Pach krvi 4: Krvavý počiatok

• Česko Pach krve 4: Krvavý počátek (viac)
všetky plagáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Oňďo odpad!

Akože priznám sa, vedel som do čoho idem ale toto som rozhodne nečakal. O'Brienovi zjavne nevadí že úplne zničil čaro jednotky, ten pocit keď ste si zakrývali oči a kričali plným hrdlom ''Bež'' alebo ''Tam nechoď''. Tuna to funguje naopak, až je vám z toho celého do smiechu. Efekty hrozné, scenár ešte horší a ako keby to nestačilo, všetko je umelé. Ja len nepochopím jedno a to ma bude strašiť asi do konca života, odkiaľ pre pána zobrali cibuľu a zemiaky ! Zaujímavý komentár: George Stobbart ()

Stranger885

Tohle si nezaslouží podle mě ani ty dvě hvězdy protože scéna, kdy se chystá parta ˇˇopicˇˇ konečně upálit 3 šéfkuchaře, kteří jim naporcovali na další díl prima vařečky jejich kamarády, si to nakonec rozmyslí a radši se vyspí, mě nutilo ten film okamžitě vypnout, ale pro to abych udělal celkové hodnocení jsem to neudělal. Dvě hvězdy dávám pouze za nové recepty které jsem při přípravě jídla zaznamenal a za přitažlivou zbraň něco jako mega vrták. Když na to tak vzpomínám měním hodnocení na *. Nechci dávat Declanovi naději pro natočení dalšího dílu. ()

aLPaC

Tři hvězdy dávám za to, že mě film nenudil a v druhé půlce jsem byl na ty kanibaly opravdu nasrán (což je další důkaz, že do děje jsme byl zažrán). Co se týče gore scén, na můj vkus mi přišli až moc brutální (viz začátek a Daniel) a až moc detailní, takže se prokázala jejich slabota. No a chování postav, to je na kapitola sama o sobě. Hlavně ty čtyři čubky jsem měl chuť nakopnout. Když už měli šanci zabít ty tři zmrdy, tak se zachovali jak Dalajlama. Bejt v pozici toho týpka, tak bych neváhal ani sekundu, zapálil je, koukal jak hoří a užíval si to. Jo a režisér by mohl svou kariéru pověsit na hřebík, jelikož svému řemeslu dělá velkou ostudu. ()

mosnak odpad!

Psychina plná vrahů a debilů - OK! Pak parta mladých zabedněnců co se zatoulá v lese a jediné světélko v dálce svítí zrovna to z té psychiny :-( Jooooo jasně 0% ()

Imrwere

Začátek se mi nelíbil, tedy až na scénku, kdy doktoroa, či co to bylo zač, roztrhal navíjející se ostnáč. Pak už to nebylo tak špatný, až teda na ty blbý ženský a jejich otravný řevy. Zasmál jsem se ale na konci, když ty dvě přeživší krávy myslely, že vyhrály a že jim patří svět, ale jakso neviděly ostnáč, co jim uhňápl kedlubny :D ... 65% ()

Martin_W odpad!

Zatím nejhorší pokračování, které se nedalo dosledovat bez přetáčení scén. PŘÍŠERNÍ herci, nezajímavé vraždění, stupidní příběh, nevtipné vtipy.. Na filmu jsem nic pozitivního bohužel nenašel. 7% ()

Reverger

Konec byl opravdu povedený, ale abych pravdu řekl…, proč jsem očekával trochu logiky, to nechápu. Běž ven, běž ven! To není dobrej nápad, jdem zpátky a za mohutného pokřiku, pokud to nevyjde ani podesáté, rozloučíme se s padlými a opět vyběhneme ven. To je zima, to bych teda v zimě nečekal. Svým způsobem, ty herecké výkony nebyly až zase tak zlé, ani hudba, ani atmosféra, ani to ostatní nechutné kolem – a že toho tam bylo. Ale, co ten scénář? Psal to pitomec, aby udělal pitomce z nás a pitomce z těch postav, nebo je to pitomec, kterému nedošlo, že ze všech dělá pitomce? To už se asi nedozvím. Doufám. ()

Matros

Čtyřka mi překvapivě sedla. Zimní prostředí a sanatorium byla příjemná změna. Je to pořád hrozná blbost, ale rozhodně zábavnější než třetí díl. ()

RomeroIsGod

Vydařený pokračování mý oblíbený série. Masové fondue jsou perfektní nápad a ty tři bráškové je evidentně umí. Študáků na porážku je dostatek, jsou vesměs sympatický a do tří čtvrtin filmu se chovaj poměrně reálně(naháněčka do cely je povedená). Ale pak to přijde - po návalu humanity a patetickýho smilování se film ubírá k závěru čím dál hloupěji. Takže "jenom" 75% ()

wampire23

Nejak extrémne mutantov a kanibalov nemusím, ale akosi som už videl všetky predchádzajúce diely tejto série, tak už som si akosi z povinnosti pozrel aj tento (zatiaľ) posledný. Nedá sa povedať, že by to bolo úplne hrozné, aj keď ani unesení z toho nebudete. Príbeh je klasicky totálne tupý, bez štipky závanu inovície, plný stupídnych dialógov a nelogických konaní postáv. Avšak herečky sú celkom dobre vyzerajúce (väčšinou z nich je vidno viac ako dosť) a hlavná devíza filmu, gore, je spravená bez väčšej pomoci CGI, čo je najväčším pozitívom oproti predchádzajúcemu dielu. Zaslúžené 2*. ()

M.E.K.Y

V podstatě ani není co nového napsat k tomuto pokračování. Sice jiné prostředí, ale pořád stejně blbí a uječení mladí lidé, jež honí zdeformovaní lidé = výsledkem je zase laciná vyvražďovačka, bez atmosféry, možná s více nechutnostmi a s dementním koncem. Závěr? Nevím, jestli má tato série nějaké fanoušky, jestli ano, tak by opět mohli být spokojení, protože Wrong Turn 4 nabízí svoje obvyklé "kvality". Pro ty ostatní je to podřadný horor, jakých vychází poslední dobou mraky. ()

ChillThomas

Pach krve, no viděl jsem zatím všechny dostupný díly i když dávám jednu hvězdičku tak stejně se plánuji kouknout na pátý díl. Zatím si myslím že první díl byl nejlépe zpracován. Tento díl nebyl úplně nejhorší ale není to vyloženě horror u kterého se budete bát to mě právě mrzelo nejvíce, a hlavně všechna hororová klišé který tento snímek má je to furt na jedno brdo. Prvních pár minut bylo celkem fajn podívaná ale pak to bylo vše dost předvídatelné režizér se spíše více zajímal o to jak znechutit těla a udělat z nich pokrm pro psa než o zajímavý napínavý děj, co mě taky vadilo že je to film z roku 2011 a to už je technika dost vyspělá ale tady to vše bylo strašně umělé takže v masakrování těla zatím vede sága SAW .. V tomto filmu vás nic nepřekvapí ale dá se na to dokoukat až do konce hrají zde pěkné herečky které se postupně odhalují a chodí dosti na lehko což je možná důvod proč sem zvolil 1* a taky za prvních 20 minut kde se lesní psychopati objevili v pubertálním provedení a tomu jsem se s chutí zasmál. Herecký výkony nebyly zas tak přesvědčivé celé to působilo jak parodie až komedie, akorát co mi u těchto flashbusteru vadí nejvíce je že se všichni chovají a přemýšlejí jak morčata, prostě jak když jim někdo vyndá mozek dělají furt chyby a blbá rozhodnutí a tento hororový počin a dá datovat už v 80-90 letech kde to byl originál ale dnes je to spíše trapné. Jak jsem říkal na začátku Jednička zatím top ze 4 dílů trojka na ní se raději nedívejte u ní jsem usnul nudou ale stále se těším čím překvapí pětka, sice moc nadějí tomu nedávám ale když už jsem viděl 4 díly tak si udělám i čas na pátý. Horor utíká celkem rychle ale nemastně neslaně, takový fádní paskvil proto dává jen 1*.. ()

Stocki

Sám bych to nečekal, ale tento díl pasuji mezi druhý nejlepší v této sérii. Jasně, že se banda starších teenagerů místy chová jako totální dementi, jenže ono to má celkem skvělou atmosféru a prostě mě to v prostředí opuštěného sanatoria bavilo. To, co však vzniklo později nemá obdoby. ()

Flopik

Tak na 46% to určite nieje.Obyčajný pach krvi ktorý neponúkne nič nové (samozrejme pár pekných zabití bolo)...Nieje to horšie a nieje to ani lepšie.No ak máte chuť na vyvražďovačku odporúčam.Pár krát som sa ale naozaj nasral pretože postavy robili jednu sprostoť za druhou...Asi naj scéna mala byť porcovanie zaživa, problém bol v tom že tam nič poriadne neukázali.Inak horor proste Wrong Turn v inom prostredí. ()

Teardown odpad!

Debilní až to bolí. Návrat krále nepřicházel v úvahu, jelikož reference na tvůrce mluvily za vše, ale na druhou stranu, kdo mohl tušit, že jde klesnout až takhle hluboko? Už mi leze krkem ta vymatlanost kam se jen podíváš. To je opravdu tak těžké sesmolit scénář, kde se alespoň jeden jedinej člověk bude chovat trošku reálně a nebude mít v palici nasráno? Kdyby byl záměr komedie, neřeknu půl slova, ale tohle mě možná i urazilo. Tupost nejvyššího kalibru a spolu s posledním Hellraiserem aspirant na megasračku roku. Ať žijou galony digi krve a retardovaný týnejdři. ()

KOZEL84

Jednička měla nějaké to (zbytečné) napětí a oprsenou Elizu (velmi důležité napětí).Dvojka nadhled a skvělého Rollinse.Tohle vypadá jako by v San Fernando Valley měli prázdniny.Je jasné,že herci v tomhle žánru vždy sahají po Oscarech a rodí se režisérské megahvězdy,ale jinak nevím co by ti Jéčko mohlo vadit?Špatný úchop nože?Krájí to kluci moc nahrubo?Myslím,že apon' tu trefnou narážku na Vesmírnou Chcípárnu, by chytří chlapci jako ty mohli ocenit.Každopádně je třeba se tvrdě bránit proti bandě retardovaných desetiletých (jakoó teenager-chápete jo.Tenhle se mi myslím poved-meh eh eh eh-to umím dobře anglicky meh eh eh),kteří naprosto nemají úctu k soukromí.A tak můžou nejchytřejší (už od pohledu hele.Ne,vážně!) s chovanců nechat krev at' smrdí počtvrté.Už i já,jako vstřícnost sama,sem konečně pochopil,že pomáhat tomuhle pozdní projekční hodinou,je hrozná naivita a připlácnul tímhle nedělní oběd.Prvních deset minut sem měl chut' vrazit si nůž do mozku,ale nakonec sem si řekl,že apon' počkám co tu bude za děvky,žhavil tlačítko FofremFofrem (opět velmi povedený a všímavější si všimnou zapojení fantazie),vychutnal si stylovou projíždku na skůtru po Asii a smál se,že se mi střeva uzlovaly.Čyli ted' to vydím na RAGE přet spaním a pak si nechám zdát o tom jak budu ve vlastních výkalech zběsile masturbovat až začuju krev popáté.Šetřím ejakulát a strachy se krčící před orálními útoky za klávesnicí,přiznávám jen 2 hvězdy. ()

Snake.Charmer

Laciný, totálně předvídatelný paskvil podle klasického schématu- zdegenerovaný hillbillies versus zbloudilá omladina, z níž většina je skoro tak odpudivá jako ty vidláci. Navíc se všichni zúčastnění chovají jako absolutní idioti. Gore scény jsou technicky na docela nízké úrovni, a že by byly nějak extra nápadité to se taky říct nedá. A když v momentech, kdy by měl být divák vyděšen/šokován/zhnusen/nebo cokoliv jiného, místo toho skoro brečí smíchy, tak je asi něco špatně, ne? ()

chelsea17

Na začátek nemůžu uvěřit, že něco takový mohlo být v červených číslech... Očekával jsem hrůzu a přesně to jsem dostal. Úvod ještě ujde, ale pak to sklouzne do totálních sraček. Zmíním pár opravdu super scén, kdy ubohost dosahovala vrcholu a já si říkal jestli to vůbec myslí vážně. Jednoho ze skupiny chytí, začnou ho porcovat. Ostatní slyší řev a po trapných řečech začnou dokonce hlasovat, jestli ho mají jít zachránit ...Nakonec vymyslí plán, jak je zahnat do cely, když se jim to kupodivu podaří, tak začnou morální kecy o tom, že je nemohou zabít a že nejsou jako oni. Neuvěřitelný. Nebo nápad hlídat ty potvory na směny, a to nepočítám příšerný dialogy. Celý je to neuvěřitelně směšný. O´Brien se prostě zase předvedl... ()