Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

bourec

Bejt film znovu opakováním stejnýho příběhu,asi by to nebylo ke koukání.Ale nakonec právě určitá změna vyprávění filmu prospěla.Několik vtipnejch scén,včetně konce v titulkách,ale taky trapárny ,kdy si Zach vyměňuje lízátko s Mellisou,tady my bylo šoufl,vlastně na blití.film ale jinak jednou skouknutelnej.50%. ()

Nach

Pařba ve Vegas je pro mě snímkem, který mě bavil a na jehož některé pasáže dodnes nemohu zapomenout. Pařba v Bangkoku - ač stavěná úplně stejně, jako první film - mě nechala chladným a dnes si jen těžko vybavuji scény z tohoto pokračování. Pařba na třetí je oproti předchozím dvěma filmů odlišná tím, že již zde není efekt amnézie. Tvůrci konečně pochopili, že napotřetí do stejné řeky nevstoupíš a pokusili se příběh posunout jinam skrze Zacha Galifianakise. Jeho postava z minulých filmů je stále největším tahounem, zde ovšem dostává na zadek od Johna Goodmana, jenž si hlavního padoucha vychutnává a na žádnou scénu s ním nezapomenu. Minimálně za něj přidávám ve výsledném hodnocení pět procent. Co se však příběhu týče, krom známých postav musím se skleslou hlavou konstatovat, že Pařba na třetí nedosahuje kvalit Pařby ve Vegas a spíše se tak vyrovnává Pařbě v Bangkoku s tím, že zde je daleko méně vtipných momentů a děj jde kupředu hlavně skrze kriminální zápletku, která tu a tam má zajímavější momenty (všechny scény s Johnem Goodmanem, vyloupení trezoru, převoz žirafy a následná hádka s otcem). Ve výsledku tedy oceňuji snahu tvůrců o změnu, ale příběh i přes všechny světlé momenty pro mě nemá onu jiskru, díky které bych se na něj chtěl podívat znovu. Ovšem za jedno zhlédnutí minimálně stojí a své fanoušky si též rozhodně najde. 65% ()

Streeper

Stejně jako většina pokračování si ani Pařba nedokázala udržet originalitu a vtip jedničky. Dvojka ještě ušla, ale třetí díl už nemusel vzniknout, i když na druhou stranu jsem ráda, že si Alan našel taky svojí drahou polovičku jako zbytek jeho vlčí smečky. Bohužel opakovaný vtip není vtipem, takže po většinu filmu jsem se spíše nudila nebo myslela na něco jiného, jednička byla originální a vtipná, dvojka celkem ještě ušla, ale tohle už bylo moc. ()

JohnRambo

Tak málo dobrých komédií. Tak málo. A práve preto viem oceniť tento film, ktorý jednoznačne každého skvele pobaví. Nie je to na plný počet ale za to čo som spomínal na začiatku dávam 5* ()

C0r0ner

Jednička byla bezvadná komedie se super originální zápletkou. Dvojka byla vývar z toho všeho, na který se ale ještě dalo docela dobře koukat a člověk se občas i zasmál. Tohle už je dělané jenom na prachy, je to nudné, trapné, stupidní a zbytečné. Pokud někdy přijdou další díly, tak se jim zeširoka vyhnu. 30% ()

epicek

Že tahle série už nemá co nabídnout ? Jak někteří říkají "slabý druhý díl ,no třetí bude ještě horší" ? Musím říct, že já se královsky bavil u všech tří , a líbíl se mi úplně každý. Je fakt , že tenhle už není ta klasická pařba jak jí známe " a hele kocovina a nic si nepamatuju" , ale pořád to luxusně baví a Vlči smečka opět zabíjí ! Jsem z toho filmu nadšen a tajně doufám, že se ještě nějáky povedený kousek snad podaří nějak "upéct"! Alan klasik jako vždy ! :D ()

Pedrousek

Jsem opravdu velkej fanda předchozích dvou snímků, který jsem viděl několikrát, ale tohle bylo proboha co?! Mimo to, že film postrádá to základní, co mě na tom právě bavilo - pařbu! Že se chlapci večer "zbombí jako hovada" a druhej den s hrůzou zjišťují, co se vlastně stalo. V tomhle filmu nic takovýho není - je to braný tak nějak "vážněji" a opravdu upřímně jsem se snad za celej ten film nezasmál. Jinak jestli se někomu líbí, když se ve filmu neustále zabíjí nějaká zvířata, tak doporučuju, protože takových scén je tam poměrně dost, což asi rozhodně přidá na vtipu a já jsem asi divnej. ()

necisty

Už to není žádná prdel! Teda opravdu ne. Chvilkami nudné části, zdaleka jsem se nenasmál jako dřív a přestože jsem se celou dobu modlil ať na mě hlavně nevytahují další péra, tak stejně jsem se tomu nevyhnul. Ždímání značky se v tomhle případě nevyplácí, podruhé bych na to do kina nešel. ()

Ondatra

Třetí díl, který krásně uzavírá tuhle pařbovou trilogii. Sice mi celý film přišlo, že tenhle film už je takový vynucený jen kvůli tomu, aby měli tu třetí část, ale šlo to. Ze všech dílů mě tento bavil ale nejméně. Má nejmíň humoru, ničím extra nepřekvapuje a dá se říct, že je to furt to samé dokola. Ale Leslie Chow nikdy nezklame. 5/10 ()

c.tucker

Možná bych daleko více snesl, kdyby se opět vzal klasický koncept s black-outem a nějak se to upravilo (třeba v Amsterdamu jak se kdysi dávno plánovalo). Bylo by to sice už podruhé recyklované totéž, ale imho by to bylo daleko vtipnější a to hned z několika důvodů. Galifianakis a Jeong by zůstali stále stejnými úchyly. Oproti tomu by ty dvě nudné postavy (Cooper s Helmsem) zase byli totálně ujetí a provedli by zase nějaký pekla (jak to bylo nakousnutý na konci). Tohle je průser a zvedá ho geniální začátek a potom občasné trdlování Zacha a Kena. Děkuji příště už ne. Tohle mi totálně rozbilo plány na Hangover maraton s kamarády a obrovským množstvím chlastu, i když je pravda, že než se člověk propije až ke třetímu dílu bude tak zlitej, že už mu bude jedno, že většina filmu je v prdeli. ()

RickDeckard

Třetí Pařba na to jde trochu jinak, než předchozí dva díly, a obávám se, že to není ku prospěchu věci. Osobně jsem se u předchozí Pařby v Bangkoku bavil více než u jedničky a nerozumím příliš kritice, které si stěžovala, že jde skoro až o remake, který jen změnil prostředí a přitlačil na pilu. Podobný soud by šlo myslím udělat o velkém množství druhých dílů a v tomto případě to bylo zkrátka nespravedlivé. Nu což. Todd Phillips si vzal výtky k srdci a namísto další kocoviny rozpracoval jiný z motivů Pařby ve Vegas: "Máte něco, co patří mně, a já to chci zpět." Tento úkrok znamená, že se dočkáme více akce, střílení, krádeží a podrazů. Bohužel ale zároveň absentuje ona v názvu avizovaná pařba (v originále kocovina), čímž název postrádá smysl, a spolu s ní se vytratil z velké části i humor. Jistě, mimoňský Alan i tentokrát občas pobaví, neustále se hrdiným děje něco šíleného a návrat do Vegas v poslední třetině přinese i několik vtipných scén, ale to nejzábavnější - skládání událostí z prohýřené noci zapomenutých v drogově/alkoholovém delíriu - je pryč. Tedy ne až tak úplně, počkejte si na konec ;-). Bohužel zdaleka nejvíc mě rozchechtala každopádně až ona "bonusová" scéna v závěrečných titulcích a já celou cestu domů přemýšlel na tím, jak moc bych si přál, aby touto scénou film začínal a nikoliv končil. A to není dobrá vizitka, protože jen tenhle fórek na konci mě donutil přidat i tu třetí hvězdu. 50% ()

animaxis

Dlouho jsem uvažoval,jestli mám dát čtyří,nebo pět hvězdiček.Bylo to o dost vtipnější,než druhý díl,ale pořád méně vtipné proti prvnímu dílu.Vzal jsem to ale i jako akční film(mimochodem úžasné plakáty) a jelikož jsem nechtěl dávat čtyři a půl hvězdičky,rozhodl jsem se pro čtyři.Film za ně stojí! ()

V_erus_h

Stylově mi mnohem více sedla jednička a dvojka.. Nejvíc jsem se nasmála při potitulkové scéně.. Vtípky dobrý, ale hodně to vyžírá předchozí díly.. Ale i tak důstojné zakončení vynikající trilogie.. ()

campix

Pařba na třetí naprosto popírá všechno z čeho pochází. Už zde ani náhodou nejde o pařbu v pravém slova smyslu. Ale jak naznačují plakáty, tak by to mělo být epické zakončení trilogie. Což o to, ta návaznost mezi díly tam je a jediné co drží tvůrce nad vodou jsou sentimentální flashbacky a setkání s postavami z prvního či druhého dílu. Smutné. Jako komedie je třetí pařba čistý průměr, v rámci série nejhorší a ve srovnání s legendární jedničkou není o čem mluvit. Zase jde jen o peníze, ale tak na to jsme již my filmový fanoušci zvyklý ne. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni