David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Pathrose

Jennifer ty BOHYNĚ! Naposledy jsem se u komedie takhle bavil, když nám Jennifer a Jason naservírovali Horrible Bosses. Millerovi jsou podle mého názoru ještě o něco lepší, oni totiž doslova hýří vtipem a hláškami a to téměř na všechno. A většinou ne úplně korektním způsobem. Dočkáme se zde tak pár svéráznějších scén, ale i klasicky předvídatelných rozuzlení. Vtip je v tom, že to dohromady dokonale funguje a člověk se skvěle baví. Navíc ty klišé-scény jsou vesměs (kromě konce, jak jinak) parádně rozseknuté nějakou hláškou. A Jennifer... jak jsem řekl, to je bohyně, takový tělo v jejích letech, klobouk dolů. Kluk-dement byl taky výbornej, takhle pitomej výraz jsem dlouho neviděl. Pro mě velké překvapení a všem doporučuji, "if you know what i'm sayin' yo..." ()

dajana.ma

Tahle komedie mě opravdu příjemně překvapila. Film utekl rychle díky sehranosti herců, originálním vtipům a hlavně rozložení děje. Každý herec tam báječně zapadl, ani Jennifer Aniston opět nezklamala. :) Trošku mi tam vadil přeslazený konec, ale vzato kolem a kolem, ztratilo se to tam... Rodinka Millerových si mě prostě získala. Jasných 90% ! :) ()

markotter

Oddychovka s přesně načasovanými komickými situacemi a partičkou herců, kterří vypadají, že je společné natáčení bavilo. F.Fuka psal na blogu, že se smál každých pět minut, já sice ne, ale vtipných hlášek tam bylo opravdu dost. Jen jsem nějak nemohl uvěřit J. Aniston, že by byla dobrý striptérka a to ani kdyby byla o 10 let mladší. ()

Chip89

Jak přepravit spoustu trávy do Států, hrát si na pitomou rodinu, která cestuje v karavanu. Smála jsem se tak moc, že mi přítel v kině musel zacpávat pusu, abych nerušila ostatní v sále.... Komedie se vším všudy... A ta Jennifer, no jsem si jistá, že lesbička nejsem a přesto jsem v závěru slintala víc než můj přítel. Opravdu jestli se chcete odreagovat běžte na to:) ()

Miky10

Trailer teda vypadal všelijak, jen ne zábavně, ale výsledný dílo sem si pořádně užil. Všichni čtyři hlavní herci vypadali ve svejch rolích tak přirozeně, tak správně, že snadno prominu i hluchý místa a ne tak vydařený momenty. A závěrečná vítězná písnička Friends pro Jennifer, panejo to mě zahřálo na srdíčku! ()

radeckator

Dostal jsem co jsem očekával a to není málo. Předvídatelná a s pár hluchými místy, ale celkem vtipná a pohodová oddechovka na kterou si nejspíš za měsíc už nevzpomenu, ale to vůbec nevadí, protože je to lepší než kdyby mě i za měsíc děsilo, na co jsem to proboha do kina šel. ()

Jonatána

No tak jo, možná to někdy bylo předvídatelné a někomu by to přišlo jako prvoplánová řachanda. ale já jsem se senzačně bavila celou dobu, kýčovité mi to nepřišlo ani trochu a navíc si všichni tak krásně hráli do noty, že to prostě míň než za pět být nemůže. A scénka s tím, když zpívají Jennifer melodii z Přátel,,,výborné. ()

ppetrnosek

Komedie roku. Bohužel celý film zase kolísá na kvalitě. Tzn. v momentech, kde bylo 90% filmu stoprocentně vtipných, se ke konci jeví jako neuvěřitelné klišé klasického amerického průměru. 82% ()

Franc1s

Po téhle komedii vím, že na komedie fakt do kina chodit nemůžu. Dlouho jsem se takhle nezasmál u hraného filmu. Bavil jsem se od začátku až do nepovedených scének. Parádní hlášky bláznivé rodinky na tripu s dvěma tunama trávy, kde potkaj další střelenou americkou rodinku v karavanu. A J. Aniston dobrej striptýz :) Určitě neviděno naposled! 9/10 ()

Acrobat

Zázračná pravá ruka Boha mala cit, keď vybrala zo všetkých možných aj nemožných titulov túto komédiu. Keďže nejde o môj vôbec preferovaný a vždy odstrkovaný žáner filmov, trúchlil som, či výber nie je mojou chvíľkovou slabosťou. Permanentne vysmiaty ksicht ako kdesi na Woodstocku, návaly a výbuchy smiechu, ktoré išli tak ako starci hovoria „od srdca.“ To , čo sa podarilo scenáristom je nevídaný jav, pretože skĺznuť to mohlo do totálneho klišé. Lenže tu partia štyroch ľudí spolu s nepravým Pablom a Largom Winchom stvára také úžasné predstavenie zábavy, ktorá je úderná, a žmýka z každej scény maximum. Ani tu nie je sex tabu, slovníkom sa nešetrí, ale všetko je to na nejaký malý zázrak úplne trefné, v pohode a posúva slová a činy zúčastnených do pohodových momentov. Ja nemôžem ísť proti vnútru, ktoré hovorí, že to je šafránovo dokonalá komédia bez zbytočných trápnych scén a údernej komédie nielen slov, činov, ale aj fantastických hereckých kreácií a mimiky (Brad Gurlingen, David Miller). Slabých momentov je pramálo a jedným dúškom zabudnete na problémy nízkych platov, skorumpovaného súdnictva, polície, nenažraných politikov klamúcich priamo do vašej tváre, či možného jednorazového zavedenia 10 % dane z majetku a úspor. Ďakujem všetkým za spestrenie mizerných jesenných chvíľ... A teraz určite z Ameriky ďalšie dva roky žiadna komédia...http://www.youtube.com/watch?v=0OGyHRKMPOE (videné 09.11.2013, BDrip) ()

Forty-

Partička skrachovaných existencií potrebuje prepašovať cez hranice poriadny náklad trávy a tak sa tvária ako taká bežná rodinka. Prvá polka filmu prináša prekvapivo veľa podarených a vtipných momentov, druhá polka stratí tempo a film sa dovelčie do finále len ako normálna rodinná komédia. Myslím, že keby to malo o polhoďku menej tak by si to dobre našliapnuté tempo prvej polky vpohode udržalo. I tak je to ale nadpriemer. ()

0L0V0

Po dlhej dobe bláznivá komédia pri ktorej som sa bavil. Podarený kúsok a zase niečo nové. Odporúčam všetkým ľudom ktorý by sa radi pri telke zasmiali. Výborne herecké obsadenie! ()

Psycho.R

Má to celkem odpich. Bavil jsem se a občas i nahlas přismál (což se mi o samotě moc nestává). Sudeikis je pro mě, uznávám neznámá postavička a to jsem s ním už nějakej film viděl, jak jsem zjistil, ale tyhle čtyry zjevy se mě příjemně dotkli a i když bylo jasný, jak to dopadne, jsou tu situace, který pobaví v dobrý režii i po stý. ()

Kenty

Slušná komedie s vtipnýma hláškama, chvílema překvapivými momenty a krásnou Jennifer Aniston,které jsem ale roli striptérky nevěřil ani na moment. Scéna s pavoukem ale už trochu přestřelila :-) Nedělní odpoledne ideál. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)