Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

montel

Tři kamarádi mají jedno společné, dobrou práci ve které jsou ale nespokojení. První marně čeká na povýšení, druhý je sexuálně obtěžován svou nadřízenou a třetí je pod tlakem nového šéfa, který šňupe kokain a firmu chce zničit za účelem zisku. Jednoho večera v hospodě u piva si domluví plán, jak se špatných šéfů zbavit jednou provždy. Teď už jen sehnat nájemného vraha a vidina růžové budoucnosti je na světě...Nápad dobrý, trojice Spacey,Aniston,Farrell v rolích zákeřných šéfů taky bomba, bohužel tři hlavní hrdinové mi lezli šíleně na nervy. Dělali přesně to, co by logicky uvažující člověk neudělal. Nedotažená komedie, se zahozeným potencionálem i tak pobavila. 60% ()

Saprofag

Ze slibného začátku se postupně stávala nuda. Později i trapné taškařice a některé velmi nevěrohodné (nesmyslné!) příhody a infantilní jednání postav, mi už dost vadilo. Takže překousnout se to dalo, i když místy to bylo tuhé žvýkání. Zítra už si na to ale ani nevzpomenu a po druhé už to vidět nechci. Nic se nemá přehánět a tady se přehánělo opravdu dost. Jak už tu někdo napsal - zajímavé vedlejší postavy, určitě mnohem víc než hlavní, dost nesympatická trojice! Za dvě a to přeháním :). ()

Epco

zabitá šanca, s daným obsadením a rozdanými kartami to mohlo byť naozaj na "zabitie". Ale s daným režisérom a scenárom je to len na zabitie. ()

Thundler

Nebýt toho konce tak bych dal klidně plný počet. Čekal jsem nějaké mega rozuzlení a né, že to všechno vyřeší náhoda (Gregory) :D ()

xpavelo

Dlouho jsem se takhle nezasmál. Oddychová komedie o třech zaměstnancích v různých firmách, kteří se rozhodnout zabít každý svého šéfa. Docela inspirující :) Hlavní postavy, krom Jasona Batemana nejsou moc známí herci, ale to vůbec nevadí. Potěší vedlejší postavy, slizký Colin Farrel, žárlivý Kevin Spacey a krásná Jennifer Aniston, která mi připomněla že bych měl změnit zubaře :) Nejde dát jinak než 100% ()

Johgas

Zbytečný a hloupý film, céčková kvasikomedie. Ani v letadle na dlouhé trase by mne nepotěšil. Nalákala mne na to přítomnost Kevina Spaceyho, inu i mistr herec se někdy utne ve výběru filmu. Neuvěřitelně mi lezl na nervy týpek v podání Charlieho Daye. Hvězdičku dávám za Spaceyho psychopatického šéfa, inspirovaného evidentně mým šéfem :-) a za scénku najímání nájemného vraha "Motofoko Jonese" - v této části jsem se upřímně bavila, na rozdíl od zbytku filmu. Podle mne lepší film na téma jak se zbavit psychopatických šéfů(ových) byl film Od devíti do pěti. ()

loja3

Konečně komedie kterou sem si užil, skvělé herecké obsazení. Skvělá Jennifer, neumim si na jejím místě představit jinou herečku. Opravdu povedené, kéž by takovích komedií bylo víc, i proto dávám pět hvězd ()

IncredibleR

Vtipná komedie, kde hrají skvělí herci, zejména Colin Farrell, který zahrál papinkového synáčka ujíždějícím na drogách velice dobře - byl fakt vtipný, stejně jako Jennifer Aniston, která zahrála sexy nymfomanku, každý druhý chlap by chtěl být tím asistentem, co ho svadí. Film oplývá dobrými hláškami, super trapasy. Určitě zabaví a zanechá příjemné vzpomínky. ()

Mr.Hackels

Tak nevím, zasmál jsem se dost a nechci aby to znělo tak, že je to jen průměrná komedie. Protože, ikdyž je tam povedených vtípků dost, taky je tam na druhou stranu něco, co mi tam ruší zážitek z filmu. Každopádně k plusům přispívá již tradičně výborný Kevin Spacey a hlavně, pro mne překvapení, Jennifer Aniston konečně hraje tak jak umí. Je sexy, je mrcha a je nymfomanka jak z učebnice. 70% ()

shinlove

Další komedie, ze které šlo vytřískat mnohem víc! Ale musím uznat, že všech 6 hlavních postav bylo natolik přesvědčivých, vtipných a nenudilo. Myslím si ale, že scénář mohl být propracovanější a více vtipný. Nicméně zaslouží si 4* ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)