Mike tajne pomáha Oliverovi s prípadom na klinike a nie je Harveymu k dispozícii, keď ho potrebuje. Ukáže sa, že s prípadom by mu mohol pomôcť Gallo, a tak sa s ním Mike zíde. Paula má problémy so svojím bývalým priateľom a partnerom, ktorý ju žaluje. Harvey požiada Louisa, aby si vzal jej prípad na starosť. Harvey požiada Holly Cromwellovú, aby mu pomohla s prípadom. Holly si na oplátku vyžiada miesto v jeho firme, s čím nesúhlasí Donna. (TV JOJ)

tuntavala

Donna: "Lousi, potrebuji si s tebou promluvit o Harveym". Louis: "O cem?" Donna: "Jen si chci byt jista, ze ty a on si dobre rozumite". Louis: "Jasne, Donno. Vsechno je v poradku". Donna: "Jsi si jisty? Protoze jsme vsichni bojovali, abychom byli za jedno a pred chvili jsem videla, jak spolu neco resite a nerada bych si myslela, ze se veci ubiraji zlym smerem". Louis: "Ne, nic se neubira spatnym smerem, Donno. Nemas si proc delat starosti". Donna: "No, ja si delam starosti, Louisi. Nebot vim, v jakem dusevnim rozpolozeni stale jsi. A vi, ze i ten nejmensi zachvev se te jeste stale dotkne. A vim, ze...". Louis: "Podivej se, Donno, jen pro tvou informaci, veci jsou natolik v poradku, ze Harvey..." Dona: "Ze Harvey, co?" Louis: "Nic". Donna: "Louisi, co se deje?" Louis: "Dobre. Podivej se, Donno, povim ti to jen jednou. Harvey me pozadal, abych za neho neco vyresil. Je to osobni. Veri, ze to zvladnu. Muzes mi verit, kdyz ti rikam, ze Harvey i ja jsmwe zadobre". Donna: "Dobre. Verim ti". ()