Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

radeckator

Slabý pokus o napodobení Pařby ve Vegas. Něco jako skůtr z Číny. Snaží se vypadat stejně jako originál, ale nejede. Už jsem dlouho neviděl film, ve kterém všechny hlavní postavy o tolik svým výkonem zaostanou za těmi vedlejšími. ()

boni

Čekal jsem solidní komedii okořeněnou nějakým tím napětím. Tento film toho nabídl ještě o mnoho víc. Za prvé vynikající herecké obsazení - hlavní hrdinové nejsou zrovna herecké superstar, ale rozhodně odvedli skvělou práci, no a ve vedlejších rolích tu máme 5 opravdu hvězdných jmen, skvěle namixované. Za druhé příběh - ono by se zdálo, že to bude klasická komedie made in USA, začátek - všechno jde skvěle, zhruba po dvou třetinách filmu se něco pokazí, aby na závěr mohl přijít kýžený happy end. Šéfové na zabití do tohoto rámce vůbec nezapadají, děj se odvíjí nečekaně a podle úsloví: každý chvilku tahá pilku. Za třetí jsou to určitě skvělé hlášky, neboť je tady opravdu velké množství scén, kdy se smíchy doslova za břicho popadáte. Takže ve výsledku tu máme super komedii, jakých už dnes mnoho nevzniká. ()

vikino1

Rozhodně lepší jak Pařba ve Vegas v Bankoku u Na třetí dohromady. Škoda jen, že Farrelovi dali jen tak málo prostoru, protože to byla nejzajímavější postava ze všech. ()

Polnoch

Nemám nič proti absurdným komédiám, na niektorých sa viem aj dobre pobaviť. Tento film má síce absurdný námet, ale zároveň sa snaží pôsobiť ako seriózny film. To však v žiadnom prípade nefunguje, nie je to ani veľmi vtipné ani nič. Akurát herci sú skutočne kvalitní, v takomto zložení si viem predstaviť oveľa lepší film. ()

ZnalecH

Abych přiznal pravdu, tak je to komedie s bezva nápadem, který není dokončený, což je tam hodně vidět. Ovšem má oblíbená herečka Jennifer Aniston mě rozhodně nezklamala. ()

Arutha8

Úspěšné gagy střídají místy trapná vyústění, ústřední trio bez interakce s okolím spadá spíše do druhé skupiny. Nicméně Jennifer Aniston skvěle zvládla roli, kde se dá k nevěrohodnosti sklouznout pěkně rychle, Kevin Spacey je senzační a Motherfucker Jamie Foxx nejvtipnější postavou. ()

Nocturno culto

Správná americká ujetina, několik scén k popukání, jiné slabší.. za pozornost stojí především Jenn Aniston a Kevin Spacey, dávají tomu grády a šmrnc, k tomu ještě mazanej Matkychtivej a týpek co udělá všechno na světě za 50 babek a máte komedii jak víno .. 70% ()

Zuchy

Dejte dohromady 3 kamarády, z nichž ani jeden nemá koule a dva z nich jsou fakt idioti na zabití. Trochu zamícháme... a výsledek je nepoživatelnej (=otravnej). ()

dudo0606

prečo si si musel strkať celú jeho kúpeľnu do zadku?!! :D :D :D to ma dostalo, táto hláška ma asi celú jednu vlastnú hviezdičku spomedzi tých piatich :D ... zabával som sa neustále, nenudila ma ani jedna scéna a celá zápletka sa mi veľmi páčila ()

kraval

Vcelku nezábavná komedie s pitvořícími se herci, kterou by kvalitativně jednoznačně porazila jedna dvacetiminutová epizoda Přátel. Ztráta času. ()

ER

Hra na "chytráky",kteří podělají téměř vše ,na co šáhnou,se povedla. Solidně si hlídá hranici uvěřitelně přiblbého humoru,aby se nezadusila pitomostmi na druhou a k tomu přidává navrch Jamieho Foxxe (jeho postava by v klidu utáhla nějaký spinn off).Mělo to bavit a baví to. ()

Likan7

Velká škoda druhý poloviny, protože ta první je vynikající komediální jízda za plnou palbu. Do toho si přidejte neskutečně hot a úchylnou Jennifer Aniston a vyjde Vám z toho náběh na komedii roku. Věčná to škoda, že někde před 60. minutou film začne neskutečně drhnout a točit se na jednom místě. Potenciál měli Šéfové na zabití gigantický, škoda, že zůstali tak na půl cesty k legendě. ()

Inozuka

Kdo by občas nechtěl oddělat svého šéfa, že? Hodně dobrý nápad na scénář, který bohužel sklouzl do tuctové americké blbůstky. Zvláštní je také obsazení zlých šéfů naprostými esy typu Spacyho, Farrella a Anniston (dobrá, ta sice není z první ligy, ale její sexy zubařka jí jde fakt skvěle) a hlavních hrdinů spíš průměrnými herci. A ústřední trojku válcuje i Jamie Foxx jako gauner z baru. Závěrečná naháněčka mě spíš rozčilovala řvaním jednoho přes druhého, než aby mi přišla nějak vtipná. Celkově fakt škoda dobrého námětu a pitomého zpracování. ()

bearmeedek

Hvězdně obsazená komedie, hlavně ve vedlejších rolích. Colin Farrell je bezva namaskovaný a Jennifer Aniston to v tmavých vlasech více sekne, a to i oblečené. Téma dobré, toho smíchu ale daleko méně. Svižnější tempo by neuškodilo. Film ale také neuškodí. ()

Ceberus

Nějakou dobu to vypadalo na dvě hvězdy, ale postupem času to stihlo dorůst na slabší tři. Aspoň že to není kompletně vyplněno tupým fekálním humorem a dá se tomu na pár místech zasmát, byť to není zrovna "family-friendly". ()

neo93

Stále docela dobrá zábava a to i po dalším zhlédnutí. Tři muži, tři kamarádi, by si žili relativně pohodový život, nebýt jejich nesnesitelných šéfů. Jeden děsivě nemilosrdný a sarkastický, další povýšeně ignorantský a třetí nechutně, sexuálně obtěžující. Když jeden z mužů se vysloví o možné hypotetické vraždě svých bossů, nikdo z nich netuší, že se budou tímto nápadem skutečně zabývat. Trio hlavních hrdinů, v podání komiků Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis, kteří se odhodlají zneškodnit své nadřízené, odvádějí skvělou práci a je s nimi opravdu sranda. Navíc když chtějí zabít takové šéfy, jaké představují Kevin Spacey, Jennifer Aniston a Colin Farrell je na co se dívat a není nouze o vtipné momenty. Oddechová krimi komedie, která ovšem velice potěší i díky skvostnému obsazení. ()

gemi

"Are you telling me that I've driven all this way and nobody wants to get pissed on?" Vkusná komedie, u které jsem se párkrát hlasitě zasmál, a jakmile skončila a začaly rolovat titulky, zůstal mi na tváři přiblblý úsměv. Co víc si od komedie přát? (Druhé zhlédnutí, první 24. 4. 2013) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)