Žalobca Mallick pokračuje v honbe na Harveyho a predvolá Donnu ako svedkyňu na súde. Donna musí čeliť Mallickovým otázkam, ktoré sa prekvapivo týkajú ich starého prípadu, v ktorom Donna zničila jeden z dokumentov. Donna sa hnevá a zisťuje, odkiaľ vzal Mallick túto informáciu. Rachel a Robert medzitým pokračujú v práci na svojom prípade, aby usvedčili muža, ktorý pred rokmi obťažoval Robertovu zosnulú sestru. (TV JOJ)

tuntavala

Louis:" Ahoj Donno, jak to slo u soudu? Zeptal bych se driv, ale mel jsem tuny prace." Donna:" Ted o tom nechci mluvit, Lousi." Louis:"Dobre. Co se stalo? Nebot se ti urcite neco stalo. Jsem tvuj pritel a jsem tu pro tebe." Donna:"Blbost, ze jsi tu prome." Louis:"Co?" Donna:"Zadala jsem, abys me ochralil. A ty jsi ochranoval jenom sebe, nebot ses me nechtel zeptat  na ty otazky, na ktere se me ptal Malik." Louis:"Co myslis tim, ptal se Malik? Vsechno co musel Mike udelat ..." Donna:"Neptal se na pripad Cliffor Danner. Ptal se na Coastal Motors." Louis:"Boze, ta zprava." Donna:"Presne, ta zprava. A potom me posadil na tu lavici a sel po mne, presne tak, jak jsem se bala, ze po mne pujde." Louis:"Donno, nemohli jsme tusit, ze to tak probehne." Donna:"No, mohli jsme tusit, ze, kdy me tam dostane bude prekrucovat fakta a naznacovat nechutnosti." Louis:"Ohledne tebe a Harveyho?" Donna:"Ano, ohledne me a Harveyho. Ano, protoze vzdycky je to omne a Harveym. Minule, ted." Louis:"Donno..." Donna:"Do riti, Louisi. Prosila jsem te, abys mi pomohl. Dokonce jsem se te ptala: "Co kdyz se to nepovede? Ale ty si me neposlouchal. Tak se mnou Malik zatrasl a ponizil me. Rekl, ze asistetkou jsem jen proto, ze jsem se sem dostala pres postel a podarilo se mu, ze to vyznelo verohodne. A diky tobe je to ted i v zaznamu." Louis:"Diky mne? Harvey se natom podilel stejne jako ja." Donna:"Vazne je mi ted jedno co udelal Harvey, Louisi. Protoze ja jsem prisla za tebou a tys mne v tom nechal." ()