Na Mila Boyda (Gerard Butler), smoliarskeho lovca odmien, sa usmeje šťastie, keď dostane za úlohu vystopovať a odovzdať spravodlivosti svoju bývalú manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnieva sa, že ho čaká ľahká odmena, ale keď mu Nicole zmizne, aby sledovala stopu vražedného spiknutia, uvedomuje si, že nič, čo sa týka jeho a Nicole, nie je jednoduché. Obaja bývalí partneri neustále stupňujú finty, ktorými sa jeden druhého snažia oklamať - do chvíle, než zistí, že im ide obom o život. Možno sa domnievali, že splniť manželský sľub lásky, vernosti a vzájomného rešpektu bola úloha nad ich sily. Pokiaľ ale chcú prežiť, budú musieť spoločne prekonať nástrahy omnoho väčšie. (TV Markíza)

Xmilden

Hodilo by se říci že tam kde loňský rok Butler zakončoval a to komedií Ugly Truth, tam nový rok zahajuje. Tentokráte Katherine Heigl nahradila poběhlice Jennifer Aniston, která snad už hrála s každým trošku známým hercem v nějaké romantické komedii. Nevím jestli se to jejím fanouškům ještě neplete. Na polibek mezi ní a Butlerem se čeká až do závěrečné scény. Nemusím zdůrazňovat že oproti Ugly Truth ubylo vtipu a že Butlera mám mnohem raději jako ultimátního bíjce, který lidi posílá rovnou do horoucích pekel. ()

Dubro

Vytrepať sa až k plátnu na duo Jennifer Gerard je podľa môjho skromného názoru strata peňazí. Dnes je totiž škoda každého Ojra, ktoré padne vedľa. Ani akčný žáner nie je veľmi namieste, skôr sa dá s úspechom tvrdiť, že ide o skoroakčnú romantickú skorokomédiu, v ktorej je všetko pekné, farebné a v ktorej je vidieť, že Aniston nepatrí do zberu surovín a Leonidas nepatrí do romantického priemeru. Vidieť to večer v televízií, keď na každej obrazovke nezmyselne trsajú samozvané celevriti, budete velebiť tento film prinajmenšom do neba. Fifty sixty. ()

Jara.Cimrman.jr

"Na mě je nejpřitažlivější pistole." Na mě asi taky, ale nechlubím se tím. Nicméně pohoďák Milo mě celkem bavil a jeho ex se mi zase líbila, takže v tomto ohledu je to v pořádku. Avšak kromě solidního špičkování mezi exmanželi toho snímek moc nenabízí. Tedy kromě základního poučení o tom, že žena ovládající pravidla útěku se neloví lehce. Pro pořádek si tato pravidla zopakujme: 1. Nedejte se snadno, 2. Předstírejte pláč, 3. Rozpalte ho, 4. Flirtujte s nebezpečím, 5. Hrajte, 6. Šokujte a překvapte, 7. Ložnici máte pod kontrolou vy, 8. Dobře miřte. ()

Pilda17

Scénář i děj jsou velmi slabý a chvilkou se člověk dost nudí. Pár vtipných scén by se našlo, ale to je celé. Od začátku do konce předvídatelný děj. Pár zvratů bych očekával, ale film proplouvá a není to ono. Andy Tennant se měl tohoto snímku lépe ujmout a nechat si více záležet. Gerard Butler a Jennifer Aniston mi do rolí sedli a viděl bych oba dva jako největší klad, ale čekal jsem od filmu jako celku mnohem více.. 5/10 = 55% ()

ScarPoul

Najviac ma asi potešila úloha Jasona Sudeikisa, ktorý momentálne vládne komediálnej scéne - aspoň u mňa. Aniston je výborná, hlavne keď uteká, alebo sa predkláňa a robí iné úkony, ktoré vytvárajú asi najfungujúcejší vzťah v celom filme a to medzi gravitáciou a jej prsiami. Inak dosť chabý príbeh, ktorý je namiešaný s určitou dávkou všakovakých klišé. Ale poriadnu a vtipnú scénu, aby tu človek hľadal pod nánosom prostoduchosti a nudy. Film, ktorý si obidvaja herci užívajú, ale ktorý nechrlí ani komediálnym potenciálom a ani dobre napísanými postavičkami. Keď sa Jennifer spojila v Zámene s Batemanom aspoň s toho vytrieskali perfektnú situačnú komiku. Tu ako keby režisér nevedel na ktorý plyn má tlačiť a tak mu celý film uletel kamsi do prázdna. Jedno pozretie bez ujmy na zdravý. Ďalšie by som neriskoval. ()

• Námět na film Exmanželka za odměnu vzešel při obyčejném sousedském rozhovoru. Těmi sousedy byli producent Neal H. Moritz a režisér Andy Tennant, kteří spolu v minulosti vyrobili film Holka na roztrhání (2002). (darek kartac)

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Jejich loňská spolupráce Návrh vydělala při 40-milionovém rozpočtu jen v kinech krásných 317 milionů. Člověk logicky čeká dvojku, ale namísto toho dostaneme nový příběh a nové postavy. To, co se… (viac)

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (viac)