Triler Vražedná hra je pokračovaním filmovej série, ktorej predchádzali snímky Ako Pavúk a Zberateľ bozkov. Príbeh nás zavedie do čias, keď Alex Cross (Tyler Perry) pracuje ako detektív policajného oddelenia v Detroite spoločne so svojim dlhoročným priateľom Tommym Kaneom (Edward Burns) a detektívkou Monicou Asheovou (Rachel Nichols). Práve ona sa dostane do rúk sériového vraha  prezývaného Picasso (Matthew Fox). Avšak jeho hlavným cieľom je dostať priemyselného magnáta Gilesa Merciera (Jean Reno). Vrahove kroky sú nepredvídateľné. Cross sa pokúsi preniknúť do jeho násilníckej mysle, aby odhalil prekvapenie, ktoré si preňho nachystal tentokrát. (TV Markíza)

Major776

Alex šlape celou dobu bez sebemenšího zaváhání a nuda nehrozí. Kdož má rád rychlejší tempo příběhu asi neocení pasáže osobních životů postav, ale nejsou na škodu a pro celkový výborný dojem dělají hodně důležité vybarvení příběhu, který navíc není vůbec hloupý. Svižné a nečekané akce pak jen třešňují toto skvělé krimi. ()

dalfy

Docela jsem se na film těšila. Shrnuto - souhlasím s negativem uváděným v komentářích. Pro ně jediné plus byla dokonale psychopaticky zvládnutá role M. Foxe - ale nějak jsme se vlastně o jeho životě nic nedozvěděli a to mě jaksi chybělo. Připadalo mi to začátek filmu pak bych čekala nějaké rozvinutí role vraha a najednou je tu konec. A J. Reno - musela jsem se přesvědčit u spoludiváka zda to je opravdu on. ()

peppe

Všichni zdejší rádobyznalci filmu jsou mi k smíchu, když "znalecky" hodnotí herecké výkony, kameru, střih, režii a Bůhví co ještě. Fakt Xmíchu. Není to špatná kriminálka, odpočinková a líbila se. Jen tak dál : začnu zdejší komentáře doporučovat kámošům, ať se taky pobaví. ()

Rattlanake

Tak mě se tento akční thriller velmi líbil, od začátku to mělo tempo a akci. Vyholený Matthew Fox byl fakt psychouš a neskutečně vyhuble udělanej, pěkně na sobě máknul, ale jenom mu to prospělo. Do hlavní role bych si představoval někoho jiného, ale asi byl omezený rozpočet, tak tam byl Tyler Perry, který není moc známý a ani celkem sympatický, přesto se snažil. Myslím, že tento film by si zasloužil kvalitnější herecké obsazení a šel by v hodnocení nahoru, ale špatné to rozhodně nebylo. Jen mně naštvala jedna věc a to se stává často, že tady ty chytráci v česku dali předabovací název filmu Vražedná hra, to je opravdu naprostý nesmysl, měli to nechat tak jak to je, opravdu nevím co tím chtěli získat. ()

Hanniball

Mám rád krimi a tak i když jsem veděl o nepříliš lichotivích kritikách tohoto snímku rozhodl sem to prubnout, už nejednou se mi stalo že ne příliš dobře hodnocený snímek dokázal pobavit a byla to skvělá odreagovačka takže na zdejší hodnocení přilš nedám a raději si úsudek udělám sám , žel bohu tohle opravdu bylo peklo. Všechno to začíná u Matthew Foxe jehož snaha tvářit se šíleně a psychopaticky se naprosto míjí účinkem, to koulení očí vypadá spíš jako kdyby měl zácpu nebo dostal klackem po koulích, i když kdo ví jak během natáčení dosahovali toho aby je tak koulel. Další vtipnou věcí je scéna kde se sestavuje vrahův profil ( "Ne, měl vyšší nos a taky byl starší, kolem očí měl mimické vrásky" - Někdy opravdu zůstává rozum stát nad tím čeho všeho si někteří lidé dokáží všimnout i když je od nich někdo šest metrů a do ksichtu jim míří brokovnicí). Akce taky na prd a navíc snímaná stylem " co nejvíc to přiblížíme ať jsou vidět jen ksichty a pak to sestříháme jako bysme byly na LSD". Navíc mi přišlo že i když snímek nemá nijak přepálenou stopáž tak obsahuje poměrně dost hluchých a nudných míst. Všechno to dorazily Tyler Perry a jeho parťák kteří oba nejspíš trpí nějakou formou jasnovidectví. Jedna hvězdička jen za to že to nebylo to úplné dno kinematografie a za to že mám rád postavu Alexe Crosse i když za to jak sní tvůrci naložily by zasloužily hodně bolestivou odplatu. ()

hajner

Slušná odpočinková naháňačka. Nemal som nič proti tomu,bolo to fajn ale netreba o tom moc premýšlať, veď je to len slušné „B"-čko. Zabavil som sa a nenudil ani seba ani ženu, takže ok. ()

CZBios

Myslím, že se film tragicky nevyužil potenciálu. Obsazením je film velmi lákavý, ale herecké výkony tomu neodpovídají. Bohužel. Dá se na to koukat. ()

JerryPilsen

Vysoký potenciál se smrskl napůl.Ale přesto napínavá podívaná,která nemůže nudit.Fox je pěknej hajzl,ten detektiv mě nepřesvědčil.dost tomu asi uškodil i zběsilý střih,kde vypadlo pár logičností. ()

pan Spock

Kdyby už nebyl původní představitel Alexe Crosse mezi živými, napsal bych: Morgan Freeman se právě obrátil v hrobě. To ale naštěstí zatím nehrozí, ovšem na pravdivosti výroku to nic nemění. Jestli něco nesnáším na detektivkách, tak jsou to tupí, namachrovaní fízlové bez špetky charizmatu a inteligence, co se tváří že sežrali všechnu moudrost světa. Tady je všechno ještě umocněno tragickým obsazením hlavní role. Opravdu nám autoři chtějí namluvit, že se z tohohle vyklube Alex Cross, kterého známe? ()

goodridge

Chcelo sa to hrať no novodobý Á-čkový thriller na ktorý samozrejme nemá. Ale celkom to ušlo, pár slabších miest ale akcia celkom ušla a občas miestami to aj vtiahlo do deja. Tretiu hviezdu som dal za záverečnú scénu dopadu na auto bolo to originálne a veľmi dobre spravené. Taký priemer ()

Tyler Perry na stopě zločinu

Tyler Perry na stopě zločinu

21.03.2011

Na návrat policejního psychologa a vyšetřovatele Alexe Crossa, kterého ve filmech Sběratel polibků a Jako pavouk ztvárnil Morgan Freeman, jsme se těšili. V nové verzi si ho měl totiž zahrát Idris… (viac)