Ľadové ostrie

• Česko Ledové ostří (viac)

Keď sa jedného dňa zraní olympijský hokejista Doug Dorsey, jeho život prestane mať zmysel, pretože už nemôže hrať profesionálny hokej. Túžba po najvyšších métach sa mu tak rozpadne ako domček z karát. Kate Moseleyová je jednou z najtalentovanejších krasokorčuliarok na svete, ktorá žije iba pre výhru na zimných olympijských hrách. Má však nemalý problém - nemôže si nájsť toho správneho športového partnera. Jedného dňa jej tréner predstaví nového potenciálneho partnera, ktorý však nemá žiadne krasokorčuliarske skúsenosti. Kate je nemilo prekvapená a neubráni sa istej dávke odporu, ale pre Douga je to jedinečná šanca znovu sa dostať na ľad. Dougov entuziazmus a nadšenie však napokon oboch motivujú, aby sa pustiili do extrémne náročného, namáhavého a vyčerpávajúceho tréningu, pokúsili sa dosiahnuť svoj sen a získať olympijskú medailu. (TV JOJ)

Z0oMb3E

Ako nápad dobrý realita úplne mimo. Vie si niekto predstaviť nejakého Dopytu, Cháru, Jágra alebo Demitru ako skáču trojitého salchova? Ja nie. Ako romantika to beriem na to nemám nič, no ešte raz realita far far away! ()

Paxxx.cz

Sice mám rád spíše parodii na tento film (Ledově Ostří), ale i Ledové ostří docela ujde. Herci byli výborní a český dabing je zde velmi povedený. Trochu mě zklamal odfláknutý konec, jinak docela fajn podívaná- 6/10. ()

ArsenalEagle

Pouze zkopíruji Mallyyyho: První a nejlepší díl. Skvělý herci. Jedna rozmazlená fiflena a pohodový hokejista jako dvojice krasobruslení, kteří se budou nenávidět až se zamilují. Mělo to vtip, napětí, romantiku. Stačilo :). ()

buldock

Velmi příjemně natočená romantická , lehce dramatická a zároveň komediálně laděná záležitost točící se okolo sportovní tématiky , ale nabízející divákovi zároveň i něco navíc a to v úhledném a zářivém balení , které nám divákům servíruje prostřednictvím perfektní ústřední herecké dvojice D.B. Sweeney a sladké Moiry Kelly. Až na pár klišé je to výborná volná jízda , podpořená neméně povedenou hudbou a uhánějící rychlým tempem bez chvilky oddechu , kterou vřele doporučuji. Film: 76% ()

blackrain

Drsný a neotesaný hokejista změnil krasobruslařskou princeznu k nepoznání. Nikdo z nich by na začátku ani neřekl, že se do sebe zamilují. ()

Rakosnicek77

Sportovní filmy mám moc rád a tenhle obzvlášť. Sice je to navíc říznuté hodnou dávkou romantiky, ale ta jde s krasobruslením celkem dobře dohromady. Doug a Kate jsou každý naprosto jiný, jejich hádky, rivalita a vzájemná averze, jsou znát celou první polovinu filmu, pak se ale podle rčení "Protiklady se přitahují" ukazuje čím dál víc, že ti dva jsou si vlastně už od počátku souzeni. Pěkný a zábavný film pro celou rodinu, na nedělní odpoledne. ()

togaf

Film by byl mnohem lepší, kdyby hlavní hrdina dokázal hrát se zavřenými ústy. Tím nemyslím, že by dialogy byly špatné, jen má prostě Sweeney i v mlčících scénách pootevřenou pusu. A to je iritující. Ale i tak to byla netrapná romantická komedie, což oceňuji, v tomto žánru je absence trapnosti ne příliš častý jev. Bohužel. ()

grogodil

Z čias mojich mladších rokov moja najmilšia alternatíva k Pretty Woman, ktorá ma, na rozdiel od tejto ľadovej romance, nikdy nejak nedrapla. ()

OG_Swifty

Moira Kelly je sexuální bohyně (možná to platí pro většinu krasobruslařek v těch jejich elastických oblečcích rýsujících jejich super těla) a D. B. Sweeney hraje debila. Zpočátku si člověk říká, že by to mohl být takovej ten trouba, co mu nevyšel hokej a laškování s Moirou mu imponuje - přeskakují jiskry a nakonec to nepochopitelně posere. Nejdřív ho chce ožralá Moira vomrdat, což se mu nelíbí, protože on je dobrák a chce lásku. A v zápětí vomrdá nějakou zrzku, kterou skoro nezná a která asi ani není ochotná dát mu ty love jako bohatá dcerka. V tenhle moment bych přísahal, že scénář psala nějaká zahořklá ženská, ale Tony Gilroy asi ženský jméno není... asi to museli nějak zdramatizovat a zpomalit, než se začnou pářit jak králíci, ale dalo se to vymyslet určitě líp - přece buď mrdám a je mi to jedno, že je ožralá, anebo sem cíťa a pak nemám random mrdání...ale to je jedno, jinak je to příjemná romantická klasika, kterou mám docela rád. ()

kagemush

Chápu to tak,že si téměř celý zbytek národa při sledování tohoto veledíla stáhl zvuk a neslyšel tudíž jediný dialog. Jinak si tak vysoké hodnocení opravdu nedokážu vysvětlit.(někteří si možná zvuk nestáhli,tak jako já,chudáci) ()

Beagle

Já mám ráda krasobruslení,věřte mi to. A romantické filmy taky. Ale Ledovému ostří prostě nemůžu dát víc než 2 hvězdičky, protože mi to chvílemi přišlo směšné a chvílemi trapné. Občas i filmy podle Rosamund Pilcher mají lepší odpich... ()

laik_60

tak nám ktorási slovenská telka ponúkla "ixtú reprízu" čohosi, čo američania označuju za "dramatický" , "romanticky" či dokonca "športový" film. Kamera sa síce snažila s hereckých protagonistov vykúúzliť niečo športového, ale veľa too nebolo, nevraviac o tom že šlo o majstrovstva USA či dokonca olympiadu . :) K dramatickým okamihom tiež veľmi nedošlo, a tak ostala už len tá "romantika. A tej sladkosti so šľahačkovým zaverom tam bolo požehnane. ()

carly

najprv sa nemajú radi a potom sa milujú. a sú pritom celkom dosť vtipní. a pomedzi to sa ešte tak trochu (kraso)korčuľuje. no nemilujte to :) ()

lilina133

Skvelý film, ktorý si vynikajúco poradil s celkom zaujímovým námetom & medzi ústrednou dvojicou to poriadne iskrí, aj keď sa ľad nerozpustil (od tých iskier pre menej chápavých:)) ()