Môže byť napravený zloduch vôbec ešte zábavný? Keď rozpráva rozprávky na dobrú noc? Keď sa bojí o nevinnosť svojej najstaršej dcéry? Keď už nechce vôbec nič ukradnúť? Gru našťastie neskončí ako obyčajný civil, pretože v jeho vnútri sa stále ukrývajú schopnosti, ktoré by hocikto rád využil. Ako napríklad šéf mocnej Antizlodušskej ligy, Sílas. Sílas síce zbabelcami všetkého druhu hlboko opovrhuje, ale kto sa môže do myslenia zlosyna vcítiť lepšie ako zlosyn bývalý? A tak vyšle svoju najlepšiu agentku Lucy Wilde, aby Grua prinútila k spolupráci. Tej sa to s pomocou paralyzéra prezlečeného za rúž podarí a Gru začne na staré kolená páchať dobro. A čoskoro bude mať plné ruky práce, pretože na radare Antizlodušskej ligy sa objavil obzvlášť ostrieľaný zloduch Eduardo, nevysvetliteľne začali miznúť Mimoňovia, Margo sa zapaľujú lýtka, Edith je aj naďalej životu nebezpečná a Agnes sa všemožne snaží zohnať ockovi nejakú mamku. A práve to môže byť pre Grua vo finále tou najväčšou hrozbou. (TV Markíza)

MAJkLSON

Animák přesně pro děti. Humor vychází většinou z toho, že někdo někam spadne, do něčeho se bouchne a pak to ti mimoni udělají jěště jednou a to je teprve švanda (nebo spíš nění, když se to děje každých 5 min). ()

Matli

Srovnatelné s jedničkou, nebýt těch úžasnejch žluťásků, tak by to nebylo ono, ale Kevin a Dave mě rozsekali při každém jejich čísle. Finální písnička Mimoňů alias Village People je nářez. Nemám co vytknout, nechyběla ani romantika, ani ''lekačky''. Bla bla blaaaaaaaaaaaaaa:-)))) ()

heihatchi

Zmizel sice sépijovec, za to ho ale nahradili v o dost větší míře mimoňové, ou jééé. Dvojka se mi oproti jedničce líbila víc, hlavně příběhem, kterej je sice typickej, ale je oproštěn od těch chvil, kdy víte co příjde, ale naštěstí z toho nemáte chuť zvracet. Dostalo se mi tak svižné akce a humoru, to celé zabalené do krásné animace. Teď už mám jen obavy z případné trojky, pač jestli to bude stejný skok jak z jedničky, tak ve trojce budou už jen mimoni. ()

El-Barto

I když je dvojka o něco míň předvídatelná než jednička, tak si myslím, že je dojemná jednička o něco lepší. Dvojka jede prakticky v tom samým. Sice to funguje a skvěle se u toho člověk zasměje, ale daleko víc mě bavilo sledovat, jak tři malý rozkošný holky obměkčujou srdce nejlepšího padoucha na světě, než to jak Gru řeší lásku. ()

Saur.us

I přes větší prostor pro Mimoně za jedničkou zaostává. Prostá zápletka, která nezatíží mozečky dětí a už vůbec ne jejich rodičů je sice fajn, ale snímku chybějí momenty, které by ho (kromě všech scének Mimoňů) nějak odlišovali od všech ostatních současných tříhvězdičkových animovaných snímků. ()

BazzoxCZ

Smích tu byl dokonce tak velký až mě bylo blbě od žaludku. není co dodat děti v sále asi čekali jen na mimoně ale dej ten mě na tenhle film překvapil chyběl Woowefekt který by nějakým způsobem šokoval ale co je to pro děti a já jsem rád že jsem na tech pár okamžiku byl dítětem a v té nejlepší společnosti. ()

Mahoney.

Mimoni mimoni a zas mimoni, jednoducho ich milujem. A odporúčam pozrieť v 3D, hlavne na konci šupa pri titulkách keď mimoni vyfukli bubliny a všetci v kine ich chceli chytiť. :D ()

Brody01

Zdá sa mi to trochu slabšie ako jednotka, ale aj tak to bolo celkom príjemné pozeranie, dej bol vtipný- najlepší boli samozrejme tí mimoni (už sa teším na ich samostatný film), len škoda, že viac akcie prišlo až na konci filmu. Deti sa na tom ale určite zabavia. ()

kostej_

Skvělé po všech stránkách – přesně časované vtipy, neotřelý a velmi vyvážený příběh, zákeřná slepice, 3D až oči přechází, citace z Čapka. Zatím animák roku. ()

char_t

Tam, kde jedničku táhla kombinace příběhu, roztomilosti a parádního záporáka-nezáporáka, ve dvojce jsou jen a pouze gagy. Ale jaké gagy! Takhle jsem se v kině hodně dlouho nezasmál. A i když to celé stálo jen na oněch vizuálních srandičkách, stálo to prostě za to - kinosál se chvílemi otřásal v základech tak, jak jsem to ještě nezažil. Sranda! ()

Puol

Tvorcovia filmu správne pochopili, kto je hlavnou hviezdou filmu a preto Mimoni dostali väčší priestor. Kvalitatívne trošičku slabšie a výraznejšie zamerané na mladšie publikum ako prvý diel. ()

Toka

Trochu nuda. Samozřejmně jenom, když nejsou na scéně Mimoňové. Ti táhnou celý film nahoru a to tak razantním způsobem, že i ta nuda mimo ně se dá překousnout. Skutečně, asi nejvtipnější animované postavy. V kině mi připadalo, že film trvá dvě a půl hodiny, přišel mi neskutečně dlouhý. Nechápu, jak může mít stopáž jenom hodinu a 3/4. Prázdnost příběhu je asi vážně znát. Pár scén s mimoňi mě utvrzuje, že animáky už se skutečně netočí pro děti. Ty by nemohly pochopit parodie na tak staré klipy jako od Mungo Jerryho. Jo a naprosto perfektní animace! ()

canucks333

Som prekvapený! Milo prekvapený! A čo sa mi páčilo na mojom druhom najobľúbenejšom animáku? Všetko! Dokonalý humor, skvelá atmosféra, párodia na komixy a mimoni. Teším sa na český dabing (Jiří Lábus) pretože som to videl iba s titulkami. Skvelý zážitok na Ako yvcvičiť draka to nemá ale super!!! Viac nemám čo povedať jedine sa mi trochu nepáčil El Macho ale iba trochu. Za neho to vyťahovala slepička! :) Zhrnutie: Réžia 5/5, Kamera 5/5, Animácia 5/5, Humor 6/5, Strih 5/5, Scenár 5/5, Celkový dojem 5/5 (veľmi dobrý anglický dabing uvidíme český a slovenský) Videl v kine 1X - 110% - Tomuto sa povie komédia na každú chvíľu!!! ()

BOURQUE

Dvojka pokračuje tam, kde jednička skončila. S radosťou môžem oznámiť, že pokračovanie nie je slabší – naopak, možno, že je aj lepší. Je vidieť, že rodinné prostredie a „láska“ ako dokážu „zmeniť“ človeka, ako je Gru. Ale bez „minions“ by to nebolo ono! Jednoducho oni sú neprekonateľné! PS: A konečne, že už dostanú samostatný film! (http://www.csfd.cz/film/341126-minions/). Osobné hodnotenie: 82% (****) ()

HDeer

Zatiaľ, čo jednotka bola ako tak záživná a vtipy s minionskou tematikou boli adekvátnou vzácnosťou, Despicable Me 2 je týmto druhom "zábavy" až prepchatá, Na takomto formáte sa jednoducho zápletka nedá postaviť. Podľa môjho názoru ostal záporák z prvého dielu neprekonaný - hlavne kvôli logike postrádajúcim plánom aktuálneho záporáka. Trojku už radšej ani nechcem vidieť. ()

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (viac)