Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

Sir Ludvig

Beckove horory mam rad, ale toto nema nic: atmosferu, aspon podpriemerne efekty, zaujimave smrti a ked nic ine aspon beckoveho humoru mohlo byt viac... Bol by aspon jeden dovod tento shit pozerat. Kvoli niekolkym scenkam a vdaka Freddymu nedavam odpad. Nech ziju telenovely - aspon maju ako-tak pochopitelny dej! (to som asi prehnal) ()

Ceja odpad!

Jsem překvapený tím co vše je možné vidět. Pořád si říkám, že už nemůže být nic horšího a pak náhodou narazím na takovou slátaninu jako Python. No ten film mě naprosto odrovnal. Nesmrtelný gigahad, který je inteligentní...mohl by si to rozdat v piškvorkách s jedním nejmenovaným žralokem, který žere lidi napočkání a pak nějaká ženská, která ho žažene šampónem a vrhol byl záverečný boj, kdy už ho jeden ranař odstrkoval rukama. No doporučuju tento film všem, kteří si chtějí rozšířit obzory do jiných matrixů... ()

Tico

Na film jsem se těšila celý týden. A splnil mé očekávání. Dokonalý! Dlouho sem se tak nebavila... Váhala jsem jestli mám hodnotit za odpad, nebo za 100%. Jelikož mě film pobavil natolik, že jsem u něj málem brečela smíchy, nemůžu hodnotit jinak, než za 100. Ve filmu nebylo naprosto nic. Žádný herecký výkon, efekty, kamera, střih... prostě nic. Během sledování mě mnohokrát napadlo, že to nemůže být myšleno vážně. Nikde jsem ale u popisku filmu nenašla napsáno "komedie". Byla by z toho vážně výborná parodie. Nejvíc mě asi pobavil scénář, ten musel psát vážně nějakej machr. Takovéto "dílo" by se mělo někam zapsat, to se vážně jen tak natočit nepodaří. Každopádně se u mě film zapíše, jako jeden z nejvydařenějších všech dob. ()

Boudyy odpad!

Neuvěřitelná pitomost. Vše špatně. Nefunguje nic. Někdy si připadám, že se u komentářů pro podobné sračky již opakuji, ale co jiného k tomu napsat? Celkově je to hrůza a ani triky, které jsou zde některými uživateli vyzdvihávány jako jediný klad filmu, mi nepřišly dobré. ()

Fíma odpad!

Na mém osobním stupidometru má tohle deset bodů z deseti možných. Kdybychom žili v době starověkého Říma a tohle viděl césar, tak dá filmový štáb hodit lvům. ()

tremors

Když jsem naposledy viděl tenhle film, bylo mi o pár let méně a nohy mě ještě nebolely (né že by mě teď bolely, ale celkem se to sem hodí :D). Film byl zábavný, svižný a dialogy tak blbý, až byly dobrý, efekty tak hrozný, až se mi líbily, scénář tak zpatlanej, až mi přišel geniální a herci tak tragický, až jsem myslel, že to jsou filmové hvězdy. Hrozný horor, ale dobrá komedie. =D ()

route60 odpad!

Ůděsné herecké výkony v tomto příšerném a hlavně hloupém filmu podtrhují debilnost všech zučastněných, Python je opravdová filmová katastrofa. ()

Agia odpad!

Béčkama občas nepohrdnu, ale co je moc, to je moc. Tohle je céčko. Trapnějšího hada aby člověk pohledal a ne jen proto, že nebylo peněz nazbyt na pořádnou obludu. Všechno špatně. Na pobavení......mno.....dvě flašky vína? Pak možná. ()

xander

Hlavnou chybou filmu je rozhodne rozpočet, pretože ten had vypadá ako z počítačovej hry. Niektoré vedľajšie postavy nevedia vôbec hrať. Ale dá sa na to celkom pozerať aj kedˇ je to béčko.Jasne najlepší sú Casper Van Dien a Robert Englund, aj kedˇ ich postavy sú iba vedľajšie. Ale v horore o hercov príliš nejde. Tento je za 2 hviezdičky, ale rozhodne to nieje katastrofa. ()

Vital

Samotný název nás láká na obrovitého hada,což zde také nalezneme,ale také je to obrovský mínus tohoto filmu,samozřejmě že myslím hada,děj není tak špatný,s hercema se v prní půlce tak nenudíte,maloměsto působí celkem klidně a děj je taky přizpůsobylý,ale ten had je něco fakt děsnýho,vytvořen digitálně,a proto že je to nízkorozpočtový snímek,tak je strašně umělej,a vůbec nezapadá do děje,při útoku na něj vidíte akorát,jak vojáci někam střílí,jako by ho tam viděli ale mi nevidíme nic,poslední půl hodina je fakt hrozná a předvídatelná a už to nezachrání ani herci, ()

Švédy odpad!

Vysvětlete mi někdo proč se takovéhle filmy vůbec točej. Natož proč se pak objevujou i na obrazovkách našich televizí. ()

JimMorrison

asi jsem úchyl, ale ten film je geniální :-D v hlasitém smíchu mi brání jen to, že za zdí spí 20měsíční syn a nerad bych ho probudil. Ale rozhodování, jestli dát 5* nebo odpad bylo hóóódně dlouhé... Ale nakonec zvítězilo moje zvrhlé já a je to za pět ;-) myslel jsem, že po http://www.csfd.cz/film/240892-tyranosaurus-zhouba-azteku/ nic debilnějšího dlouho neuvidím - a asi jsem se mýlil. Zlatej Ed Wood :-DDD ()