Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

sonnak

Stupidní, hnusné, nelogické, trapné x zábavné, vtipné, béčkovité, svižné....je to jen o přístupu diváka, co od takového filmu čeká. Navrch ještě pár super fórků ("netestováno na zvířatech, sakra" =D) a vtipných dialogů, nádherná komedie. ()

AlistairMir

Casper z Hvězdné pěchoty a Freddy Krueger...No tak to je mi hada celkem líto jak by si asi tak mohl s těmahle dvěma poradit? Spíš by měl sbalit své cca dvacetimetrové tělo a potupně se odplazit ušetříc si tak svůj šupinatej život. A nebo že by jim to natřel? No tak uvidíme a bude to i celkem zábava sledovat. Ale ústřední dvojka přeci jen nemá ve filmu hlavní role takže tu budeme sledovat omladinu a ta je docela v pohodě (většina) . Já se prostě bavil u dalšího Cé až Dé filmu s monstrem a třebas za rok se na to mrknu rád znova. ()

L_O_U_S

Hm, tak já bych to tak černě neviděl. Druhý a třetí díl jsou daleko horší sračky a nejhorší filmy, jaké jsem kdy zkouknul. (286.) ()

Tygrys odpad!

Nechápu jak něco tak pitomého mohlo vůbec vzniknout. Zřejmě nejhorší film, který jsem měl kdy možnost vidět. Producenti, režisére, scénaristo, herci styďte se. ()

Frenegonda odpad!

Neuvěřitelný!!! Jen by mně v podstatě zajímalo pro koho je tenhle film určený? Dětem??? Nebo těm co frčej na LSD aby už fakt nevěděli???Chuj s tym! ()

StrYke

Tentokrát to vyjímečně není z lítosti, jako to většinou u jiných TV filmů dělám, ale na Pythona se podle mě dalo opravdu dobře koukat a některé zvraty, třeba že (SPOILER!) Casper Van Dien zemřel "téměř" na začátku (SPOILER) bylo docela překvapující a je mi to trochu i líto, protože jsem mu fandil - hlavně kvůli jeho roli ve Starship Troopers :) Nicméně, výborný Robert Englund ()

Nuala odpad!

No vzhledem k tomu, že normálně trpím hodně velkou fobií z hadů a nemůžu je vidět ani na obrázku, tak musím říct, že tohle se podobá hadovi asi tak jako moucha velrybě... Hrůza, i Cesta do pravěku, která je půl století stará měla mnohem lepší efekty. ()

kaposlav

Miestami nezmyselné, miestami trápne, miestami nudné, miestami debilné. S rozmermi si hlavu teda nelámali. Podla velkosti zaberal isto polovičku lietadla:). Superhad čo sa nedokáže dostať s drevennej bedni, ale rozrazí trup lietadla. Po 32. minutách som to radšej vypol. Možno by sa zišlo dopísať medzi žanre aj komédia. 1* za teplošky v úvodnej časti filmu a ta druhá za jeden dobre zostrihaný úsek. ()

asinus

Když jsem viděl to hádéčkové hádečkové stvoření, musel jsem příspěchat s jednou hvězdičkou. přeci jen- takhle mě v televizi pobaví máloco. ()

ic odpad!

Dříve jsem si toho nevšiml, ale musí tu být silný IT podtext... had, totiž vypadá přesně jako ze hry 'Axy Snake 3D' ... ( ano bohužel takhle primitivně). Ale hlavně v originále Python útočící ve městě Ruby... to je myslím průkazné. ()