Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

kalap

Je vriace leto a tak, človek je radšej pri vode a kocha sa krásnymi postavami žien, mozog takmer vrie, aby vládal si poradiť s takýmto hlupučkým priemerným filmom. ()

Reesam

Romantika osvěžená dvojitou dávkou laškování s trochou dávky adrenalinu. V celku slušná komedie, u které jsem se nenudila. Bavila jsem se a to je hlavní. Předem bychom neměli čekat, kdo bude ten vyvolený. Reese obstála celkem slušně. Rozhodně už tu není za blbou blondýnu. Chris Pine jako svůdník a agent zároveň? Nechala bych ho pouze v té romantické roli, protože jako hrdina mi trochu nesedne. ()

OG_Swifty

Reese Witherspoon aka celibatair je zatím pořád kost, ale nejsem z ní vyhoněnej natolik, aby to utáhlo celej film. Souboj dvou chlápků o jednu ženskou není nikterak originální, jen tentokrát z nich udělali dva Bondy. Nejsem žádnej mastermind na filmový scénáře, ale když jsou dva rivalové a jeden z nich má dítě a sexy bývalou ženu, úplně dycky to dopadne tak, že ten single to vyhraje a loser se vrátí k bejvalce a je to "úplně jiný". Nevybočení ze stereotypu a debilní závěr (Pine byl Miras, Hardy loser) mě nakonec natolik zklamali, že tomu strhnu tu třetí - průměrnou hvězdu. ()

Cl3ricK

McG je prostý rutinér. Člověk hned ví, jak film skončí, protože ho nemůže nic překvapit. Zas na druhou stranu, vtipný to bylo dost, akce dobrá a přehledná, ale bylo jí málo. Duo agentů je perfektní o tom žádná, ale nejhorší je, že tohle má naprosto ubohý scénář. Je to hloupé, fakt hloupé. Takže 3 hvězdy a nic víc. Pouze pobaví. ()

berusche

Tak určitě .... by to mohl být i docela slušný film, kdyby už ten samotný námět nestál za starou bačkoru. Dva agenti, kteří vlastně dělají blbku z jedné vychrtliny všemi praktikami, díky kterým by přišli na dlažbu, a blbka zas pro změnu je tak trochu duchem promiskuitní, to je prostě moc, i když to má happy end. Vynucený bohužel, takový "aby se neřeklo". Jediné, co na tomhle snímku stálo za to, byl Tom Hardy, a to co na něm opravdu za to nestálo, byl ten přesládlý Chris Pine, na kterého se nedalo ani moc dívat. Zkráceně, ve chvíli, kdy to běží, to celkem dáte jako každý druhý, ve chvíli, kdy to skončí, jste rádi, že už na to nemusíte koukat znovu. ()

BoredSeal

Bizarní nemorální komedie - o akci ani romantiku moc nejde a kdykoliv se o ní film pokusí, je to mírně srandovní. Hodně pomáhá herecké obsazení: Witherspoonová se svojí kámoškou je trefně obsazená a kdo by neměl rád Toma Hardyho, i když roli nějak neprožívá (konec mi v tomhle směru přijde jako šokující). Lehce nekorektní zábava na jeden večer. Místy se uchechtnete nad nedůležitým záporákem nebo jak skončila kariéra Angely Bassett. :) ()

mikinhoo

Co na to říct? Jen to, že jsem do toho šel s očekáváním trochu jiným. Čekal jsem něco trošku jiného, než typickou americkou komediální romantiku... Bohužel! Hlavně na konci filmu je vidět, jaký žánr je preferován. Ale i tak film nabídl párek vtipných scén. ()

Petrasuvicka

Tak tohle se mi líbilo. Takhle dobrých komedií, co mě chytnou na poprvé tak, že je můžu potom vidět znovu třeba i dvacetkrát nebo padesátkrát, je fakt sakra málo. Druhá komedie po "Co ty jsi za číslo", která stojí za to. Oddychové, spontánní, vtipné a akční zároveň. Trochu romantiky, tuhle pár kulek a rozbitých hlav. Výborně vyvážené, vtipy dávkované prakticky neustále. Co víc, potěší nejedno oko ()

Marqta

Taková příjemná oddychovka u které se člověk pobaví a může na chvíli vypnout. Rozhodně od toho nečekejte žádnou nadupanou akci... ()

M.i.k.e

neškodná zábavička na jedno použití s naprosto standartní Reese,okouzlujícím Hardym a několika odzbrojujícími vtípky.Příbuzenský vztah skrze režiséra s Charlieho Andílky se tady nezapře...60% ()

Gee.Rocks

Naprosto neblbé, kupodivu akční akce a dokonalý britský akcent Toma Hardyho. Opravdu nechápu proč se nakonec postava Reese rozhodla, jak se rozhodla... ()

Chen

Naprosto uspokojivá žánrovka s bezva obsazením, odhadnutelným příběhem, okoukanými vtipy, ale fungující dynamikou v rámci milostného trojúhelníku. 7/10 ()

uterox

Určitě to pobaví. U některých scén se člověk hodně zasměje. Úvodní scénka není směrodatná. Vypadá to na akční střílečku, ale ve skutečnosti se hlavní příběh točí kolem něčeho jiného. Tohle je válka, je ve skutečnosti válka dvou mužů o jednu ženu. Oba dva si jsou podobní a teď kterého si ona má vybrat? Vydělali celosvětově: $155,867,072. ()

Martin741

Reziser McG asi nevie velmi pracovat s hercami, co predviedol uz v Terminator Salvation. Herecky potencial absolutne nevyuzity, moja milovana spionska zapletka je odsunuta, vedu sa tu len dost prazdne rozhovory. A ze Hardy a Pine su sympataci, na to sa mozem zvysoka vysrat. Prazdna konverzacka, v ktorej spionska zapletka hra len druhe ci tretie husle. 35 % ()

Aljak

Nevyberaj si lepšieho chlapa. Vyber si toho, ktorý z teba urobí šťastnejšiu ženu. Zaujímavá romantická komédia, no milostné trojuholníky akosi nikdy nefungovali - takže aj tu bola len otázka času, kedy sa to celé zrúti. Hoci tu bolo viacero zábavných scén, trochu to celé prekryli tie čo vyzneli skôr ako trápne. A najväčší "zabiják" tohto filmu boli určite prehnané akčné scény, keď muži lietali cez sklo hlava-nehlava ako by boli nesmrteľní (a ja takéto akčňáky fakt nemusím). Napriek tomu to nebolo až tak zlé - proste priemerná romantická akčná komédia. Inak, obaja tí "páni dokonalí" Tuck & FDR mi išli hore krkom tými ich sebavedomými povahami a hrdým správaním. No a zaujímavé aj to, že akou rýchlosťou si všetci dokázali navzájom odpustiť tie obrovské klamstvá. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)