Josh Kovacs (Ben Stiller) je manažérom jedného z najluxusnejších rezidenčných hotelov v New Yorku. Na jeho najvyššom poschodí má byt burzový titan Arthur Shaw. Vo chvíli, keď sa prevalí, že tento chlapík zdefraudoval peniaze svojich klientov, zmení sa jeho byt na luxusné domáce väzenie, kde naň dňom i nocou dohliadajú agenti FBI. Pre Josha je to jedna z najhorších správ v živote. Aj on, spolu s ostatnými pracovníkmi hotela, patril k Shawovým klientom a kvôli jeho machináciám prišiel o životné úspory. Na konci temného tunela napriek tomu svieti svetielko nádeje. Vo vnútri svojho apartmánu ukrýva Shaw veľmi slušnú finančnú hotovosť, ktorú zatiaľ agenti FBI nedokázali vypátrať. Vyselektovaná vzorka v podaní Josha, recepčného Charlieho (Casey Affleck), skrachovaného biznismena Mr. Fitzhugha (Matthew Broderick), novoprijatého liftboya Enrique Dev’Reaux (Michael Peña) a chyžnej Odessy (Gabourey Sidibe) v mene pomsty prijíma medzi seba „ostrieľaného kriminálnika“ Slidea (Eddie Murphy). Spolu naplánujú kolosálnu lúpež Shawových 20-tich miliónov dolárov. (TV Markíza)

Epco

Brett Ratner nebol nikdy úžasný režisér, dokonca často krát nebol ani dobrý, tento krát si však vyslovene zobral oddychový čas. To čo malo šancu byť našlapaným zlodejským filmom sa triešti na sled scénok, pri ktorých je človek rád ak sa aspoň pousmeje. Samozrejme v tomto druhu filmov sa nedá hrať na logiku, ide hlavne o efekt, ale kde nie je ani ten efekt nastupujú otázky a pri tomto filme ich mám tak veľa že by dokázali zasypať celý Tower. Tento krát partia okolo Stillera dostáva tretiu hviezdičku s veľmi odretými ušami. ()

Bohdy67

Taková komediální verze Dannyho parťáků s výborným hereckým obsazením. Stiller jako vždy nezklamal a o velikosti Alana Aldy netřeba dlouho psát. Eddimu Murphymu moc role "tvrdého" černého gangstera nesvědčí, ale být místo něho třeba 50 cent,tak nevím nevím :) Výborná oddechovka na sobotní večer a 69% ()

vlk++

Čekal jsem nenáročnou am. komedii na zaplácnutí pondělního večera, obsazení Ben Stiller, M. Broderick, Eddie Murphy, Alan Alda... slibné, jen nám stárnou ;) V první půlce se nedočkáte ničeho, natož komedie, ve druhé se to naštěstí trochu rozjede a plní svůj účel, něco jako nízkorozpočtoví Dannyho parťáci. Oceňuji nepřítomnost trapných klišé a za snahu dávám 3*. Vtipný dabing: "Odklonila jsem 3 minuty záznamu." ;) ()

Djflash

V rychlém sledu jsem shlédl dva snímky, ve kterých v hlavní úloze vystupuje Ben Stiller . Zatímco jsem se u Sousedské hídky neuvěřitelně nudil, tak u Mistrovského plánu tomu bylo přesně naopak . Takže si u mě Ben Stiller aspoň trochu napravil reputaci. Celý Vtip scénaře i filmů se skrývá v tom, že se díváme na partu amatéru, která se rozhodne okrást jednoho z nejbohatších lidí celé Ameriky, Přitom, ale o tomto řemeslu neví zhola nic, Navíc k tomu všemu jim má dopomoci prachbídný zlodějiček v podání Eddieho Murphyho.(Mimochodem jedna z jeho nejlepších rolí za poslední leta) A právě z této kombimace tedy za předpokladu, že se to takzvaně správně uvaří, může vzniknout spoustu komických situací, a tady se tak stalo. Osobně jsem se nejvíce pobavil při zkušebních krádežich v obchoďáku nebo při loupeži auta samotného. Film ani zdaleka nemůže konkurovat takovým filmovým trhákům, jako jsou například Dannyho parťáci ( a myslím, že to nebylo ani v plánu), Přesto se mi zdá, že se scénař celkem podaříl. Herci ve svých rolích působí přirozeně a všechno je to tak nějak správně vyladěno. Dlouho jsem přemýšlel nad hodnocenim filmu jako celku. Rozhodoval jsem se mezi třemi nebo čtyřmi hvězdičkami. Dávam nakonec čtyři hvězdičky , tři za solidní zábavu, a tu čtvrtou za Eddieho Murphyho, který mě konečně po dlouhé době dokázal opět rozesmát . ()

Sathine

Taky nevím, jaký mám mít přesně z tohoto filmu pocit. Na jedné straně, pár věcí tam opravdu vtipných bylo a člověk si aspoň oddychl a nemusel nad ničím přemýšlet. Na straně druhé ale celý film neměl žádnou pointu, nic hmatatelného, co by se dalo hodnotit. Konec se mi ale líbil, ten byl povedený. ()

demovka

Uvidíte zajímavé známé tváře, ale film vás bude nudit neskutečnou nekomediální zápletkou. Vyzvihla bych jen Eddieho, byl ze začátku k nerozpoznání. Byl to on, upravený noblesní krasavec v saku nebo ukecaný zvířecí doktor. Film nezachránil ani on ani Alan Alda, bohužel. ()

mmajjkii

Průměrná akční komedie s jen lehkým nádechem akčnosti, a to, že se tam motá agentka FBi z tohoto nedělá krimi, toto slovo bych s tímhle filmem vůbec nespojoval. Je tam pár vtipných momentů, a když už nevíte co by, a nějak se Vám to dostane do ruky, proč se na to nepodívat, rozhodně neurazí a dá se na to koukat. Z mého pohledu slabší 3*, IMDb 4/10. ()

mikeF

Film na mne působil "nedodělaným" dojmem. V jednu chvíli jsem se smál, ale hned v následujících X minutách jsem koukal na mobil na internetu co je nového a film přitom stále běžel. Byla to prostě nuda. Bylo zde pár humorných scén, ale spíše u mne převládaly nudné chvilky. Škoda ()

RoyBatty444

Veľmi priemerná oddychovková komédia na téma vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Akcia je prehnaná a často nelogická. Dá sa z času na čas zasmiať. ()

xxmajkoxx

Filmy o lúpežiach nevynechám nikdy. Podľa hereckého obsadenia som sa tešil na dobrý film na večer. Prvá polka filmu nič nenapovedala, že by sa niekto chystal na lúpež. Film trvá 104 minut, ale stačilo by kludne o 20 minut menej. V celom filme jedíná napínavá scéna SPOJLER ako dostať zlaté auto z baráku? Krádež spodnej bielizne v obchode - trochu volovina. KoniecSPOJLERU Napr. film Banková lúpež s Martinom Sheenom ma neodtrhol od televízie po celý čas a stalé ma držal v napätí. Ten si rád pozriem aj opakovanie. Film nenadchol, ale dalo sa naň pozerať. Dávam 3 hviezdy, za Stillera, ktorému rola jedinému sadla, za tú černošku a za 2 časť fimu na ktorú sa dalo s napätím pozerať, aj keď bola plná klišé, tak ako záver filmu, kde každy dopredu vedel ako to asi skončí. ()

Shaman1135

Tak hrozne nedotiahnutý film, bez akejkoľvek vnútornej štruktúry, nápadu, filmárskeho vkusu či hereckého talentu. Proste len zlepenina niekoľkých scénok, z ktorých si po dvoch týždňoch nepamätám žiadnu. Najhoršie na tom celom je, že by sa na to možno dalo pozerať, keby každá príbehová linka nebola utnutá v polovici a v konečnom výsledku ani jedna nebola dokončená. Nábeh na romantiku, po dvoch scénach zabudni. Nábeh na Dannyho partiu, jedna scéna, potom nič. Nábeh na komédiu, vlastne ten tam ani nebol. Raz darmo, mať nápad niekedy proste nestačí. Navyše, dodnes som nepochopil prínos postavy Eddie Muphyho a zrejme do smrti ani nepochopím. ()

Pythonator

Ben Stiller by měl zůstat u bláznivých komedií Frat Packu, protože vážnější role v málo vtipné komedii jako je tahle mu vyloženě nesluší. Celý film je pak takový slabší odvar Dannyho parťáků, ale musím přiznat, že místy mě to dokonce bavilo i víc než Clooneyho banda. Obzvláště scény s Ferrari. Nezvyklé suskupení herců fungovalo pohromadě skvěle. Jenom na tu Gabourey Sidibe se nedá dívat. Taková hnusná velryba s pidiočičkama je sice prototyp průměrné Američanky, ale já radši preferuju ten pohádkový Hollywood, kde jsou nám předkládáni herci, co nevypadají jako obludní Američané. ()

nudlis

Stiller v něčem jiným, než jen v další trapný "komedii" o nějakým lůzrovi. Docela to šlo, dokoukal jsem to do konce jen proto, abych viděl kam zašili to auto. ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (viac)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (viac)