Ľadové ostrie

• Česko Ledové ostří (viac)

Keď sa jedného dňa zraní olympijský hokejista Doug Dorsey, jeho život prestane mať zmysel, pretože už nemôže hrať profesionálny hokej. Túžba po najvyšších métach sa mu tak rozpadne ako domček z karát. Kate Moseleyová je jednou z najtalentovanejších krasokorčuliarok na svete, ktorá žije iba pre výhru na zimných olympijských hrách. Má však nemalý problém - nemôže si nájsť toho správneho športového partnera. Jedného dňa jej tréner predstaví nového potenciálneho partnera, ktorý však nemá žiadne krasokorčuliarske skúsenosti. Kate je nemilo prekvapená a neubráni sa istej dávke odporu, ale pre Douga je to jedinečná šanca znovu sa dostať na ľad. Dougov entuziazmus a nadšenie však napokon oboch motivujú, aby sa pustiili do extrémne náročného, namáhavého a vyčerpávajúceho tréningu, pokúsili sa dosiahnuť svoj sen a získať olympijskú medailu. (TV JOJ)

Pit

Neskorší Pán Locke z LOST si tu hraje na Taťku, ktorý má vlastné cieľe so svojou dcérkou od ktorých nechce upustiť !!! Inak pekné a v tej dobe som sa pekne zabavil. ()

solskjaer

Jedině tento film mě donutil koukat se na krasobruslení, jinak bych asi ani nevěděl jak vypadá, neboť sledování krasobruslení je pro mě něco jako noční můra. Tady ovšem do sebe vše perfektně zapadalo Sweeney perlil a vznikla z toho velice příjemná podívaná, kterou si vždy rád připomenu. ()

ZkuKol

Když Nova začínala, divačky po tomto filmu šílely. Dnes už je možné v klidu konstatovat, že se jedná o velmi slabou sportovní romanci s pár povedenými záběry na ledu. Hlavní pár moc nefunguje - hlavně díky Sweeneymu a jediný herec, který zaujme je Terry O'Quinn (Ztraceni). Soundtrack je smutným svědkem nerozhonosti mezi 80. a 90. lety. Scénář psal promrzlý pisálek mezi jednotlivými svařáky a zjevně se mu do práce občas i vylily. Mistr Glaser je takový borec, že dnes už točí jen slabé tv seriály. A protože ani tehdy nezaznamenal film v USA nějaký ohlas, jde vlastně spíš o zajímavý český dobový fenomén, než o film:-) On je hokejistka, ona neúspěšná krasobruslařka, před nimi je vidina Olympiády a úspěchu - co myslíte, mají na to?! ... 30% ()

casioa....

Hlavní hrdinovia podali výkon, pri ktorom nemám pochybnosti o tom, že vzájomné a veľmi silné antipatie medzi nimi vládnu aj v mimo kamier...otrasná dvojica. ()

velkyvezir

Jistě, od začátku je jasné, že ti dva, kteří se nemohou snést, se do sebe zamilují a že film je tak dalším romantickým slaďákem, kterých už bylo natočeno stovky, ne-li tisíce. Jenže ono to zde funguje jinak - sympatičtí herci, příjemné prostředí zimních hal a krasobruslení. Příjemná podívaná na den, kdy chcete lenošit a nemáte náladu na náročné snímky. ()

Han22

Moc krásný film, který mi bůhví proč připoměl Hříšný tanec. Dvojice naprosto odlišných lidí pro které je závodit spolu možná poslední šance, hádky, romantika, spousta tréninku, finální závod, skvělá muzika a samozřejmě finální závod a happyend. Jo přiznávám, takový kýče můžu. ()

Lencha

Miluji krasobruslení. A tenhle film o krasobruslení je super. Líbil se mi už před lety, když jsem ho viděla poprvé, líbil se mi i teď. Ty šarvátky mezi D.B.Sweeneym a Moirou Kelly neměly chybu:-) Co se škádlívá, rádo se mívá. Tady se to stopro potvrdilo. ()

Zagros

Zase jeden příjemný film a to v dobrém slova smyslu. Nejde o žádný nezapomenutelný klenot s propracovaným scénářem a velkým přesahem, ale o pohodovou romantickou komedii v lehce netradičním "ledovém" prostředí. Mezi hlavními sympatickými hrdiny to správně jiskří, celý film pěkně ubíhá a dokáže vám zpříjemnit jeden večer. ()

cab

Nostalgicke vzpominky na prvni stret v dobe meho raneho mladi se razem rozplynuly po prvnich minutach, kdy jsem zjistil, ze film nedokaze nabidnout v dobre konstelaci sportovni napeti, lasku a naboj jako drive. Skoda, ale prumernych 50% bez debat davam. ()

Paity

Co si budeme povídat. Je to ženský film. Už jen to, že je tam krasobruslení (a ne hokej - pozn. aut.), tak je jasné, že moc chlapů si to do své filmotéky asi nezařadí. Takže já to hodnotím jako takový ten klasický sportovně-romantický slaďák. ()

jasiska

Tradične naivný, nereálny romanticko-športový film, ktorý napriek všetkému má isté osobité čaro. Aj keď objektívne by si film zaslúžil asi menej, ja hodnotím subjektívne (to robí predsa každý) a mne sa páčil za štyri hviezdičky. Sákriš - Moira ale dobre hrala tú mrchu:-) ()

Ondis

Sympatickej slaďák s jednoduchým a předvídatelným dějem. Závěr mi už přišel silné klišé, jak všechno nádherně a americky dopadne. Moira Kelly i když hrála tak trochu mrchu je moc kočka:-) ()