Sovietska vesmírna stanica sa zrútila na Zem, priamo na Manhattan, do opusteného tunela newyorského metra. To by vôbec nebol problém, ak by pád stanice neprežili organizmy, nachádzajúce sa na jej palube: zmutované jedovaté pavúky. Kreatúry sa rýchlo rozlezú po okolí, požierajúc všetko, na čo natrafia. Aby toho nebolo málo, potvory rastú akosi príliš rýchlo a rovnakou rýchlosťou rastie aj ich apetít... (beso74)

Rathalos

No tak v ramci sci-fi pavucich hororov je fakt tento jeden z najlepsich,viac-menej hned od zaciatku zacina akcia,pavuky su digitalne vydarene,herci su tiez znesitelni,cize som sa dobre bavil a nenudil...:-) ()

B.e.n.Q odpad!

Já se tak těšil, že uvidím konečně pořádný film o pavoucích. A ono z toho zas vzešlo to, co vzešlo. Ztráta mého drahocenného času :D Ono asi bude stačit to, kdo ten film režíruje :) To už Vám hodně napoví. ()

Acrobat odpad!

Maďarský emigrant útočí a pavúky s ním. Vlastne nasraný pavúci, pekne veľký, kde jednému stačí buchnát a skape, do iného ani rotačný guľomet nestačí. Nesymbiotická zlátanina, kde ani nejde o katastrofu, ale opäť o sprisahania, nekalé praktiky armády točené na jednej ulici. Celý film má 2 rekvizity, ulicu a podzemie. Chôdza a beh postáv nedáva zmysel, efekty sú bez úrovne potrebnej na opustenie ambulancie. Osud to nezariadil tak, že všetci pokapú, lebo vám je ich jedno. Jeden samozrejme ostane, aby naši hrdinovia v čuduj sa svete netradičnom zložení (ocko mamka v rozvode a dcérka) nezvíťazili úplne. Štatistický film plný prúserov, nezmyslov a úbohosti. (videné 13.02.2020, Filmplus archív) ()

beso74

Bolo to celkom pozerateľné, myslím tým prvú štvrťhodinu. Nástup osemnohých príšer na scénu bol razantný a impozantný. Potom sa to všetko zvrtlo a zvrhlo. Pavúci, ich počet a veľkosť narastá geometrickým radom, veľká škoda, že ruka v ruke s naivitou, kŕčovitosťou a gýčovitosťou. Takýto druh filmu podľa mňa potrebuje istú dávku čierneho humoru a irónie, nesmie byť, ako je tomu v tomto prípade, braný smrteľne vážne. A to je tomto filme kameň úrazu, pretože 3-4 viac menej nepodarené pokusy o vtip nič neriešia. Úplne tragická je záverečná snaha urobiť z pavúka Godzilu či King Konga. Suma sumárum: Aj napriek obrovským očakávaniam sa zázrak nekoná, mojím najlepším pavúčím filmom nového tisícročia (mimo Spidermana, to ti je vám iný úlet) naďalej ostáva Pavúčí teror (Ellory Elkayem, 2002) a absolútne najlepším Arachnofóbia (Frank Marshall, 1990). Snáď to na budúce bude o niečo lepšie, veď ďalšie projekty sú už v dohľadne... ()

merlinovic

No jelikož pár sklípkanů sám doma chovám, tak mě zarazilo, že autoři se netrápili se zjištěním si základních faktů, které by zjistili na jakékoliv základní škole. Takže se ve filmu dovídáme, že pavouci jsou hmyz, že loví pomocí zvuku, že kladou vajíčka do lidí nebo že mají královnu. Samotní pavouci jsou potom mix sklípkana, solifugy a snad i kundlanky s vysmátou tlamičkou plnou ostrých zubů ve dvou řadách namísto chelicer, kteří se pohybují naprosto uměle jako nějaká hračka. Zase je fakt, že byli geneticky smíchaní s nějakým mimozemským druhem. No aspoň pobavil happyend ;) s pavoukem co nezvládnou poškodit, tanky, vrtulníky s gattlingem si nakonec poradí výpravčí vlaků :D ()

kakyn

No ty vole! Pavouci co spadnou z vesmíru. To tu ještě nebylo. A samozřejmě jsou strašně velcí a neprůstřelní, nebo spíš jsou všichni vojáci klasicky levý jako prase, že se netrefí ani blbým tankem do pavouka velkýho jako dům.... A tam kde nic nezmůže ani armáda, zakročí obyčejnej civilista, kterej zase klasicky zachrání celou situaci, město a vlastně i svět! Tyhle filmy mě nikdy neomrzí...na chvíli se pozastavit nad tou demencí, která je pak stojí ruku, nohu a v zábavnějším případě třeba oko. Nojo, tyhle filmy nikdy nezklamou ;) ()

mark9th

Urobim vynimku a nebudem hodnotit v ramci filmov ako takych, ale len v rozmedzi beciek. Takze preto take vynimocne hodnotenie. Lebo s ohladom na financny limit takychto kuskov uznavam, ze ''kreativita'' hlupych napadov a pribehu dosiahla stupen, kedy ma to paradoxne uz aj zacalo bavit. A herecke vykony tiez neboli najhorsie (v ramci moznosti :) ). ()

Pitryx

Samozřejmě blbina, jako všechny arachno filmy. Ovšem musím přiznat, že technicky to na odpad není. Proto dávám alespoň to něco málo.201410198539/8938 ()

djbarrel

Co jsem od toho taky mohl čekat že ? Naprosto klišovitá béčkovina, otřesní nesympatičtí herci, blbě animovaní pavouci / emzáci ... Odpad nedám snad jen proto, že jsem viděl daleko otřesnější pavoučí horory, tohle byla jen nudná slátanina, ne vyložený odpad. Jedna hvězda s odřenýma ušima, 18 % ()

MiniRecenze

Co mě osobně překvapilo,bylo zpracovaní pavouků,jejich zpracování je určitě zdařilé. Sice s pavouky mají málo společného,ale zase na druhou stranu jsou to "spideři " z vesmíru.Rozjezd filmu byl dobrý a určitě Vás zaujme,ale kdyby nebylo přijatelného spádu,tak by film vyhořel.Scénář je potom čím dál méně zajímavý a celkově příběh padá do nesmyslu.Sečteno podtrženo, jedná se o průměrnou podívanou,která ve Vás nezanechá filmový zážitek,ale dokáže zkrátit dlouhou chvíli. ARACHNOFOBIE NEHROZÍ!!! ()

brasek odpad!

Ak si odmyslím naivných hercov a ich primitívne umelé emócie, ktoré by nepresvedčili ani mŕtveho tak je to slušný film na 50. roky 20. storočia. Na rok 2013 je to však hlúposť. ()

tixi odpad!

Nádherný príklad totálne jebn.tého,trápneho,nudného s na pi.u efektami a ... filmu,račej ani nejdem pokračovať ked budem chcieť spáchať samovraždu tak si pustím tento filmoví skvost a som hore ko.otom za päť minút 0% ()

Bohdy67 odpad!

Nechápu jak to může mít přes 30%....Ti pavouci nebo zmutovaní emzáci chcete li vypadali fakt divně...Celkově film s příběhem o ničem, což je ale u těhlech filmů normální....prostě děsná blbost a ztráta času .) 5% ()

Cetar

Tento film bych bez výčitek zařadil do repertoáru jedné nejmenované stanice (NC), kteřá takovéto sr*cky pouští stále a pořád. No co mají ty filmy společné? Naprosto strašný nápad, hrozné animace, zpracování hrůza děs a o chybách nemluvě.... Zajímalo by mě, kdo tento "film" financoval, protože to jsou stejně vyhozené peníze jako liga "mistrů" ()

hajner

Neschopná C-čkovina s pramálo humorom čo by tomu dodalo aspoň nádych Pirane. Ale mal som doma spoločnosť tak som sa nenudil aj keď som si istý, že v inom prípade bych to stihol pozrieť za 32,1 minúty celé. Ale mám na to vcelku úsmevné spomienky takže 2 ()

Buzzo

Pavúci čo vydávajú zvuky WTF!? Herecké výkony ako z besiedky v materskej skôlke! Ešte aj ten pôvodný dabing EN mi znel nejak čudne! Kostými a výstroj vojakov ako z armyshopu pri ceste! Scéna ako to do tej pavúčej mamičky šijú z vrtulníkov, z tanku a ešte aj vojačikovia si sem tam vystrelia a ona si chodí ďalej ako keby nič je trochu (dosť) smiešna. Jedna hviezda za snahu! :-) ()

Mrliš odpad!

Šílenost mezi šílenostma! Nemá to hlavu ani patu. Hlavní hrdina pobíhá jak motorová myš kolem svého domu a metra. Hustá scéna je, když přijde do márnice za mrtvím kolegou a patoložce řekne že je dozorčí metra a ona mu svěří nalezené vzorky vajíček. Umíte si představit, že přijde někdo na patologii, sdělí vám že je místní popelář a vy mu dáte co chce :/D A takových vtipných scén je ve filmu opravdu nespočet. Skoro hodinu jsem se nepřestal smát, ale na konec to začalo dost nudit a musel jsem poslední půlhodinu shlédnout s přetáčením, kdy půl hodina zaprala max minutu a bohatě to tak stačilo. Kdo má rozum, dá od tohoto hybrida ruce pryč a raději shlédne nějaký nadupaný film, který baví. ()

Aceboris

Miestami smiesne, miestami trapne komenty a spravanie hercov, ale v celku velmi slusne. Mna ten film zaujal, co sa mi pacilo bola kamera a celkovo obraz a spracovanie. Pavucikovia neboli vobec odflaknuty, by som povedal, ze asi jedny znajlesie spracovanych ak nie vobec najlepsie. Dejovo to malo hlavu aj patu, nieco sa stalo , pre nieco sa to stalo a nasledne to pokracovalo v svojej stope. Zaroven vsunuty dej rozvratenej rodiny a hladanie stratenej dcery. Za pozretie to urcite stoji a pokial mate v laske filmy o pavukoch tak tento urcite odporucam, je ich tak kopec a dokonca aj jeden kralovsky gigant, za mna 6/10 ()