Poklidný předměstský život rodiny Barretových se začne pořádně otřásat v základech. V jejich domě se stane série nevysvětlitelných událostí a oni brzy zjišťují, že je pronásleduje smrtící a děsivá síla… (oficiálny text distribútora)

Karel.Racek

V pulce filmu zjistí, že by bylo vhodné nainstalovat kamery. Pak děj dostane rychlý spád a konec dopadne jinak než by měl. Příjemný horor s prvky sci-fi, který si na nic nehraje. ()

bassty_1_

Myslím si, že tento film si zaslouží lepší hodnocení v rámci filmů s touto tématikou. Po dlouhé době perfektní film o mimozemšťanech. ()

kucoteam

Vobec nie tak zle, ako je to hodnotene. Ma spad, krasne graduje od zaciatku do konca, z tejto temy sa uz vela neda vyzmykat, ale tu sa z toho podarilo dostat co sa dalo, teda skoro, kedze Stvrty druh sa mi zdal o nieco lepsi. ()

violik

Jsou 2 možnosti - Jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme sami - obě jsou děsivé. Zase jeden scifi, který se povedl. Perfektní atmoška, vynikající temnota záhadného až k prasknutí. Škoda jen, že takovýchto snímků je jako šafránu. ()

Dann99

Iste,má to chyby,no filmy s touto tématikou mám celkom rád,takže som ich ignoroval.Film ma zaujal a udržal v napätí,takže hodnotenie by som tak šedo nevidel.Dávam slabšie 4* ()

Aresko123

Celkom znepokojivy film. Mam rad filmy o tajomnych bytostiach a toto je jednym z nich. Celkom na mna zaposobil, nenudil som sa a aj herecky vykon Keri Russell bol OK. Inak vobec nechapem ten plagat k tomuto filmu..... ()

jioex13

Hororové snímky současnosti už nijak nepřekvapí a neni tomu jinak ani u Temného nebe. Lekavých mrazivých scén je ve filmu však dostatek, což pokud se do filmu vžijete, patří do lehkého nadprůměru. Bez zvukových efektů by Temné nebe bylo však naprosto podřadným. Ty tomu dávají opravdovou atmosféru a pěkně vynikají. ()

opicee5

Bohužel po dobře vypadajícím traileru jsme dostali film,ve kterém se dá poznat více jiných horůrků než jen Paranormal kraviny atd. Škoda,vyxpadalo to tak nadějně ale lepší volbou se stejnou tematikou je rozhodně Čtvrtý druh. ()

JerryPilsen

Mimozemšťani nemaj nic jinýho na práci,než šmejdit okolo domu a dělat bubu.Npětí je pěkně vyšroubované,ale příběh se na konci ztratí sám v sobě,takže si pak člověk řekne: proč jako? ()

Mi.chals

Stewartovi filmy mě nikdy nějak zvlášť nebavily, ale tohle mě nadchlo. Bál jsem se v kině a hezky jsem se bál už i doma v obýváku :) Noční akce se střídá s klidnější částí odehrávající se ve dne. Žádných scifi vymožeností a výstřelků se zde nedočkáte, na místo toho vás čeká film podobný "duchařinám" kdy se bojíte, aniž by jste věděli čeho. Mimozemský horor za 3,5mil dolarů na dnešní poměry nešel dle mého natočit lépe. ()

kixxinka

Existují mimozemšťani, nebo je to jen výplod fantazie? Jestliže se opravdu objevují mezi námi, proč ne zrovna formou, kterou zvolil Scott Charles Stewart?! Film, který zpočátku vypadá nadějně, po chvíli upadá a nezachrání ho ani Keri Russell, která patří mezi mé oblíbené herečky. ()

dannypajinky

Dle místní kritiky jsem čekal horší ale místy napětí bylo na toto téma docela dobré ale přeci jen 3 a né 4 hvězdy kvůli stupidnímu výrazu tatínka ()

frannyberry

Klidně o sobě řeknu, že patřím mezi ty, které lze celkem snadno vylekat. Proto mi tento horor/thriller v noci stačil k tomu, abych jeho čtvrtinu strávila s očima odvrácenýma od obrazovky. Napínavě natočené scény, mlčenlivý a strnulý synek (ne že by jsem děsivých dětí ve filmu neviděla spousty, ale pořád docela fungují) povídající si se strašidly... bála jsem si sympaticky a veskrze příjemně. Doporučuju hlavně lidem, kteří se rádi bojí, a tolik jim nevadí, že většinu prvků už třeba viděli jinde. ()

Boubera

Kdo se rád trochu bojí, přijde si na své. O emzácích moc kvalitních horůrků není a tenhle patří k nejlepším. Rodinka si koupí novej barák, začnou se tam dít divné veci. Asi si řeknete, to už jsem viděl mnohokrát. Ale pak to začne nabírat na otáčkách, zarazí vás to do křesla, gauče, nebo kde to vlastně sedíte a nepustí do konce filmu. Paranormal Activity se Čtvrtým druhem dohromady a funguje to přímo skvěle. ()

lahvi

Kdybych srovnával jen horory, tak bych dal urcite 4 hvezdy. Rozhodne to lepsi z tohoto zanru z poslednich let. Líbí se mi moc, že u toho jsou mimáci :) ()