Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Recenzie používateľa tuntavala k tomuto seriálu (119)

Nová hra (2017) (S07E01)

Harvey: "To je pro me?" Donna: "Ne. Vlastne je to pro me. Jdes pozdeji, nez vzdycky. Cekam na tebe." Harvey: Donno, co se tyka vcerejska, rikala si, ze chces vic. Pred tim, nez cokoliv reknes..." Donna: "Chi byt partnerem." Harvey: "Partnerem?" Donna: "Ano. Uz vim, co chci a chci byt partner v teto firme." Harvey: "Donno, nechci te urazit, ale nejsi pravnicka." Donna: "Dobre. Ja nechci byt pravnikem. Chci udrzovat firmu v chodu, coz delam od tehdy co si pamatuju." Harvey: "To ja vim, ale to neznamena, ze te muzu..." Donna: "Dala jsem tomuto mistu deset let zivota, Harvey. A to vsechno zpoza tveho stolu. Zadam jen o sve vlastni misto za stolem." Harvey: "Musim se zeptat Louise." Donna: "Takze ty souhlasis?" Harvey: "Nevim. Je to Mikeuv prvni den. Je to velka zadost a navic jsem se rozhodl sdelit Louisovi, ze prebiram plnou moc jako vedouci partner." Donna: "Tak to gratuluji, Harvey. No o co jde? O Louise? O Mikea? Zadost? Nechci ani pomyslet, ze jsem nasla odvahu a ty potom nastoupis do vytahu a vyfuci ti to z hlavy." Harvey: "Davam ti slovo. Nezapomenu na to." Donna: "Dobre." ()

Zastrašenie (2017) (S07E02)

Rachel: "Ahoj". Mike: "Ahoj". Rachel: "Jak to slo u soudu?" Mike: "Nic moc": Rachel: "Ne, nerikej, ze soudce ten pripad zamitnul". Mike: "Jejich pravnik se dostal ke kopii meho falesnemu diplomu". Rachel: "To jsou hlouposti. Tvoje minulost nema s pripadem nic spolecneho". Mike: "To vim, ale soudce byl na jeho strane. Ated to bude zkouset i na porotu. A muj klient mi sotva veri". Rachel: "Dobre. Co budes delat?" Mike: "Premyslel jsem, jestli bys ten pripad neprevzala". Rachel: "Jestli to skutecne chces, budu poctena". ()

Nedôvera (2017) (S07E03)

Mike: "Bezva, jsi tady". Harvey: Rekni, ze jsi zjistil, co chteji do te smlouvy dostat". Mike: "Nechtějí do ní nic dostat. Chtějí se z ní dostat". Harvey: "To nedává smysl. S tou fúzí prisli oni za nami". Mike: "Museli dostat lepsí nabidku, protoze doali do dodatku unikovou klauzuli". Harvey: "Vis, co mame udelat?" Mike: "Ano vim. Ale musis to udelat beze mne. Neco se objevilo, hori to a musim se o to ppostarat". Harvey: "Co se objevilo?" Mike: "Pro bono". Harvey" Od kdy jedna vec pro me, znamena dve pro tebe?" Mike: "Harvey, ve vezeni zemrel muz a neco tu smrdi. A vim to jen diky tomu, ze jsem dal na tebe a udelal ten rozhovor". Harvey: "Takze si za to, ze poustis muj pripad, muzu sam?" Mike: "Jo, tak nejak". Harvey: "Vazne...Nandej jim to". Mike: "Diky, Harvey". ()

Rozdeľuj a panuj (2017) (S07E04)

Harvey: "Budu hadat. Uz te nudi byt reditelkou, chybim ti a chces zpatky moje misto". Donna: "To jsem nikdy nechtela, Harvey. Ale pokojnym casum jako hlavniho partnera je konec". Harvey: "Protoze jsem nenechal hlasovat, kdyz jsem podryval tvoji autoritu?" Donna: "To nebudu resit, ale jen musis pochopit, ze lidi jsou na tebe nastvany". Harvey: "Klid, Donno. Mike je v pohode". Donna: "Vyborne, jeden ze tri". Harvey: "Vis, ze jeden ze tri te dostane do sine slavy". Donna: "Vis co, Harvey, nemusis byt arogantni. Radsi nas udelej stastnymi a zacni s cislem dva". Harvey: "Co tim myslis?" Donna: "Jen to, ze Louise je momentalne mimo a ty mu jeste pridavas. A kdyby si se me zeptal, koho z vas dvou chci za hlavniho partnera tak Alexe Williamse". Harvey: "Donno..." Donna: "Poslouchej me, Harvey. Kdyz si me jmenoval reditelkou jen proto, abych se citiola dobre, tak nebud hloupy a poslouchej co ti rikam a zjistis, ze mas velky problem". ()

Vierolomnosť (2017) (S07E05)

Donna: "Lousi, potrebuji si s tebou promluvit o Harveym". Louis: "O cem?" Donna: "Jen si chci byt jista, ze ty a on si dobre rozumite". Louis: "Jasne, Donno. Vsechno je v poradku". Donna: "Jsi si jisty? Protoze jsme vsichni bojovali, abychom byli za jedno a pred chvili jsem videla, jak spolu neco resite a nerada bych si myslela, ze se veci ubiraji zlym smerem". Louis: "Ne, nic se neubira spatnym smerem, Donno. Nemas si proc delat starosti". Donna: "No, ja si delam starosti, Louisi. Nebot vim, v jakem dusevnim rozpolozeni stale jsi. A vi, ze i ten nejmensi zachvev se te jeste stale dotkne. A vim, ze...". Louis: "Podivej se, Donno, jen pro tvou informaci, veci jsou natolik v poradku, ze Harvey..." Dona: "Ze Harvey, co?" Louis: "Nic". Donna: "Louisi, co se deje?" Louis: "Dobre. Podivej se, Donno, povim ti to jen jednou. Harvey me pozadal, abych za neho neco vyresil. Je to osobni. Veri, ze to zvladnu. Muzes mi verit, kdyz ti rikam, ze Harvey i ja jsmwe zadobre". Donna: "Dobre. Verim ti". ()

Odprosenie (2017) (S07E06)

Rachel: "Ahoj. Je vsechno v poradku?" Donna: "Jasne, jsem v poradku. Proc?" Rachel: "Za prve, to jak jsi vypadala, kdyz jem vcera prisla, a potom, jak si vypadala, kdyz jsem ti rekla o tom predvolani". Donna: "No, jednoduse jsem si delala starost o Louise, Rachel. Zaluji ho a ja se za to citim castecne zodpovedna, protoze jsem to byla ja, kdo pred vsemi absolventy priznal, ze se myli". Rachel: "Poznam te uz nejaky patek, abych poznala, ze mi nerikas pravdu". Donna: "Harvey mi vcera rekl, ze ma s nekym vztah". Rachel: "Je to vazne?" Donna: "Ano". Rachel: "A to byla ta zprava, kterou si mela videt". Donna: "Ano". Rachel: "Donno, jsi jen clovek. A vim, ze mas tu uzasnou schopnost cist v lidech, ale cas od casu nejaka drobnost unikne i tobe". Donna: "Tato malickost mi neunikla, Rachel. Nevidela jsem ji, protoze jsem ji nechtela videt. Vzdycky jsem rikala, ze chci, aby byl Harvey stastny a to chci". Rachel: "Ale trapi te to". Donna: "A stve me, ze ano. A kdyz mi to rekl, tvarila jsem se, ze uz to vim a to me stve jeste vic". Rachel: "Nevim, co na to rict". Donna: "Ja ani nevim, co bych chtela, abys rekla". Rachel: "Co by si rekla, kdyby si Michelle Ross a Harriette Specter zasli o vikendu na drink?" Donna: "Diky, Rachel. Velmi rada". ()

Karty na stôl (2017) (S07E07)

Harvey: "Rachel, mas chvilku?" Rachel: "Samozrejme". Harvey: "Mike sel kvuli me do vezeni. Jsem mu zavazany, to vim. Ale neni jediny komu neco dluzim, a ten chlap bude mit vazny problem, kdybych ted strkal hlavu do pisku, a tvaril se, ze Mike neni takovy jakeho znam." Rachel: "To je je na nic." Harvey: "To teda je. Takze se te na neco zeptam, ale potrebuju, abys byla ke me uprimna. Pracuje Mike na tom pripade proti Reform Corp.?" Rachel: "Pracuje. A pro informaci, Harvey, rekl mi, ze az se na to zeptas, mam ti povedet vsechno, co budes chtit vedet.". Harvey: "Co presne chce udelat?" Rachel: "Chce vybudovat kriminalni pripad a predat ho Anite Gibbs, na coz ma plne pravo". Harvey: "Nebot dohoda, kterou podepsal, zakazuje jen obcanskopravnimu jednani". Rachel: "Presne tak". Harvey: "Jak je to daleko?" Rachel: "Nevim, ale jak znam Mikea, jsem si jista, ze o poradny kus blize, nez byl dnes rano". ()

Nemorálny návrh (2017) (S07E08)

Mike: "Rachel, ahoj. Tak strasne rad te vidim" Rachel: "Skutecne?" Mike: "Hej, co se tu deje? Mela si zly den?" Rachel: "Vlastne jsem mela skvely den, dokud jsem nezjistila, ze svedek v tomto pripade je Frank Gallo". Mike: "Rachel, chtel jsem..." Rachel: "Chtel jsi mi to rict? A kdy presne? Az cela ta vec skonci? Nebot jsem tez prisla na to, ze jste spolu s Harveym byli za mym otcem, aby cela tato vec mohla pokracovat." Mike: "Rachel..." Rachel: "Kolikrat ti mam jeste rict, ze se umim o sebe postarat?" Mike: "Co chces, abych ti rekl? Ze jsem nemel chodit za Gallem? A nebo, ze jsem tu vec nemel vubec brat? Protoze to ti nikdy nereknu." Rachel: "Tady nejde ani o jedno z toho. Tady jde o to, ze me vubec nerespektujes jako pravnicku." Mike: "Takze mi chces rict, ze kdybych ti rekl o nasem planu, se vsim by jsi souhlasila." Rachel: "Nevim, jestli bych s tim souhlasila. Vim ale, ze si musis konecne uvedomit, ze jsem dospela zena a ne nejaka krehotinka., kterou bys mel ochranovat." ()

Hanba (2017) (S07E09)

MIke: "Harvey, jestli se mi chystas rict, ze neveris tomu, co rika, muzes si to nechat pro sebe." Harvey: "Nechtel jsem to rict." Mike: "Proc ne?" Harvey: "Protoze i klient rika, ze jsou vinni." Mike: "Verim jim, kdyz rikaji, ze to nebyla zbran, kterou pouzili." Harvey: "Tak, co jsi to chtel rict?" Mike: "Myslim, ze nam prinesl ty noviny, abychom zacali hon na lisku a pokusili se vypatrat odkud se vzala ta informace." Harvey: "Proc by to delal? " Mike: "Protoze on ji ve skutecnosti vubec nema a chce, abychom soustredili svou pozornost nekam jinam." Harvey: "Nechapu. Kam?" Mike: "Nekam, abychom nevideli, ze se pokusi pouzit ten clanek jako dukaz, aby se ta informace, kterou nema, dala pouzit u soudu." Harvey: "To ale nemuze udelat. Pravidlo dukazu rika, ze jestlize ta vec existuje, a on ji nema, nemuze pouzit ani jeji kopii a uz vubec ne clanek, ktery se na ni jen odvolava." Mike: "A to, Harvey je vec, kterou se snazi pred nami ukryt. To znamena, ze jedine co musime udelat, je zitra se ukazat u soudu a zastavit ho." Harvey: "To se ti celkem podarilo, Mikeu. Musim priznat, ze jsem ohromeny." Mike: "Ja jsem ohromeny, ze si pamatujes pravidlo dukazu." Harvey: "Vzdyt vis, jsem prece pravnik." Mike: Jestli ti mam rict pravdu, kdyz jde do tuheho, obcas na to zapominam." Harvey: "Ani nevim, co to znamena." Mike: "Jsem si celkem jisty, ze vis, co to znamena." Harvey: "Dobrou noc Mikeu." Mike: "Dobrou, Harvey." ()

Donna (2017) (S07E10)

Louis:" Ahoj Donno, jak to slo u soudu? Zeptal bych se driv, ale mel jsem tuny prace." Donna:" Ted o tom nechci mluvit, Lousi." Louis:"Dobre. Co se stalo? Nebot se ti urcite neco stalo. Jsem tvuj pritel a jsem tu pro tebe." Donna:"Blbost, ze jsi tu prome." Louis:"Co?" Donna:"Zadala jsem, abys me ochralil. A ty jsi ochranoval jenom sebe, nebot ses me nechtel zeptat  na ty otazky, na ktere se me ptal Malik." Louis:"Co myslis tim, ptal se Malik? Vsechno co musel Mike udelat ..." Donna:"Neptal se na pripad Cliffor Danner. Ptal se na Coastal Motors." Louis:"Boze, ta zprava." Donna:"Presne, ta zprava. A potom me posadil na tu lavici a sel po mne, presne tak, jak jsem se bala, ze po mne pujde." Louis:"Donno, nemohli jsme tusit, ze to tak probehne." Donna:"No, mohli jsme tusit, ze, kdy me tam dostane bude prekrucovat fakta a naznacovat nechutnosti." Louis:"Ohledne tebe a Harveyho?" Donna:"Ano, ohledne me a Harveyho. Ano, protoze vzdycky je to omne a Harveym. Minule, ted." Louis:"Donno..." Donna:"Do riti, Louisi. Prosila jsem te, abys mi pomohl. Dokonce jsem se te ptala: "Co kdyz se to nepovede? Ale ty si me neposlouchal. Tak se mnou Malik zatrasl a ponizil me. Rekl, ze asistetkou jsem jen proto, ze jsem se sem dostala pres postel a podarilo se mu, ze to vyznelo verohodne. A diky tobe je to ted i v zaznamu." Louis:"Diky mne? Harvey se natom podilel stejne jako ja." Donna:"Vazne je mi ted jedno co udelal Harvey, Louisi. Protoze ja jsem prisla za tebou a tys mne v tom nechal." ()

Roztržka (2018) (S07E11)

Rachel:"Mas hlad?" Mike:"Ne, jen jsem si chtel byt jisty, ze moje pamet je stale tak genialne dokonala, jak je." Rachel:"A?" Mike:"Musim rict, ze jsem ohromil sam sebe. Ale ne az tak jak jsem ohromen tebou. Co te primelo pustit se do toho?" Rachel:"Presne totez, proc ses rozhodl uzavrit dohodu. Poslouchala jsem, co jsi rekl a uvedomila jsem si, ze jsi nejrozumejsi osoba, kterou znam apokud mas pocit, ze neco neni v poradku, obvykle mas pravdu." Mike:"A co kdybych ti rekl, ze mam pocit, ze bychom toto meli delat casteji?" Rachel:"Smirovat se v kuchyni? Ano, plne souhlasim." Mike:"Myslim to vazne. Pracujme spolu na vice pripadech." Rachel:"Mikeu." Mike:"Rachel, uz se skoro nevidime. Pokud bychom si mohli usetrit trochu casu v praci, tak..." Racheů:"Tak co?" Mike:"Nic, ja... Chybis mi." Rachel:"Pokud ti jde jen o to, abychom byli spolu, co kdybychom si nasli cas na to, co je opravdu dulezite?" Mike:"Svatba." Rachel:"Svatba. Bude to tu drive, nez si to stacime uvedomit ajeste jsme neudelali vubec nic. Takze, co kdybychom to prestali odkladat." Mike:"Dobre. Jdem do toho." ()

Reorganizácia (2018) (S07E12)

Donna:"Harvey, muzu te vyrusit?" Harvey:"Co potrebujes?" Donna:"Slysela jsem vas jak se s Louisem hadate o Jessicinych penezich." Harvey:"Tak mi chces rict, ze se mnou souhlasis?" Donna:"Prisel ca s jit za Wickem." Harvey:"Ne." Donna:"Harvey, mas pocit, ze mu kvuli otci neco dluzis?" Harvey:"Dluzim." Donna:"Uz jsi mu to spaltil, kdyz si mu neuctoval praci." Harvey:"I kdyz bych za nim sel, on ty penize nema." Donna:"Driscorl je ma, vis to. Ty jsi rikal, ze Driscol prahne po jeho sbirce. Tak by Jessica dostala penize a on by sel do duchodu a mel by pkoj." Harvey:"Co bude s otcovymi nahravkami, kdyz odejde? Reknu ti co bude. Strci je do trezoru a nikdo si je nikdy neposlechne." Donna:"Harvey, vim, ze chces chranit poselstvi otce, no slibil si, ze pro Jessicu to udelas take." Harvey:"Ano, ale nechci si mezi nimi vybirat." Donna:"Nemusis. Popremyslej." Harvey:"Dobre, zkusim to." Donna:" Nez to udelas, vzpominas si na to, ze MIke neni pripraveny? Zjistila jsem co udelal. Mel bys to vedet." ()

Čo je nevyhnutné (2018) (S07E13)

Rachel:"Nedal by sis neco?" Mike:"Znas me dobre." Rachel:"Nekdo by rekl, ze lip nez ty sam." Mike:"Rachel, k tomu dnesku..." Rachel:"Hloupost." Mike:"Co? Ty nemas Walkera rada?" Rachel:"Vzdyt ja nerikam, ze jeho rady jsou hloupe. Rikam, ze mi rodice meli urcene heslo, kdyz chteli mluvit o budoucnosti. Kdyz rekli hloupost, oba vedeli, ze ackoliv reknou cokoli, bude to hzpoteticke a nebude je to svazovat." Mike:"Vasi meli ten samy problem jako my?" Rachel:"Mel jsi je videt, jak si zvykli se hadat, kdyz slo o dovolenou a to ani nemluvim o penezich." Mike:"Chces si to vyzkouset?" Rachel:"Ne. Ani ne. Nebot se s tebou nechci hadat." Mike:"Budu uprimny. Mam rad, kdyz se hadame." Rachel:"Skutecne?" Mike:"Ne, kdyz se to prave deje, ale Rachel, my se prece nehadame kvuli tomu, ze nekdo nevznesl smeti, nebo, kdo zapomenul zhasnout. Hadame se, jestlůi mam nebo nemam vzit pripad, abych ochranil vezne i za cenu meho vstahu s Harveym. A duvod proc se to stalo byl, ze mne milujes a bojis se o mne. A ano, mozna me znas lip, nez ja sam." Rachel:"Mozna bychom to prece jen meli zkusit." Mike:"Ne mela si pravdu. Dnes jsme se naucili dost." ()

Kohútie zápasy (2018) (S07E14)

Louis:"Sheilo, co tu delas?" Sheila:"Mluvila jsem s Sanderem a rikal, ze jste meli vyporadaci setkani." Louis:"To rekl? Ja by sem to spis nazval vypraskem." Sheila:"Dekuji, Louisi." Louis:"Za co mi dekujes?" Sheila:"Ze si mu o nas nerekl." Louis:"Nikdy by me to nenapadlo. Pozadala si me o to." Sheila:"Chtela bych te pozadat jeste o jedno. Prosim, nech to tak." Louis:"Coze?" Sheila:"Dej mu moznost odejit se vztycenou hlavou a nech to tak." Louis: "Ja sem mu dal sanci. Rika se tomu dohoda." Sheila:" Ne, navrhnul si nejakou dohodu, do ktere si pridal nejake nesmysly o uznani, ze jsi lepsi chlap." Louis:" Jsem lepsi chlap." Sheila:"Tak dokaz, ze i velkodusnejsi." Louis:"Sheilo..." Sheila:" Za par dni se vdavam a muj snoubenec dokaze myslet jen na tebe. Vyhral si. Porazil si ho a on to vi. Prosim, udelej to pro me. Protoze jestli ne, mohl si mu to o nas dvou rovnou povedet." ()

Najlepší partner (2018) (S07E15)

Rachel:"Ahoj." Mike:"Ahoj." Rachel:"Chces se jit nekam ven najist?" Mike:"Ja nemuzu. Musim se pripravit na zitrejsi stretnuti." Rachel:"Ten soudni spor? To je skvele." Mike:"Na tom neni nic skvele. Co ty deti, Rachel? Je to jedno za druhym." Rachel:"O, je to jen decko." Mike:"Ma jen tri a uz ma vyvojove poskozeni z olova." Rachel:"To mi lame srdce." Mike:"Je to nefer. A hrozne je, ze ikdyz vyhrajeme, prachy ho nevyleci. Ani jedno z techto deti." Rachel:"Pomahas jim nejlip jak muzes." Mike:"Myslis?" Rachel:"Hej, co se stalo?" Mike:"Dostal jsem pracovni nabidku." Rachel:"Dobre. A co to ma spolecneho s timto?" Mike:"Clovek prave rozbiha praxi, ktera je zasvecena prave takove to praci. Je to jako klinika s velkyma prachama. Chce nas, abychom to rozjeli." Rachel:"Nas? On chce nas, abychom to delali?" Mike:"Ano." Rachel:"A kdybych rekla, ze to zvazim?" Mike"Je to... O to nejde, je to v Seattli a chce odpoved do dvou dni. Dostalo mne to. To je vsechno." Rachel:"No tak jdi zitra k soudu a udelej vsechno, co se da, aby ty rodiny dostali nejvic co se da. Nebot prijde doba, kdy budeme mit deti a ja nechci, aby zili ve svete, kde se stava toto." ()

Rozlúčka (2018) (S07E16)

Robert:"Nejdriv Louis, potom Rachel, dale jsem tipoval Harveyho." Mike:"Je v Chicagu, pomaha Jessice." Robert:"V Chicagu? Jeho firma je ve valce?" Mike:"Jsme rodina, Roberte. Kryjeme mu zada." Robert:"Aha, vybal to. Vsichni si mysli, ze s vami spim. Rekni mi, co potrebujes." Mike:"Nevim jak zacit. Nejlip tatkhle: Predstup a spojte se s firmou." Robert:"Co?" Mike:"Prived dvacet loajalnich. Budeme mit dostatek hlasu udrzet si kontrolu." Robert:"Udelejme si jasno. Chces, abych zmizel z domu uprostred noci? Z mista, do ktereho jsem vlozil tolik sil?" Mike:"Misto, o kterem oba vime, ze uz neni tvoje. " Robert:"Jak to ma fungovat? Ci jmeno se bude ukazovat jako prvni?" Mike:"To vyresime pozdeji." Robert:"Ne, vyresime to prave ted." Mike:"To nemuzu udelat." Robert:"Delas si srandu? Vi vubec Harvey, ze jsi tady?" Mike:"Ne, ale mame udelat cokoliv, co zachrani firmu a to je nejlepsi zpusob jak se zachranit." Robert:"Opustis domov? A nebo Jessica? Nebo Harvey? Nemyslim si to." Mike:"Mozna ne, ale svet si i tak mysli, ze s nami spis. Tak to aspon zkus." ()

Season 8 (2018) (S08)

Bez Mikea a Rachel. ()

Pravá ruka (2018) (S08E01)

Brian:"Muzes jit dál." Rachel:"Promin. Nechtela jsem." Brian:"Ale, ano. Jen jsi me chtela dodelat to, co delam." Rachel:"Dobre." Brian:"Dekuji," Rachel:"Nemas za co." Brian:"Dekuji ti, ze si se za me primluvila u Katrine." Rachel:"Prisel jsi na to." Brian:"Ano." Rachel:"Mela jsem o tobe pravdu." Brian:"Mas pravdu o kazdem." Rachel:"Ano. Vetsinou, A ted mam pravdu v necem jinem. Katrina te potrebuje." Brian:"To je mozne, ale kdy si pomyslim, ze kdyz tu zustanu, tak nekdo jiny, koho mam rad, dostane padaka..." Vubec by jsem nesel za Louisem." Rachel:"A to je presne ten duvod, proc si te tu musime nechat. A vidim to tak, ze bud pomuzes Katrine spravne se rozhodnout, nebo budes zit s tim, ze se rozhodla spatne. Tak jako s tebou." ()

Spoločenská hierarchia (2018) (S08E02)

Donna:"Vim, ze odchazis, ale toto chces videt". Harvey:"Co je to? Tomu neverim." Donna:"Co udelas?" Harvey:"To co jsem mel udelat jako prvni. Vykopnout Samanthu Wheelerovou z tohoto pripadu." ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)