Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Martin_W

Kvalitní a zábavný film ve stylu Hangover. Slušně jsem se bavil, jen možná mohli vybrat trochu lepší obsazenstvo hlavních tří rolí. 79% ()

Dr Lizal

Komedie při které se velké záchvaty smíchu nedějí, ale příjemné pobavení nastane. Mám rád když se Sudeikis drží rolí úchylně roztomilého baliče, když se Farrell chová jako magor, když se Foxx tvaří přísně, když se Spacey vymaňuje z davu, a hlavně když se nadržená Jennifer baví o sexu. Co nesnesu je teplý křeček Charlie Day a poker-faceový posera Bateman. ()

Ollie235

V první řadě výborně obsazený film, který ale spíše zklame než nadchne. O humorné situace nouze není, ale opravdu vtipných jich zas tak moc nenajdete. Potěší hlavně výborný Foxx a nesmírně sexy Jennifer Anniston, naopak chybí zapamatování hodné scény či nějaké výraznější hlášky. Zkrátka takový průměr, kterým hravě zabijete čas, ale vracet se k tomuto filmu asi význam nemá. ()

zelvicka.

Ústřední trojice nic extra, Farrellův boss až příliš přehnaný, ne však vinou Colina ale spíš scénáristy, výborní Spacey a Anistonová a postava Motherfucker Jones. Děj filmu vcelku nuda, až na pár excelentních scén - kokain, rozhovory s Motherfuckerem. Neurazí, nepřekvapí. ()

sona123

Ježíš to byla kravina! A co mě naštvalo nejvíc byly dialogy - protože to bylo neuvěřitelně přisprostlé, ale přitom docela zbytečně. A ono ejhle, pro mládež nad 15 let! Takže jsem svoji ratolest musela vyhnat z pokoje, abych dožehlila, ale přitom docela zbytečně, protože obsahově to byla úplná pitomost a snad kromě pidi role Colina, který se vyřádil, no možná i Kevin, ale ten je tradičně dobrý a tady hrál svoji známou roli, nebylo na co koukat. A že je film v červených barvách, to mi hlava nebere. ()

H4ku11

Pekná zápletka, aj vcelku vtipné. Každopádne sa určite ten námet dal využiť aj lepšie, aby sa to odlíšilo od všetkých priemerných komédií oveľa viac. ()

Oralfabet

Jedna z těch komedií, které vezmou doopravdy zábavný nápad a pak ho převedou na plátno způsobem, který balancuje těsně na hranici mezi pocity zklamání a uspokojení. Za mě to tentokrát dopadlo docela dobře, především díky celkem fajn hercům a ideální stopáži. ()

filipvrbik

Povedená krimi komedie, kde tři zaměstnanci nesnáší svoje šéfy- a nutno dodat, že zcela oprávněně, protože jsou to vážně úchylové a sadisti.. Tak se je rozhodnou zabít, jak už to tak ovšem bývá, vše se zamotá a nakonec dopadne úplně jinak, ale sice to není nejvtipnější komedie všech dob, ale má to celkej na pohodu příběh...80% ()

masiko

Excelentni komedie, u ktere jsem se smal od zacatku az do konce (s vyjimkou desetiminutove slabsi pasaze v druhe polovine, ale uprimne... u kolika komedii se vam tohle stane?!). Zdejsi kecy u nevyuzitem potencialu naprosto nechapu. Vedlejsi postavy (hlavne sefove) samozrejme zastinuji ustredni trio, ktere by bez Batemana bylo v takhle nabitem snimku skutecne trochu hluche, ale nemuzete preci chtit, aby nejaci Charlie Day s Jasonem Sudeikisem predcili takove Herce jakymi jsou Colin Farrell (ten je naprosto bozi), Kevin Spacey nebo Jamie Foxx. Opravdu vrele doporucuji! ()

Strike

Asi to měla být odpověď na Hangover. Mělo to i velký potenciál - velmi dobré šéfy (i Aniston, byla překvapivě dobrá), zajímavou zápletku a sympatické dva ze tří hrdinů. Bohužel zůstalo to velmi nevyužito. Chvílema jsem se i nudil. Velkou roli, že jsem byl dost zklamán, hrál Charlie Day, jehož postava, i to jak ji zahrál, je z nejotravnějších za poslední roky.6,5/10 ()

Vitaminy

Po dlouhé době opravdu dobrá komedie. Násmál jsem se až až a Jenifer je v nejlepších letech. Mít takovou zubařku, tak si nebudu čistit zuby, abych u ní byl co nejčastěji. ()

ursinko

Perfektne oddýchnutý! Miestami som sa tak smial ako už dlho nie. A "Rachel" Aniston prekvapila. Neopozeraní hlavní hrdinovia ma potešili, lebo som si ich nespájal s inými úlohami. A vskutku som sa dobre bavil, omnoho viac ako pri Hangover. ()

Brylin

Lehká oddechovka, která neztrácí dech a většinu času spolehlivě baví. Scénář je poměrně dobře napsaný a herci, zvlášť trojka šéfů - Jennifer Aniston, Colin Farrell a skvělý Kevin Spacey, si své role nadmíru užívají. Z námětu se asi dalo vytřískat více, ale i přesto tato komedie vyčnívá z průměru. Čtyři hvězdičky. ()

Aldanar

And where the f**k is the humour?! Seriously... Nevím jak je možné, že tendle film má hodnocení přes 70 procent (v půlce října 2011). Zasmál jsem se... jednou nebo dvakrát, což mi na komedii připadá málo. Půl filmu jsem se modlil ať už brzo skončí. Jediné plus byla sakramentsky sexy Jeniffer Aniston :) ()

Lachvos

Nebýt hlavní šestice "protihráčů", nestál by mi tento snímek ani za komentář, natož dobré hodnocení...Nasmál jsem se, zabavil, nenudil, ovšem nic víc v tom nehledejte, je možné že byste totiž pátrali marně ;) Ale zkuste, přes hodinu a půl vašeho drahocenného života byste mohli strávit mnohem, mnohem hůře ;) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)