Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

Lachtaan

Zápletka: Kupodivu únosná a na dáááávné první zhlédnutí i poutavá. Monstra: Had sám o sobě hrůzu nenaháněl, ten nechutný zvuk, co jej doprovázel, už ano. Herci: Englund a Van Dien půjdou s reputací, stejně otřesnou jako tento film, už i do hrobu. ()

pfa

Velmi špatný horor. Ani mě nenapadá to obligátní "zvířecí". Opravdu hrůza a když už něco, tak spíše akční. [3/1O] ()

Jello Biafra odpad!

Nad typickým americkým zapadákovom sa zrúti vojenské lietadlo, ktoré prevážalo geneticky modifinkovaného pythóna. Dotyčný pythón má schopnosť chrliť kyselinu a okamžite sa vydáva na lov. Céčková záležitosť nacpaná logickými dierami a hnusnými CGI trikmi. Jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl. ()

The Viper

Za kýčovitou grafiku hada a sem tam hloupé klišovité okamžiky (jako by je spousta filmu jiných nemělo) je to pro mě skvělý film a Robert Englund tu opět má hodně co do sebe. ()

dris odpad!

Maxi Pythonvina Šest stop čistého teroru :-D :-D To je moc.... Tak tenhle film předčil všechny moje očekávání a posunul hranici a minění co je to naprsoto nesmyslný a nelogický film. Film byl naprsto stupidní, počínaje komickým obrovským hadem a konče u dementních lidí. Neheledě na to, že si film neumí vybrat jestli chce být akční drama, nebo komedie, nakonec asi chce být obojí a tím vznikne naprosto dementní film. Škoda dvd na, které se tento film vypálí škoda času, který tento film stráví na obrazovkách televizoru. Jako promiňte, ale jestli se tady najde někdo kdo tomuhle filmu dá víc jako 20% tak vám asi stačí hodně málo. Já bych se radši díval hodinu do zdi než znova na tohle!!!! Pythone gratuluji si zatím historicky první film na který jsem se nedodíval do konce. ()

borec999

Triky strašné aj na pomery lacných TV filmov, herci podobne katastrofálni, príbeh hlúpy. Za čo teda tá 1*? No bola to občas sranda :D Režisér pravdepodobne film nezamýšľal ako komédiu, ale pri prehliadke hereckých výkonov, efektov či rozhodnutí postáv (dievča vo vani snažiace sa zachrániť tak, že na pytóna hodí gumenú kačičku vedie) mu z toho nechcená komédia nakoniec vyšla. Samotný Pytón, aj keď je nechutne umelý a plne CGI sa s tým neserie a vyhubí čo najviac nesympatických a stupídnych postáv. A Englund si zrejme bol vedomý v akom type filmu hrá a prispôsobil tomu svoj výkon a tiež pobavil. Takže vlastne prečo nie? Je to objektívne veľmi zlý film, ale aspoň to nebola nuda. 1* a 15% ()

Theraphosa

Sice nemám šajnu o čem je tahle slátanina,ale něco mi říká,že si tvůrci velkou hlavu s tím,jakej že to vlastně je had,nedělali.On totiž Python znamená krajta o nichž je již pár set let známo,že jsou nejedovatí a neškodní.Vím to páč doma zrovna jednoho mám:o) ()

venom14 odpad!

HAHAHA HOHOHO CHECHECHE,to byla zas komedie:-)Kam nám to Englud spadl,chudák.Ale že vždy v těchto filmech ze sebe herci vymáčknou maximum,co?! ()

Matros odpad!

Často tvrdím, že tento ,,film" patří mezi nejhorší filmy světa. Moment.. možná, že je to ten nejhorší film světa. Proboha!!! Tak co tu potom dělá Robert Englund? Jediné možné vysvětlení je, že ho pan Richard Clabaugh unesl a podrobil hypnóze, která měla za následek, že Englund byl přesvědčen, že točí nový díl Noční můry v Elm Street, a tak na to kývl. Kdoví jak to celé bylo. S tímto ,,filmem" mohou mít klidně i spojitost ufoni nebo nějaká tajná organizace formující celosvětové spiknutí. Protože já vážně nechápu, kde sebral dolary na takovej kýbl psích ... výk... sucharů. Každopádně poděkujme Ričímu za skvělý a nezapomenutelný ,,filmový" zážitek. ()

Reverger odpad!

To je ale píčovina. Obstojný béčko? To těžko! Film jakoby naznačoval vývoj digitalizce efektů a šeptal nám, neboj, příště to bude lepší. To, že si tady zahrál mistr hrůzy, nejlepší představitel hororové postavy, kterou úspěšně dokurvil náš Rorschach, Robert Englund, mě potěšilo a zároveń zklamalo. Vyumělkovaný hraní a faleš, kterou nejde definovat slovy-hraje špatně, nedá se to toiž definovat vůbec. Je to urážející. Pokud bych si chtěl zase jednou posedět a uslintnout si pootevřenými ústy na triko, tak je tenhle film super věc. ()