Federálny agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) sa v 80. rokoch dostal v utajení ďalej než ktokoľvek pred ním. Podarilo sa mu preniknúť až do srdca drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím menom Bob Musella sa stal kľúčovou osobou pri praní špinavých peňazí a spolu s dvoma ďalšími tajnými agentmi riskoval život, aby vybudoval solídny prípad a priviedol čo najviac narkobarónov pred súd. Obklopený násilím a korupciou sa Mazur musel votrieť do priazne Escobarovej pravej ruky, ktorou bol jeho najväčší distribútor drog Roberto Baez-Alcaino (Benjamin Bratt), a neurobiť pritom jediný nesprávny krok. (TV JOJ)

stephano

Docela dobrý, ale na zadek si z toho nesednu. Už vlastně ani nevim o čem to bylo. Jo přestante točit filmy podle skutečných událostí. něco si vymyslete sakra !! ()

ervina

Moc se mi líbil Narcos, tak jsem byla zvědavá na tohle. A jsem zklamaná. Občas to šokuje nějakou brutální vraždou, ale nemá to šťávu. ()

ostravak30

Výborný film, jehož kvalitu umocňuje to, že zákulisí gangů si tentokrát nevymysleli producenti, ale vychází z reálu. To, co je popsáno se opravdu dělo a dělo se to takhle. Takže vám tento film nabízí unikátní pohled do skutečného podsvětí. Jak to opravdu chodí. Tady se nemusím ani rozepisovat. Oceníte kvalitní herecké výkony i scénář. Napětí do poslední minuty a hlavně nehollywoodský konec. V něm by to sice skončilo dobře, ale mezitím by ještě nějací klaďasové umřeli. Na druhou stranu, podsvětí se vyvinulo a dnes už to možná chodí jinak. Takhle to totiž chodilo v 80. letech, ale základy jsou pořád stejné. O peníze jde až v první řadě! A tak díky za takové, co se nebojí a na rozdíl od nás, mají povahu a žaludek na to, dělat, zažít a pamatovat si hnusné věci, aby dostali pár ještě hnusnějších chlápků a přitom se celý život třásli o rodinu a svůj život, o pomstu, která může přijít kdykoli. To jsou skuteční hrdinové. ()

nula87

Svižná jízda drogovým podsvětím, ale v mnohém zjednodušující a přeskakující ty důležité části - totiž postupné námluvy s drogovými bossy a pomalé pronikání do jejích struktur. Tady to vypadalo až příliš jednoduše. 60% ()

Jadro

Pán Cranston zrejme nikdy nesklame. Tak ako to zahral, klobúk dole so všetkým ako sa patrí. Normálne mi ho na konci prišlo ľúto - len v málo snímkoch sú tak vzťahy ťahané až pod kožu. Pár drobných chybičiek nemôže pokažiť skoro dokonalé prevedenie filmu. Vôbec nechápem tie nižšie hodnotenia - pre novodobé publikum už asi nebude stačiť ani "zombie pocahontas" ()

DonBraso

Jestli tohle bylo vážně podle skutečných údálostí,tak Roberto Alcaino v podání vyčpělého B.Bratta je fakt blbec,který si dělá kamarády jak někde na pískovišti.Hlavní ozdobou je tu samozřejmě Cranston,kterýmu ta druhá strana mince začne postupem filmu i chutnat a stále si drží něco v sobě,což je moc příjemný a Diana Kruger je fakt nádherná.Ten konec bych nazval skvělým řešením,kdy to tvůrci krásně uzavřou,ale samozřejmě i chápání postav jako maskování mohlo dopadnout i trochu jinak.Bohužel nějaký velký momenty jsem zde vůbec nezaregistroval,stále jsem měl v duchu seriál Narcos.Ty dvě hodiny kupodivu byly i málo,protože charakterů mohlo být i více,pod kůži jsem se tomu co se dělo na place nedostal a chyběla mi nějaká větší surovost snímku.70% ()

pafka

Tohle je ta nejpoctivejsi filmarina, co jsem za posledni dobu videl. A taky to na divakovi zanecha stopu v uzasne stravenych dvou hodinach. Vsechno bezelo jako na dratku, nikde nic nedrhlo, vse bylo opravdove, pochybnosti hlavnich predstavitelu, mafie. Harci naprosto vyrovnani, vsichni odehrali skvele. To se musi videt. ()

Mikecat

Ak pozerate film a neviete rok vydania mate pocit akoby ste sa ocitli v 80tych rokoch, dobove nastroje auta, samotne spravanie hercov pomaly nabera na napeti a tempe, je pravda ze sem tam by to patrilo zrychlit tempo ale presne o to reziserovi islo zanechat dobovost a moralny odkaz pribeh dobre prepracovany, dal by som tam este nejaku zapletku na vyostrenie deja ale celkovo velmi posobive. Citite pri pozerani klud a oddych film urceny pre starsiu generaciu trochu hviezda medzi tou plejadou pubertalnych sraciek, co zidovsky hollywood chrli den co den. Odporucam pozriet. ()

Luckyboy

Lehce nadprůměrná žánrovka s hodně civilním Bryanem Cranstonem, poker bych proti němu asi hrát nechtěl. Děj je chvílemi zmatený, vlastně doteď moc nevím, kdo byl kdo, a jak celá drogová operace ve skutečnosti vypadala. Jestli to je chyba předlohy, anebo (mnohem pravděpodobnější) scénáře nevím, ale při sledování to bylo dost rušivé. Na klidný večer s trochou napětí ideální volba. ()

Vasyl

Nudil jsem se jako už dlouho ne. Ale holt když se mnou nikdo nechtěl jít do hospody tak jsem se musel zabavit sám. Film to určitě není špatnej, ale celou dobu mi bylo tak nějak jedno jak to dopadne. Vůbec jsem se o Boba nebál a na konci na svatbě jsem si vážně přál, aby přijelo několik SWAT jednotek a všechny kromě těch sympatických latino manželů Alcainových postříleli. Zrovna mám rodívaný Narcos a to je milionkrát zábavnější. ()

mikexcbig

Dal by som 5, lenže.... Lenže. už len kvôli tomu odfajčenému koncu mi to nedovolí svedomie.. Niečo tam chýbalo. Ale na víkend film ako stvorený. 4*é postavy a ()

Domas88

Velice dobře udělaný film, jen pokud nejste fanoušci tohodle žánru, tak se vám to asi moc líbit nebude, alespoň ja to tak měl, ale určitě dokážu ocenit kvalitu.. ()

hufnagel

Prvých dvadsať minút som tápal,potom sa to pomaly rozbiehalo plejádou niekedy zbytočných dialógov,ale pochopil som,že je to indie film,kde je rozpočet nízky.Bryan Cranston však zvláda svoju rolu vynikajúco a som veľký fanúšik seriálu Breaking Bad.Preto 3 hviezdy. ()

mr.twizta

Priznam se, ze kdyby neexistovali Goodfellas a Donnie Brasco, byl bych z Infiltratora odvarenejsi, ale furt v tom vidim solidni a sviznou retro gangsterku, ktera nabizi zajimavy pohled na mene znamou kapitolu boje proti Escobarove koksu. A Cranston je proste Cranston, kor kdyz ma knira. ()

universal

Skvělá konverzačka, která mě udržela po celou dobu v napětí, kdy se to po*ere. Slabší jedinci odpadají, jak figurky indiánů a já se dočkal finále, které odhalilo hlubokou pravdu o drogovém byznyse USA. Nic pro milovníky rychlého střihu, zde si napětí pěkně odkoukáte. 9/10 ()

paradoxman

Perfect! Nenudí to ani vteřinu. Je to maximálně uvěřitelné. A podíváme se na luxusní černošské striptérky. Co chcete víc? Trojhvězdičkáři? ()