Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Master19

Po čase mě konečně komedie pobavila. Mohlo to být dokonce i lepší, kdyby nejlepší z filmu byly vedlejší postavy a ty "hlavní" se staly pouhými statisty. Ale ono se není co divit vedle ultra-mega-skvělé Jennifer, výborně nekompromisního Kevina a superslizkého Colina. Sice jsem si po scéně v nejdrsnějším baru a seznámení s motherfuckerem říkal, že by se to mohlo zlomit, ale ne. Hlavní trojka je prostě suchá, což je velká škoda, jinak by to nemělo chybu. ()

Danny F.

Klasická zápletka s nešikovnými aktéry, přízemním humorem, šíleným Farrellem a protivným Spaceyim. Nic odvážného (až na scénky s nymfomankou Aniston) v tomto filmu nehledejte. 55% ()

swe

Promarněný potenciál? Ale kdepak. Nuda?!? To už vůbec ne! Když pominu maličkost, že ústřední trio amatérských vrahounů není ani náhodou tak zajímavé, jako jejich šéfové, musím konstatovat, že film se mi tuze líbil a při konfrontaci bossové vs. zaměstnanci jsem se dávil smíchy, nemluvě o tom, že v rolích oněch „šéfů na zabití“ uvidíte psychopatického Spaceyho, Farrella s pleškou a (snad poprvé co pamatuji) sexy Anistonovou + geniální roličku si střihl Jamie Foxx. U mě silné čtyři hvězdy! ()

zdenny

Kvalitní obsazení dodává tomuto filmu na kvalitě a především výkon a postava Kevina Spaceyho přidává patřičné grády. Myslím si, že dost lidí se ztotožní se situací tří podřízených a taky dost lidí by mohlo říct, že takového šéfa zná. Co se týče Jennifer Aniston coby šéfové - nymfomanky, tak tam si troufám tvrdit, že dost chlapů by si naopak takovou šéfovou přálo. Chtějí-li tři kamarádi zabít své tři šéfy, chce to pořádný plán. A právě na jeho bezchybném vypracování tato kvalitní komedie stojí. Ve filmu bylo dost komických situací a to především v úvodu a následně v celé první polovině. Později tempo trochu polevilo, ale i tak mohu konstatovat, že se jedná o veskrze dobrou komedii. ()

Brain-D

Po dlouhé dlouhé době naprosto bombová komedie, která by podle mě v pohodě strčila do kapsy "Pařbu v Bankoku i Las Vegas". Jennifer Aniston jsem ani nepoznal a Colin Farrell byl špičkovej feťák. Naprostá špica. ()

Pump

Po druhém shlédnutí nechápu jak je možné, že se mi to poprvé docela líbilo. Opravdu strašný scénář a dialogy. Herectví nenajdete. Horší než US fekální komedie. Jediné co nebo spíše kdo zachraňuje co se dá je Kevin Spacey. Díky bohu za Kevina. ()

VanTom

Jako párkrát jsem se uchechtl nahlas, ale jinak mě primitivní styl (sexistického, oplzlého, hádavého) humoru, vykonstruovaná zápletka, ani karikované kreatury v titulních, především však snaživé nuly v hlavních rolích příliš nepobavily. Zejména ubíjela kolovrátková monotónnost a vysoká předvídatelnost většiny situací. ()

Sany33

Hoci téma k tomu zvádza, nejde o spoločenskú satiru ani o žiadnu inú formu kritiky. Na druhej strane však nevznikol ani napínavý akčný thriller. Výsledkom je v podstate len málo atraktívna statická a bezzubá konverzačná komédia. Gordon nakrútil tradičnú veselohru, vhodnú viac na menší formát televíznej obrazovky ako na veľké plátna kín. Jeho práca s obrazom i s hercami, koncipovanie scén, rozohrávanie gagov aj uprednostňovanie slovnej komiky pred situačnou, sú typicky televízne. nemusí to byť ale nutne na škodu. 68% ()

Krosmen

Jojo, zasmál jsem se. Šéfové možná mohli dostat více prostoru, rozhodně tedy Colin Farrell, ale s tím, co dostali naložili dobře. Z hlavního týraného tria mě nejvíc pobavil..chvíle napětí..Charlie Day, dost za ním byl Sudeikis a na chvostu Bateman, jehož postava mi tam přišla tak trochu zbytečná. Nicméně zvláštní pozornost si zaslouží Mr. M-Fucker Jones v podání Jamieho Foxxe. Hlavně dialogy s ním film dobře dochutili. Souhlasím s tím, že se z toho dalo vymáčknout víc, ale na lepší průměr to stačilo. ()

greetchen

Po dlouhé době jsem se u něčeho smála nahlas a nemohla přestat (omlouvám se tímto svým sousedům v kině). Buddy komedie s tak akorát ujetým humorem a správně praštěnými gagy. Herecké obsazení mi naprosto sedlo, Jason Bateman je geniální a (dvaačtyřicetiletá!) Jennifer Aniston zatraceně sexy a je vidět, že si svou roli fakt užívá. ()

drackula

Plno podarených gagov, zopár naozaj divokých zvratov, avšak ako celok táto komédia nevyužila všetok svoj potenciál. Pobavila ale niečo navyše nepriniesla. 75 % ()

Guzo

Přeceněná komedie, kde se člověk sice párkrát pousměje (možná i lehce zasměje), ale minimálně první část je poměrně nudná. Možná za to může i výběr herců pro hlavní postavy. Nejsou to zrovna takové ty typy, kterým fandíte, ať se jim to celé povede.. ()

Myrreczech

Vezměte trojici zmatkářů k nim přidejte vždy úžasného Spaceyho, sexy milfku Anistonovou a feťáka Farrela a chvíli povařte, za chvíli můžete podávat opravdu zábavnou komedii. S příběhem jako ze života čas nepromarníte a navíc se výborně pobavíte. ()

svobik

V mých očích strašně fajn komediální jednohubka, a to i přes fakt, že vyloženě na zabití je spíš Charlie Day než všichni šéfové. I tak se ale dá u ústředního tria zaznamenat dobře fungující chemie a'la Hangover. Jamie Foxx je pán. 7/10 ()

WincKruspe

Musím říct, že sem čekal další komedii s Jennifer. Byl sem docela i mile překvapen. I když to bylo docela o ničem a moc vtipný to taky nebylo, ale občas sem se zasmál. A musím říct, že mít za šéfouvou Jennifer Aniston by mi nijak nevadilo. ()

Kurikmoon

Po vzhliadnutí tohto filmu zistíte ako horúco to má Ráchel-Jennifer rada. Ale rovnako tak si rozmyslíte, či sa dáte u zubára uspať. Možno si začnete kontrolovať holiace strojčeky a zubné kefky... Všetci traja bossovia super, vedie však s prehľadom Spacey. Na druhej strane to až taká extra komédia nebola. Zlý bossovia filmu zachránili prdel... ()

blackJag

Borečka, co ho svádí Jennifer Anistonová a on odmítá podlehnout, bych zabil já :-) Jinak záškodnická popová skupina Šéfové Na Zabití (zkráceně ŠNZ) hraje ve skvělé sestavě, set list vtipných situací není úplně marný a play time také celkem odsýpá. Přesto, jde tu spíš o skeče a hraní si na vlastním pískovišti. Ani ta Jennifer ty své dvě hrudní hvězdy nenechá promluvit do celkového pořadí, takže v konečném součtu je to o podprsenku těsný bronz. 65% ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)