Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Recenzie používateľa tuntavala k tomuto seriálu (119)

Kravaťáci (2011)

Reklama na Harvard. ()

Season 1 (2011) (S01)

Zacalo to marihuanou. ()

Pilot (2011) (S01E01)

Harvey: "Vis, co mas delat?" Mike: "Tlacit a z to bude bolet." ()

Omyly (2011) (S01E02)

Harvey:"Uz jsme nekdy spolu mluvili aniz bys me prerusoval?" ()

Vnitřní boj (2011) (S01E03)

Mike: "Musim jet za babickou". Harvey: "Umira?" Mike: "Ne". Harvey: "Tak to zrus". ()

Malá hříšná tajemství (2011) (S01E04)

Jessica: "Jsem si jista, ze to neni poprve, kdy te nekdo nema rad, Harvey". Harvey: "Kdo mne nema rad?" ()

Výpomoc (2011) (S01E05)

Trevor: "Rikal jsem, abys nechodil". Mike: "Dluzis mi od 5. tridy 40 dolaru. Z mrtvyho bych je nedostal". ()

Obchodní finty (2011) (S01E06)

Harvey:"Na tom Stallonovi bys mel zapracovat". Mike:"Muj Stallone je bezvadnej, delam ho uz od malicka". ()

Jdi po něm (2011) (S01E07)

Mike: "Vic se mi libi jaky jsem clovek, nez jaky jste vy. Harvey: "Chces vedet co jsem zac? Tvrdak, ale ferovej." ()

Krize identity (2011) (S01E08)

Harvey:"Jak ses dostal pres Donnu? Pockal jsi az pujde curat?" Louis: "Ta zenska zadrzuje vodu jako velbloud." ()

Neporažený (2011) (S01E09)

Mike: "Pane jo, jste jako Zuckerberg". Bejamin: "Zuckerberg by se nevyprogramoval ani z papiroveho pytliku". ()

Fiktivní společnost (2011) (S01E10)

Harvey: "Z toho, co se prave stalo, se musis poucit. Uvedom si, ze kdokoliv, at je jakkoliv cenny, muze byt propusten." ()

Pravidla hry (2011) (S01E11)

Louis: "Rano pro vas budu mit navrh. Vsichni budeme spokojeni. Jasne? Dobrou noc." Harvey: "Sezral to." Mike: "Naprosto. I s navijakem." ()

Tvrdý souboj (2011) (S01E12)

Donna: "Louisi, potrebuji laskavost." Louis: "To Harvey potrebuje laskavost." Donna: "To je od tebe mazane." ()

Season 2 (2012) (S02)

Prvni bitva o Mikea. ()

Konec tajemství (2012) (S02E01)

Babicka: "Tobe teda opravdu schazi laska." Mike: "Proc to rikas?" Babicka: "Ty susenky jsou jeste z Eisenhowerovi ery." ()

Volba (2012) (S02E02)

Mike: "Hardman pozval vsechny novacky do sve loze v Gardenu." Louis: "Sef." Mike: "Pockat, vas nepozval? Springsteen." Louis: "myslis, ze chci stravit vecer s partou ubohych asistentu na koncerte staryho dedka?" ()

Seznamte se s novým šéfem (2012) (S02E03)

Rachel: "Porad mi, vyskakuji mi tu seznamky. Ten pocitac vedel, ze jsem sama." Donna: "Vis, proc to tak je?" Rachel: "Uvnitr je ma matka?" ()

Objev (2012) (S02E04)

Mike: "Louise pry brni jeho organy." Harvey: "Nechci vedet co to znamena a jak to vis." ()

Bod zlomu (2012) (S02E05)

Donna: "Nikdo neuveri, ze takhle dulezity dokument se jen tak ztratil. Budou si myslet, ze jsem se ho skartovala na Harveyho zadost. " Mike: "Ten dokument je soucasti soudniho rizeni. Zbavit se ho je zlocin." Donna: "Stejne jako praktikovat pravo bez licenze." ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)