Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Lukoboss

Ale jo, byla to sranda. Ze začátku to sice trochu vázlo, ale pak se to slušně rozjelo a divák se prostě musel zasmát, i kdyby nechtěl. Výborně byli obsazení snad všichni herci, a to včetně známých celebrit. Prostě se to povedlo a vznikla tak nadprůměrná komedie.. ()

bloodvomit

Pokud chcete napsat horší scénář, musíte se asi opravdu snažit ;) Tohle byla naprostá příšernost. Asistent zubařky neuvěřitelně přehrává celou dobu a nálada je asi jako při sledovaní telenovely. Další přeceňovaná nevtipná "komedie" typu Zbouchnutá. Fuj, proč lidi dotujou tyhle hovadiny? ;-) ()

Maynard.

Tak přesně tohle je film, kterej doslova nemůžu vystát... Naprosto proti mojí srsti, splňující všechny kritéria stát se nejstupidnější emerickou debilitou roku (i když si myslím, že podobných filmů se točí mraky, tak tohle je neskutečnej shit). Začátek by ještě šel, když se postupně divák seznámuje se všemi třemi šéfy, no ale od tý chvíle, kdy ti tři "komici" začnou plánovat jejich likvidaci, tak se z toho stává totální sračka (odpusťte mi to slovo, ale jiný pro to ve svým slovníku nenajdu). Obrovská chyba je, že "šéfové" nedostali prakticky žádný prostor, místo toho s na plátně pohybují herci, kteří se snaží být funny (asi nejvíc ten, kterýho chce dostat zubařka), ale výsledek je stejný jako u Scarry movie 13...NE, tenhle styl "humoru" mi sedět nikdy nebude. Já napsal humoru? To ani nevím proč, páč já se zasmál skoro jednou, což se od filmu s přízviskem "komedie" trošku čeká... Jak zpívá Sto zvířat : Never more!!! ()

Cejny

Správně praštěná, ulítlá a nadrzlá komedie s vynikající ústřední trojicí komiků. Jim skvěle sekunduje nadržená J. Aniston, psychopatický K. Spacey a nikým nepoznaný (až v závěrečných titulkách a dodatcích) feťák C. Farrell. Řeknu to jednoduše a stručně, jazykem Horrible Bosses, tento film má koule. Skvělá zábava. 80 % ()

slovan1

Nic moc... Film, který je docela dobře obsazen ale nic než par "srandovních" scén se zde nedočkáme. Kdy jsem se dobře zasmál byly závěrečné titulky a nepovedené scény + Dale jetý z koksu. Průměrná šeď. ()

ZkuKol

Fajn zápletka pro černou komedii se skvěle obsazenými vedlejšími rolemi a bez zbytečných zábran. Žel dialogy a gagy nejsou žádný zázrak, moc nápaditosti zde nepotkáte a jejich kadence je maximálně srovnatelná se starým "coltem." Hlavní hrdinivé jsou ve směs nevýrazní; Bateman to ani jinak neumí, SUdeikis je typický přihrávač a Day hraje svého trotla z Philadelphie, jenž prostě celovečerák neutáhne. Gordon není žádný komediální expert a film je rutinní po všech stránkách. Navíc závěrečné finále je prostě strašně slabé, takže poměrně dlouho budovaná pyramida je nakonec bez vrcholu. Nadstandardní obsazení prostě nemusí znamenat nadstandardní zábavu, ani když jde o to jak zabít nenáviděného šéfa resp. přefiknout Jennifer... 50% ()

LuciusWlk

Nějakou dobu jsem tenhle film míjel a jaká to byla hloupost! Musím se přiznat, že jsem se dlouho tak nepobavil a upřímně nezasmál. Občasný patos vůbec nebyl na škodu, komediální kostra náramně trhle poskládaná. Bavil jsem se víc, než u Pařby v Bankoku!!! Spacey byl jako drsňák drsný a Jennifer Aniston bezkonkurenčně sexy. Už v komedii Zkus mě rozesmát jsem nevěřil, jak jí to sekne. Tady jde ještě o notný kus dál a v roli nymfomanky byla na svůj věk neuvěřitelná! Tohle si dám milerád znovu a pro mě příjemné překvapení. ()

sedm.1

Já jsem se na jednu stranu po celou dobu filmu velmi dobře bavil, bohužel se nemohu neustále zbavit dojmu, že šlo z celého námětu vytřískat ještě daleko, ale opravdu daleko víc, zvlášť když k tomu měli autoři k dispozici skutečně luxusní obsazení, především pak co se týká šéfů. Škoda, že právě šéfové nedostali ještě o něco více prostoru, protože všichni tří si své role doslova užívali a každá scéna s nima byla hodně osvěžující a plná energie a zárukou zábavy. Co se týče pak tří hlavních hrdinů, tam bych možná vybral o něco výraznější představitele, přeci jen všichni tři působili až přiliš usedle, nedokázali svým postavám dát ty správné koule a právě jejich společné momenty byly tím nejslabším článkem Šéfů na zabití. Jinak zápletka byla poměrně fajn a nejeden ze zaměstnaných si jí muselo užívat ještě o něco víc. Film měl i poměrně hodně opravdu nápaditých a vtipných scén a navíc to celé bylo zabaleno do jedné velké, pohodové, příjemné atmosféry, která mi poslední dobou v ostatních komediích docela chybí. Prostě se tu netlačilo příliš na pilu, autoři se nesnažili být za každou cenu vtipný, nervali to dějově na úkor kvality zbytečně kupředu, zkrátka pohodička a klídek, což sebou ovšem zákonitě přineslo i pár hluchých a nezáživných míst, ale ty se dají lehce odpustit. Šéfové na zabití je zkrátka povedená, pohodová komedie, kde by se pár nedostatků sice určitě našlo, ale stejně ji musím považovat za hodně zábavný kousek. Nebýt perfektně zahraných šéfů, dal bych nakonec asi velmi pěkné průměrné tříhvězdičkové hodnocení, ale šmejd Spacey, šukézní Aniston a sjetej Farrell to prostě celý posunuj do vyšší ligy. ()

Babous

Nesympatické postavy - hlavně ten vousatej skrček, kterej pracoval pro Jennifer Aniston mi neskutečně pil krev. Nápad dobrý, ale provedení nestálo za nic. ()

fox171cz

"Šéfové na zabití" je hodně výstižný název a opravdu jsou na zabití, až rození psychopati. Solidní začátek filmu nechyběl a celkově tak měl hodně našlápnuto. Ale vadil mi zde C. Day, který měl fakt blbé připomínky a J. Aniston, která byla někdy opravdu nechutná. Do poloviny je to dobrá podívaná, ale od poloviny se to pomalu ale jistě začne kazit a šíleně zamotávat. Ani konec mě nijak nepřekvapil, viděl bych to něco mezi ** a ***, ale přikloním se k tomu lepšímu. ()

Sdoom

Neskutečná chujovina, kterou z odpadu vytahují jen Farrell se Spaceym. Začínám uvažovat, jestli jsou Američani v poslední době či v blízké budoucnosti budou schopní natočit komedii bez nechutností. To si tim kompenzujou real life nebo co?! ()

Arkanoid

Zábavní bossovia, ale navtipnejší je Matkychtivej. Škoda ústredného tuctového tria, deja a nevýrazných hlášok. Aj Gregoryho som mal radšej. ()

BMAJTZ

Hodně zábavná komedie u které jsem si všiml, že v ní hraje i Colin Farrell, až v závěrečných titulcích. Komedie velice povedená a nebojím se ji označit za velice originální, která si navíc pohrává s třetím Newtonovým zákonem akce a reakce. Jednotliví herci jsou sympaťáci a gagy přímo sypou z rukávu, snad jenom ten Dale byl už trochu moc. Jinak doufám, že podobných komedií uvidím v budoucnu víc. ()

Bazi

Absolutní nuda až na pár hlášek, které ale jen lehce vyčnívají nad nudným podprůměrem. Dodíval jsem se jen ze setrvačnosti. Film je jednou velkou křečí a přehlídkou předvídatelnosti. ()

Firebug

Škoda, že se z toho vyklubala jen docela příjemná komedie na jedno použití. Bossové v čele s Farrellem s přehazovačkou na hlavě, jsou fakt rozkošní hajzlíci! Jamie Foxx to taky solidně válcuje. Bohužel hlavní herecká trojka mě nijak neuhranula (Charlie Day mě místy i dost štval) a ty jejich eskapády působily až moc strojeně a často nevtipně. ()

herr_carter

Pro mě paradoxně o malinko horší než-li dvojka. Ve dvojce jsem byl opravdu rozesmátý až do konce, udrželo mě to sledovat celou stopáž, aniž bych řešil,jestli mám chuť na čokoládu, nebo si nechci otevřít pivko. Tady je to do poloviny skvělé, ale pak už to dosti nudí...............moje hodnocení = 6 z 10. ()

Dino5an

Název filmu je nakonec trochu mylný, na zabití jsou totiž zaměstnanci. Herecké výkony šéfů jsou to jediné, co tento film drží nad vodou, protože ústřední trojce mi skoro vůbec nesedla. Jediný Bateman byl tak nějak na svém místě. Zbytek trojice by zasloužil obsadit jinak. Když si představím, že by ve filmu vystupovali některé tváře z Hangover, mohla to být komedie roku. Takhle je to pouze příjemná podívaná, u které víte, že by to šlo udělat líp. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)