Prepadovka

(festivalový názov)
  • Česko Zátah: Vykoupení (viac)

Speciální policejní komando má za úkol proniknout do přísně střeženého domu a zneškodnit šéfa gangu. Tým je však brzy prozrazen a zbytek nájemníků stojí před jednoduchou volbou. Když se nepřidají na policejní stranu, budou už navždy bydlet zadarmo... Rama je mladý policista, který je povolán do nebezpečné akce. V chudinské čtvrti Jakarty je bytový dům, jehož horní patro obývá nebezpečný zločinec Tama Riyadi. Svůj dům pronajímá dalším zločincům, kteří mu ochotně slouží, žijí tam však i obyčejní lidé. Rama společně s dalšími asi dvaceti kolegy má za úkol nepozorovaně vniknout do domu a Tamu zlikvidovat, případně zajmout. Není to snadný úkol, dům je pomocí kamerového systému zcela pod zločincovou kontrolou. Když Tama zjistí, že mu do objektu vstoupili policisté, vyhlásí domovním rozhlasem, že každý, kdo pomůže zabít nezvané hosty, má od něj doživotní bydlení zadarmo. To je velké lákadlo, takže se rozpoutá velmi krutý boj na život a na smrt... (TV Prima)

Flopik

Už dlhšie som si chcel pozrieť a nakoniec sa oplatilo. Neskutočná akčná jazda parádne súboje tie som si fakt užil.Hŕstka proti stovke to sa mi fakt páči.A tu to tak bolo.Vlastne v priebehu chvíle ostane iba zopár policajtov a začne to načo som čakal . Masaker.Iko sympaťák prvý krát mi nevadilo že pozerám film s azískim dabingom . Bola to proste paráda bavilo ma to 5* a 100%. ()

Kucndo

Ačkoliv mě příliš nebaví podobné asijské filmy, v tomto případě jsem rád, že se týká o výjimku. Čirá akce ve sto minutách, která chytla a prostě nepustila. Technická stránka filmu je skvělá, Evans si dal evidentálně záležet. Těžko sice říct, zda se jedná o nějakou originalitu, podobný motiv lze najít v REC, ale přesto jsem si tento film v nadmíře užil a musím se brzy podívat na pokračování. CHCI TO VIDĚT V KINĚ! ()

Eterninox

Velké vítězství formy nad obsahem. Ukrutně audiovizuálně nadupaná rubanice prakticky beze stopy zápletky, povahokresby nebo narativního vývoje. Vlastně mi to v mnohém připomínalo nedávného Dredda. Ten ale měl alespoň jakž takž ikonické postavy - tady mě skoro nezajímalo, který ten orientální borec je který. Ničemu samozřejmě nepomohl ani mizerný anglický dabing. 65% ()

Nolanofil

Premakaná akčná choreografia ala Tony Jaa štýl, s R - kovými krvavými scénami a železnými kosťami, hrdých thajských kaskadérov. Na moje prekvapenie, to neni úplne priamočiare a je tu aj vybudovaný aký - taký príbeh, ktorý je pre daný žáner maximálne vyhovujúci. Hudba Mikea Shinodu, je ideálna voľba a všetky dôležité akčné scény vygraduje. Je to neuveriteľne surové, doslova cítite praskanie kostí. Sánka dolu šéfe. ()

arcticsky

Razantní a brutální akční záležitost, v níž se všemožnými "ručními"" a v první půlhodině i střeleckými souboji vskutku nešetří. Hordy odolného rákosnictva nedají při divokých rvačkách divákovi vydechnout. Příjemně strávených napínavých 100 minut, při kterých jsem zapoměl na své okolí...a tak to má při podobných filmech být. ()

Olaf7

Elce pelce, uděláme tři salta a dva kotrmelce. Zlomíme pár páteří, nohy a ruce dolámeme, souboje trochu přeženeme. Je to takovej Tekken Tag Tournament v několika patrech. Škoda jen, že tam není ani o píď nic víc, ()

Hepy13

Dívat se na tenhle akční meganátěr, to je jako napustit si vanu až po okraj krví. Místo pěny do koupele tam nalejt kýbl testosteronu, podrbat se na koulích, vlezt si do ní, do vlasů si zapíchnout čínský hůlky, a zavřít ( i když né třeba šikmý) oči, a vychutnávat! ()

TheSpearCZ

Vrchol asijské kinematografie !!! Absolutní nářez, brutální, neuvěřitelně intenzivní akce na styl Mortal Kombatu, kde si nikdo rozhodně na nic nehraje a jede se bombovým tempem od začátku až do závěrečných titulků. Tenhle film je dokonalým příkladem, jak vlastně z ničeho vytěžit úplné, ale úplné maximum. Za nízký rozpočet maximum akce, na kterou bych koukal s velkým potěšením celý měsíc v jednom kuse. Takový masakr jsem již dlouho neviděl a po dlouhé době to mám jednoduché s hodnocením. Jedna z nejlepších žánrovek vůbec, a takhle jsem si nelahodil pěkně dlouho. 5* ()

Muel

| Sony Pictures Classics | Strašne ma bolel tento film, ale v tom najzábavnejšom a najlepšom slova zmysle. The Raid je totiž akčná revolúcia, možno nie úplne zápletkou, čo sa ale akčných scén a choreografie týka, tak určite. Každý úder bolí, každá kopačka desí a každá guľka trafí svoj cieľ. Gareth Evans sa tu nebojí experimentovať, nebojí sa tu vydojiť R-kový rating na maximum a nebojí sa porušovať pravidlá. Pretože to všetko od takejto bitkárčiny chceme a on to vie. A my len slintáme a užívame si to. Proste paráda. Viac TU. | Hodnotenie: 9/10 | ()

Pawlisman

neskutečná nuda a repetitivnost, film jak z minulého stoleté, jen jsou akční scény trochu líp udělány, ale že by to bylo na devadesát minut střílení a sekání mačetou? pan režisér sbvé dílo bre příliš vážně a to je problém ()

Saur.us

Vypněte mozek a nechte se bavit touhle akcí a napětím nabytou a choreografií vyšperkovanou indonéskou jízdou. A i když Iko Uwais právě největším charismatem neoplývá, akci předvádí neuvěřitelnou. ()

Martyr

Lekcia o tom, ze laket sa nemusi pouzivat len na podopieranie brady a koleno sa da vyuzit aj ked prave neziadate priatelku o ruku. Masaker masakrov, ako inak trosku prepalena dlzka fightov ked jeden hrdina vycisti pol mrakodrapu zloduchov, pricom s kazdym stravi poctivo dlhy cas aby ho presvedcil o tom, ze dalsi pokus o utok uz nebude mozny. Cloveka az napadne ako to mohli ti tanecnici v Lets Dance pri tom tlaku preboha kondicne vydrzat! Pribeh by som moc nehladal, s nozom krasa, bez noza tiez, kazdopadne brutalny narez kde brutalita a lamanie ludskeho tela o nabytok a steny naberaju novy rozmer! ()

jorgus

genialni bitky, genialni levelovy scenar a takhle bych mohl pokracovat..obrovske prekvapeni a nejen dustojny nastupce thajske skoly, ale toto dilko ji prevysuje...super jsem ohromen:) ()

psycho_6

Indonéské akční peklo vám nedá vydechnout. Špinavé chodby polorozpadlého doupěte plného té nejhorší "havěti" podbarvené temnými tóny dubstepového soundtracku. I když nejsem velký fanda bojových filmů tak musím říct že choreografie soubojů je fantastická, stejně jako skvělá ukázka bojového umění. Spokojenost. Takhle nějak si představuji akční film 21. století. 4* ()

Money_too

Tak jako pardón ale hollywood si může jít utřít nudli u nosu a mlíko z brady! Vypnout mozek a kochat se nádhernými bojovými akcemi. Kdo v tom začne hledat něco složitějšího je vůl a měl by zůstat třeba u Titanicu, protože ten třeba kurva je k ZAMYŠLENÍ NE??!! Prostě tomuhle se říká akční film! ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (viac)

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (viac)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (viac)

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

03.06.2020

Victoria Mahoney má za sebou jeden celovečerní film a pár seriálových epizod, jejím dosavadním kariérním vrcholem tak byla režisérka druhého štábu na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nyní ale dostane… (viac)