Alex Williams sa rozhodol povedať Mikeovi svoje tajomstvo. Kedysi dávno sa Harvey nahneval, pretože Pearson namiesto neho povýšil Louisa. Alex vybavil pre seba a Harveyho miesto vo firme Bratton Gould. Harvey však z dohody vycúval, čo Alexovi spôsobilo problémy a Harvey mu sľúbil, že mu to raz vynahradí. Alexa vo firme zavalili prácou a jedinou priepustkou bolo uzavrieť špinavú dohodu s firmami Bratton, Masterson Construction a Reform Corp. A práve na tú narazil Mike, čo je dôvod, prečo Alex nechcel, aby na prípade pracoval. Mike žiada asistentku štátneho zástupcu Anitu Gibbsovú, aby prípad prevzala. Z ďalších tajomstiev minulosti sa ešte dozvieme o začiatkoch Louisovej terapie a Donninom bývalom priateľovi Markovi. (TV JOJ)

tuntavala

Harvey: "Rachel, mas chvilku?" Rachel: "Samozrejme". Harvey: "Mike sel kvuli me do vezeni. Jsem mu zavazany, to vim. Ale neni jediny komu neco dluzim, a ten chlap bude mit vazny problem, kdybych ted strkal hlavu do pisku, a tvaril se, ze Mike neni takovy jakeho znam." Rachel: "To je je na nic." Harvey: "To teda je. Takze se te na neco zeptam, ale potrebuju, abys byla ke me uprimna. Pracuje Mike na tom pripade proti Reform Corp.?" Rachel: "Pracuje. A pro informaci, Harvey, rekl mi, ze az se na to zeptas, mam ti povedet vsechno, co budes chtit vedet.". Harvey: "Co presne chce udelat?" Rachel: "Chce vybudovat kriminalni pripad a predat ho Anite Gibbs, na coz ma plne pravo". Harvey: "Nebot dohoda, kterou podepsal, zakazuje jen obcanskopravnimu jednani". Rachel: "Presne tak". Harvey: "Jak je to daleko?" Rachel: "Nevim, ale jak znam Mikea, jsem si jista, ze o poradny kus blize, nez byl dnes rano". ()