Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

Film2

Dvojka sa mi páčila, už síce nedosahuje kvalít jednotky, tá ostáva neprekonaná jednoznačne, ale rozhodne to stojí za pozretie. Dúfam že bude aj trojka! ()

doogiemus

Možno, že už mám trochu chorú myseľ a preto sa mi to páčilo. Áno, je to svojský humor. Moje dievča krútilo hlavou a ja som sa len hihňal. Tá myšlienka, urobiť svet lepším miestom, je však veľmi pekná. Len ten hollywood má na to čudné návody. ()

Khostik

Film dobrej, čekal sem to horší.. Přecejen na úspěšný filmy se težko navazuje.. Tady to zvládli dobře, až na blitkobušek to teda bylo dost ujetý.. ()

jigsaw44

Toto je jasný príklad toho, ked všetkého vela škodí. Je to zbytočne presýtené. Niektoré v veci sa tam občas až nehodia do celkového kontextu deja. Na prvý diel to proste nemá. Nedivím sa, že toto pokračovanie nezarobilo na svoje náklady. ()

teseth

Vše co jste chtěli vědět o vzniku podivného svátku "Hallowenu", protože jinak se tato debilita brát nedá. To co jednička měla a rozdávala plnými hrstmi tak dvojka sype po špetkách, které se ztratí v hrozné změti pokusů o vytvoření něčeho víc jak je první díl. Satyra, ironie se téměř vytratili a zbylo jen hromada trapných keců o sociálních sítích, které už nemají význam. Dějově se sice snaží příběh dospět, ale nemusel skrz hromady klišé a mravokárných keců. Jediné proč má cenu film vidět je blitkobušek. Zbytek je reinkarnovaná jednička zbavená nápadu a vtipu. Doufám, že mají dost rozumu aby netvořili další díl, protože Wadlow do něj vykopl vrata!!! ()

Big Daddy

Druhý díl kvalitně navazuje na svého předchůzce i přesto, že za ním stojí jiní tvůrci. Je mírně krvavější, ale podobně vtipný a zábavný. S povděkem kvituji účast Jima Carreyho a samozřejmě hlavních dvou superhrdinů z předchozího dílu. Některé potrhlé nápady zakomponované do děje jsou pro mě ovšem přes čáru. ()

andrej2000

Být jeden z hlavních hrdinů a přečíst si scénář dvojky, tak bych se zasmál a s gráciíí odešel. Protože takovej hnůj jsem dlouho neviděl....Celej film jsem doufal v něco. To něco se zjevilo v podání Mrs. Russia. To je tak asi celé. . . Nuda!!!! ()

Vital

Po shlédnutí jsem si musel připomenout jedničku,protože mi nebylo úplně jasný,proč jdou po tom klukovi,který je tak obáváný,ale ve skutečnosti je to neskutečný nemehlo,kterému nakope zadek i malé dítě.U jedničky to šlo brát ještě jako recesi či hůmor,ale tady "hlavní hrdina" je zakomplexovanej puberťák,který vážně nechápu jak přišel v jedničce ke svému "great jménu" všechno tu táhne jen tak o dva roky starší holčina,která přijímá rány od ruské snad boxerské,svalami napěchované mrše,která jí slušně drtí,a přežívá útoky,které by skolily i King Konga. ()

PetrB odpad!

Nerad dávám odpad, ale když u filmu za bílého dne usnu od totální nudy, tak to asi jinak nejde. Při komedii se chci pobavit, tady můj jediný pocit byla iritace z přesycování komunikace twitterem a facebookem. Tím se režisér snažil přiblížit cílovce? ()

Tomulka

Hlavní co tomu chybělo nebo spíše chyběl je Matthew Vaughn. Jeho absence jde tak strašně poznat, že to až není možný. Jak na scénáři tak na režii. Rozhodně horší než jednička, ale koukat se na to dalo. Matička Rus je teda drsňačka největší. ()

Alvin

Výborný první díl, u kterého jsem se náramně bavil, tenhle nový režisér dokonale zprasil. Zůstalo jen u mlácení, přibylo nějaké otravné téma o rivalitě mezi dospívajícími děvčaty a povedených hlášek je tam jak šafránu. Veliká škoda. ()

Robbie

Bol by to výborný film, nebyť tej zbytočnej pasáže so zlými mrchami - roztlieskavačkami zo strednej školy a Hit Girl nadržanou z homosexuálnych telíčok z nejakého boy bandu. Toto si mohli tvorcovia naozaj odpustiť. Kick-Ass 2 sa týmto, narozdiel od špičkovej jednotky, zaradil do kategórie filmov pre mladšie ročníky. A teda postráda hlavný moment tak charaktersitický pre jednotku: ten krásny rozpačitý, ale zároveň orgazmický wtf pocit po dopozeraní filmu a totálnu žánrovú nezaraditeľnosť. Obrovským plusom však bola každá scéna s Mother Fuckerom, ktorý pritvrdil a zachránil tak z charakteristickej atmosféry toľko, koľko sa len dalo. Po dopozeraní tak pocit sklamania z Hit Girl našťastie nebol mojou najsilnejšou emóciou a možem teda povedať že film sa mi páčil :-) ()

Allein4

Lepší než jednička, ale stále ne natolik, aby to byl nadprůměrný film. Jim Carrey byl k nepoznání, vlastně ani teď pořádně nevím, zda to byl on, ten plukovník - že by jeho nová image? Proč by ne, potřebuje změnu. Ale k filmu - ne, trojku už asi ne, stačilo. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)