Harvey odovzdáva celý prípad s väznicami Robertovi. Frank Gallo, ktorý mal v kauze svedčiť, už nežije, zavraždili ho, aby mlčal. Harvey sa snaží za každú cenu dokázať, že do prípadu je zapletená spoločnosť Bratton, ale zároveň zachrániť Alexa. Donna kontaktuje svojho bývalého priateľa Marka, s ktorým sa veci trochu skomplikujú. Louis sa znova stretne so Sheilou Saszovou, ktorá je teraz zasnúbená a žije v New Yorku. (TV JOJ)

tuntavala

Mike: "Rachel, ahoj. Tak strasne rad te vidim" Rachel: "Skutecne?" Mike: "Hej, co se tu deje? Mela si zly den?" Rachel: "Vlastne jsem mela skvely den, dokud jsem nezjistila, ze svedek v tomto pripade je Frank Gallo". Mike: "Rachel, chtel jsem..." Rachel: "Chtel jsi mi to rict? A kdy presne? Az cela ta vec skonci? Nebot jsem tez prisla na to, ze jste spolu s Harveym byli za mym otcem, aby cela tato vec mohla pokracovat." Mike: "Rachel..." Rachel: "Kolikrat ti mam jeste rict, ze se umim o sebe postarat?" Mike: "Co chces, abych ti rekl? Ze jsem nemel chodit za Gallem? A nebo, ze jsem tu vec nemel vubec brat? Protoze to ti nikdy nereknu." Rachel: "Tady nejde ani o jedno z toho. Tady jde o to, ze me vubec nerespektujes jako pravnicku." Mike: "Takze mi chces rict, ze kdybych ti rekl o nasem planu, se vsim by jsi souhlasila." Rachel: "Nevim, jestli bych s tim souhlasila. Vim ale, ze si musis konecne uvedomit, ze jsem dospela zena a ne nejaka krehotinka., kterou bys mel ochranovat." ()