Poklidný předměstský život rodiny Barretových se začne pořádně otřásat v základech. V jejich domě se stane série nevysvětlitelných událostí a oni brzy zjišťují, že je pronásleduje smrtící a děsivá síla… (oficiálny text distribútora)

MiniRecenze

Dalo by se říct,že Vás děj filmu vtáhne a naprosto zaujme,využívá totiž dobře jednu z lidských slabin a tou mám na mysli zvědavost.Počítejte s tím,že se budete chtít dodívat do konce a "přijít tomu na kloub".Herci dobře hrají,lekačky jsou snesitelné a napětí příjemné.Má to ,ale jednu velkou nevýhodu.Film je natočen na způsob snímku "Znamení (2002) " ,není to sice ,jak přes kopírák,ale znalé divácké oko pozná ten samý,pevný základ.A musí si všimnout,že u staršího snímku je vše minimálně o půlku lepší a nemá tak nepovedený konec...Proto této novince dám menší hodnocení,což je logické.Ale pokud jste "Znamení" viděli,nepohrdejte ani tímto snímkem. NAPĚTÍ!!! ()

LCH

Já jsem spokojenej. Mám rád tenhle žánr. Mohlo to být možná trochu temnější...Ovšem celkový dojem z filmu mám dobrý. Vypadá to, že bude pokračování... Dávám (80%), takže to vychází na 4 hvězdy. ()

FOndra

Škoda, že rejža prozradil zápletku už v první vteřině filmu tím citátem. Strach z neznámého, by přece jenom děsil více. I tak jsem se bál. Atmoška jak má být 65% ()

Roxeet

Pro tenhle film jsem si připravil jedno zásadní slovo. HURÁ!!! Už jsem se totiž pomalu začínal bát, že se snad nikdy nedočkám pořádného hororu. A hele, hele, najednou se tu jeden objeví. Bez nějaké velké slávy a za zvuků famfár. Přitom první dojem moc lákavý nebyl. Očekával jsem něco průměrného, i trailer byl takový nic neříkající. Temné nebe ale těží z jedné zásadní věci - postupnému navazování strachu a tajemnu. Zprvu si říkáte, kdo sežral všechno to jídlo v lednici, kdo udělal bordel v nádobí, kdo spustil alarm, když se do domu nikdo nevloupal, a tak dále, a tak dále, nechci prozrazovat úplně vše. Samozřejmě, celý děj pak postupně graduje, ale hlavně nepolevuje, každá další scéna je děsivější a děsivější. Jednoznačně doporučuju si to pustit hodně pozdě v noci se sluchátky na uších, v napjaté atmosféře snímku si hlavně dávejte pozor na některé rušivé elementy z okolí. Když mi během jedné scénky zapípala smska, srdce mi málem zamávalo z dost velké dálky :)) ()

Ace.A.T.L.

Tak vám nevím. Čekal jsem víc, ale bylo to hodně průměrný, ba spíš podprůměrný. Takový to nemastný, neslaný. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Jenn

Na to, že to podle traileru vypadalo dost dobře (frajerka mlátí hlavou vo sklo), mě to hoooodně zklamalo, prostě píčovina na entou. Again. ()

NikaIn

Nezaradila by som túto vecičku medzi horor skôr psychothriller a musím povedať,že mňa tento psychothriller bavil,nemám rada filmy o mimozemšťanoch aspoň zatiaľ ma žiadny nezaujal,ale toto sa mi páčilo.Bolo to napínavé,záhadné,nebolo to príliš prehnané a dokonca záver bol prekvapivý.Nečakala som,že unesú staršieho,mám rada prekvapivé zvraty. ()

Merenre

Standardní duchařina akorát s mimozemskou vložkou. Celkem slušně zvládnutá atmosféra i tempo. Vzhledem k minimálním nárokům na tento specifický žánr prakticky nemám větší výhrady, snad krom nesympatického obsazení. ()

NeverEver

Skoda casu. Skoda penez. Skoda energie. Prakticky se jedna o neoriginalni smesici ruznych jiz existujicich filmu o mimozemstanech. Jenze tomu chybi to hlavni: "zajimava myslenka", "chytalavy pribeh" nebo aspon "poradna davka humoru". 2* mozna tak trochu i z milosti, protoze "sedivaci" mohli dopadnout i hur nez nakonec dopadli. ()

Maaarecek

Uživatel J*A*S*M mě svými komentáři dosti sere....Tento film mi po dlouhé době vnutil slzy do očí...Opravdu dokonalá atmosféra a děj a herecké výkony.....Kdyby šlo dám deset hvězd!!!! ()

Tomiczekk

Při tom to hodnocení a recenzích co jsem si přečetl jsem opravdu čekal tak trošku podrůměr né-li propadák, ale hele ho. Ba naopak, příběh pomálinku nabíral na síle, to, že se tam neukázalo E.T. po skoro celý film, ale pouze stín nebo mrazivá hudba mi naopak stačilo a dávalo tomu to, že člověk si říkal teď to příjde, teď tam bude. Mě se to líbilo a určitě pár chyb bych našel, ale i tak 80% ()

JimWalker007

Znamenia z predmestia - komorné, remeselne prepracované déja vu. Dôraz sa kladie na rodinné vzťahy a atmosféru, ktorú prinášajú nenormálne udalosti v normálnom svete. Slušné herecké výkony, výborný zvuk tvorí podstatnú zložku napätia. Príjemné zimomriavky na jedno pozretie. ()

Buffy_

Kríženec medzi Aktami X a Paranormal Activity, ktorý ma bohužiaľ veľmi neoslovil. Dej bol miestami až predvídateľný. No musím uznať, párkrát som sa celkom zľakla. ()