Pearson

USA, 2019, 7 h 6 min (Minutáž: 42–45 min)

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. Seriál byl veden ve stejném stylu jako původní "Kravaťáci" (několikrát se dokonce prolínaly), bohužel postrádal zajímavou zápletku. Příliš mě neoslovil. ()

Vanchovi

Modré hodnotenie je tu pravdepodobne preto, že väčsina od toho očakávala druhé Suits. Vtip zo Suits tu síce chýba, ale v dramatických momentoch je to podľa mňa rovnocenný seriál. Postavy sú zaujímavé, príbeh je super a ja som už 15 minút pred koncom tušil, že asi sa to celé nestihne uzavrieť a mal som pravdu. Veľká škoda, že pokračovanie nebude. ()

Likan7

Tak trochu vykastrovaná Jessica, která už logicky není právničkou. Hned tím ale ze seriálu škrtáte velmi výrazný prvek, který byl jeden z klíčových aspektů originálních Kravaťáků. Postavy i atmosféra by nebyly zase tak špatné, kdyby tu ale byl lepší scénář. Příběh řady, a nakonec i seriálu, se tu drobí na několik menších a ani jeden není natolik zajímavý, aby mě donutil neříkat, že Pearson byl seriál bez nějakého děje. Velké zklamání, zrušení rozumím. ()

MadyDollar

Podle mě zklamání roku. Těšil jsem se, že se to ponese v podobném duchu jako Suits, ne-li temnějším, jak se tvářilo intro. Jessice nějak vzali to její kouzlo, i když bylo krásný "You dont need a title, you're Jessica Pearson". Nejvíc mi chyběla nějaká tajemná a hlavně napínavá atmosféra. Snad ani jednou jsem si nepomyslel "Wow, už se těším na další díl". Nicméně ze starosty jsem byl asi nejvíc překvapen a potěšen, chvili jsem si na něj zvykal, ale když už, tak byl naprosto dokonalej. ()