Nájomný zabijak Jimmy "Bobo" Bonomo (Sylvester Stallone) neváha vraždiť pre peniaze, ale súčasne dodržiava určité zásady a pravidlá - nezabíja ženy a deti. Keď z týchto dôvodov nesplní zákazku a svoju obeť nechá žiť, prichádza pomsta zo strany objednávateľa, ktorý pošle zabijaka Keegana (Jason Momoa), aby Jimmyho zlikvidoval. Ten sa pri útoku v bare ubráni, ale zomrie jeho parťák Louis Blanchard (Jon Seda). Jimmy sa ocitne sa uprostred nebezpečnej hry, v ktorej pôjde o život nielen jemu, ale aj jeho blízkym. Louisovu vraždu prichádza vyšetrovať mladý detektív z Washingtonu Taylor Kwon (Sung Kang), ktorému Jimmy náhodou zachráni život a odvtedy mu je policajt kórejského pôvodu nesmierne zaviazaný, aj keď by ho mal v skutočnosti zatknúť. Obaja rozdielni muži spoja svoje sily a schopnosti, a napriek neustálym rozporom spoločne pátrajú po zločincoch zodpovedných za Louisovu smrť, aby ich doviedli pred spravodlivosť. Najprv kontaktujú spojku Ronnieho Earla (Brian Van Holt), ktorý pôvodne najal Jimmyho s Louisom, a potom odhalia ďalšie články zločineckej siete, ktorú vytvorili skorumpovaný právnik Marcus Baptiste (Christian Slater) a podnikateľ Robert Nkomo Morel (Adewale Akinnuoye-Agbaje) z Washingtonu. (TV JOJ)

MaximusMax

Řemeslná poctivost, kvalitní akce, Sly i ve svém věku pořád umí vypadat nebezpečně a nedbale se klackovat, navíc kdo jiný si může dovolit takovýhle noirovský voicover než pan brumla - opravdový badass musí buď mlčet, nebo mluvit jako Silvester Stallone. Jen zápletka by mohla být o něco zajímavější a Slyův zabitý parťák charismatičtější a možná i starší, protože tihle dva se k sobě jako kámoši do deště moc nehodili. Ale záporák libový a finální bitka skvělá (a nejen ta). ()

Ted.Cintala

Béčkový film s legendárnym hercom, kým je Sylvester Stallone s trocha akcie v tmavom prostredí. Žiadny úspech režiséra Hill(a) a taktiež starnúceho Sylvester(a). ()

fabregas1

Příjemné béčko ve kterém to půlka lidí schytá do hlavy, takže název filmu je naprosto v pořádku :) jinak jedno shlédnutí bohatě stačí. Na Stalloneho je pořád radost koukat. ()

sha.piro

Sarah Shahi je tu hodně "cool", Sly místy příjemně překvapuje, ale místy i hódně ztrácí - na což už má ale (vzhledem k svému věku) právo a Kang je neutrální (až sterilní). Potěšilo mě ale nasazení Jasona Momoi do role záporáka, kde odvedl vcelku dobrou práci. Jinak film nijak zvlášť nepřekvapil... ()

dudel3333

všetko čo som myslel to sa aj stalo.Dobre sa na to pozeralo ,napriek jednoduchosti som si to užil.Stallonemu to stale ide a bol celkom podareny.Obrovske minus za Momoa,už by mohli konečne pochopiť že tento cukrik z Baywatchu nieje akčny hrdina ani herec.Ako hroza aj v školskom divadle hraju lepšie ako on ()

medveed

Jednoduchý přímočarý děj, slušné akční scény a spousta super hlášek. Absolutní klasika a pro milovníky žánru povinnost vidět. Sly Stallone je prostě machr a dělá nám na stará kolena radost :-) 90% ()

Torak

So Stallonem je to ako s vínom a to je veľmi pozitívne. V poslednej dobe má jeden lepší film ako druhý a žáner sa vracia do starých dobrých kolají typu "komu treba nakopať prdel". Troška dosť podoba s filmom Showdown in Little Tokyo. ()

jozindodulik

Sylvu mám moc rád a snaží se být rádoby vtipný, ale až na pár polohlášek v stylu Terminátora nic moc. Kang další sympatický herec. Co se týče děje, tak tam v podstatě ani žádný není, ani hlava ani pata. Od začátku až dokonce scifi vraždění jakoby se nechumelilo. ()

montel

James (Sylvester Stallone) je nájemný vrah, který po jedné úspěšné akci, příjde o svého parťáka, kterého zavraždil jiný najmutý zabiják. James se rozhodne viníky potrestat ale do cesty se mu připlete policista Kwon (Sung Kang), který jej chce zatknout za vraždu. James ale Kwona přesvědčí, že je lepší spojit své síly proti společný nepřátelům. Když je však unesena Jamesova dcera, musí oba odhodit vzájenou nevraživost...Celkem úspěšný comeback Waltera Hilla na pole osmdesátkových akčňáků. Sly předvádí svůj standart a tak nemůže urazit, ale jestli si na film za měsíc vzpomenu, to asi těžko. 55% ()

bergeron

Tak srvu je to drsný Stalloneho hlas, ktorý nás prevádza filmom, a ide mu to sakra dobre. V rámci scenára, klasika obohraná, ale taká pohodovečka, klasika. Ničím neprekvapí, ani nesklame. Stallone to má ešte v Krvi, jak herectvo, tak svaly :) ()

Allein4

Jason Momoa (nebo-li Ronon Dex z SGA) roste a po kratší pauze se vrátil to nandat Slyemu. To, že to nevyšlo, nic nemění na skvělém výkonu. A to nejen jeho, ale i Italského hřebce Slye (i když sis vážně mohl odpustit ty melodramatický komentáře), kterého prostě porazit nemohl. Jinak film sám o sobě nic extra co se zápletky týče, jakási "tuctovina", ale zpracování ušlo. Ani skvělé výkony hereckého osazenstva to ovšem nevytáhly z průměru. ()

Dext

Hodně povedený akční film. Byl jsem velice spokojený s obsazením herců a parádně jsem si to užil. Trochu mě zklamalo když jsem šel hodnotit a viděl 63% nevím co víc by jste chtěli. ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Když se Jason Momoa stal novým Conanem, moc lidí nejásalo. Pak si ale spravil reputaci ve Hře o trůny a v akčňáku Jedna mezi oči předvedl, že se zvládne postavit i samotnému Stallonovi. Co Momou čeká… (viac)

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (viac)

Rambo ještě neřekl poslední slovo

Rambo ještě neřekl poslední slovo

09.03.2012

Alespoň to tvrdí Sylvester Stallone, který v aktuálním interview prohlásil: „Umírám touhou natočit dalšího Ramba. Bude v Arizoně blízko hranic a pojede do Mexika. Nemyslím si, že se bude s Mexikány… (viac)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (viac)