Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

RoSzomak

Vo filme sa objavilo viacero zaujímavých nápadov a tiež nekonvečnosť postav bola výborna, na druhu stranu to asi nebolo povodne filmové. Atmosféru a spad to malo nabušení ale nevidel som nic co by sa mi vylozene vrylo do pamete (čest Mother russia). Komu sa páčil jednotka, určite odporúčam, inak akčnak na jedno zhliadnutie alebo len pre veľmi vyberané publikum komiksakov. ()

wrzec

Náhodou, tohle beru jako důstojné pokračování našlapané Vaughnovi jedničky. Hit-Girl převzala roli tahouna filmu a hned po ní mi byl nejvíc sympatický Jim Carrey v roli svérázného plukovníka, škoda že na plátně pobyl tak krátce. I další vedlejší postavičky, jako třeba hlavní padouch, s příznačnou přezdívkou "Motherfucker" nebo Kick-Assova holka "Night Bitch" docela ušly. Horší už to je s některými akčními scénami, jako např.honička na dálnici, které připomínají spíš tv produkci, než celovečerní blockbuster. Možná je to snad i místy trochu přeplácané, neučesané a snad i přespříliš hrubozrnné, přesto to celé považuji za solidní kickass sequel. ()

martin1604

Drsnější než první díl, ale ještě víc zábavnější. Mojí oblíbené herečce Chloë Grace Moretz to taky sluší ještě víc než v jedničce. Jenom je trochu zákeřnější a klidně střelí kamaráda do zad :) Jenom nechápu tady na databázi to nízké hodnocení. Pro mě je ten film opravdu bomba! Větší než dostat pálkou po hlavě! :) ()

Petro

Dávno je mi jasné, že dovojka každého filum smrdí průletem, tak to tak obyčejně dopadne, tedy originál ředit dvěma, případně znova. U téhle dvojky to vidím taky tak, proto z milosti ty dvě hvězdy. Ovšem! na základě hodnocní "verbala" to sjedu ještě jednou v nějakém dobrém rozpoložení 8-D ()

xenon96

Super pokračování! Zase jednou skoro dvě hodiny kvalitního humoru, obrovský nadsázky a super hereckých výkonů. Ještě teď jsem nadšenej a jo, tenhle film mě ku*va bavil! Už první díl byl skvělej a tenhle to dotáhl do konce, všichni ti rádoby superhrdinové, skvělej poutavej příběh. A sakra, Chloe Moretz?? To je teda kus! A to nejsem pedofil nebo tak něco. Jeff Wadlow prostě zase ukázal že jeho filmy jsou vyjímečný. Rozhodně doporučuji zhlédnout, a pokud jste neviděli první díl tak to vemte hezky pěkně od začátku. Jsem maximálně spokojenej, dám si čajík a můžu jít spát. Dneska jsem se pobavil už dostatečně. :) ()

Ag.Sournamek odpad!

už sa teším na trojku... hit-girl by v nej mohli znásilniť a ona by mohla riešiť zložitú psychologick dilemu, či si dieťa nechať alebo ísť na potrat... kick-ass by mohol dostať rakovinu kolenného kĺbu a my by sme sledovali komplikovaný a zdĺhavý proces liečby a chemoterapií, ako stráca sily a ubúda z neho života. napokon by umrel. hitgirl by napokon porodila m=rtve dieťa, no odhodila by svoju masku a začala by bojovať v radoch kresťanských žien za zákaz potratov! môže z toho byť naozaj silná oscarová dráma. red-mist by, samozrejme, zistil, že je gay, miluje kick-assa, no toto poznanie prišlo príliš neskoro, vyzná mu lásku na smrteľnej posteli - a rozhodne sa ako "pink-mist" bojovať za práva gayov. ()

fabregas1

Troufám si říct, že jsme dostali velkou krvavě šťavnatou porci cool komiksových momentů. Film pěkně odsýpá a srší nemalým fekálním humorem ( postava padoucha jse jmenuje Motherfucker :)) ) Je sice pravda, že většinu toho, co nám Kick-Ass 2 servíruje, jsme mohli vidět už v jedničce, to ovšem neubírá na kvalitě ba naopak se můžeme těšit na tu samou řež. ()

zeromen

Docela zklamáni, na druhý díl jsem čekal jak holčička na novou barbínu ale místo toho jsem dostal použitou a díravou Fusku. Bohužel tohle už není ten pravý a originální Kick-Ass. První je prostě první. ()

valmet

Po jedničce zjevný kvalitativní pád dolů. Chybí nadšení, lehkost a vtip prvního filmu, zde všechno působí chtěně a okoukaně. Není to vyloženě špatný film, ale ve srovnání s jedničkou víc než tři dát nemůžu. ()

TerribleTale

SPOILER:Tvůrci filmu se tak moc snažili udělat kick-ass ještě nářezovějším než byla jednička, ale marná snaha. Sílu prvního filmu spláchli hned v úvodu, stejně jako vztah Nářeza s jeho vysněnou holkou. Nacpali scénář tolika úvahama, kecama o těžkosti bytí a emocemi, že ve výsledku je toho na jeden film až moc. Emoce jdou uvěřit snad jen Mindy. Jeden z problémů byl už v hlavním záporákovi, ono opravdu nestačí narvat snad 17ti letého kluka do latexu se zipama a nacpat mu hubu drsnýma kecama, navíc bez špetky charisma. Co ve filmu tvořil jeho budyguard/řidič/rádce/personální manažer v jedné osobě, je mi opravdu záhadou, o strýčkovi v base nemluvě. K hořkému smíchu byla i "klubovna" zloduchů, kteří byli taky jaksi k smíchu(nebo pláči?) A nacpat do obleku superhrdiny i nářezovy dva přitroublé nej kámoše je už hodně ujetý. V obleku padoucha mi tam chyběla už jen Nářezova bývalá holka, jako "Kočíčí pomsta"(nebo by se zvolil nějaký jiný stupidní název), která by na konci filmu Nářeza nakopala do koulí za to, jak veškerou akci a nářez scény nechá na Mindy, která pro mě udržela film na dvou hvězdách, a to ještě zuby nože nehty... ()

Naby

Obcas je to vtipny, ale jinak je to tezkej prumer a po prvnim dile uz to neni ani moc originalni. Myslim, ze pokud jste fanouskove komixoveho scifi, ze je to film pro vas. Jinak je to ale podprumerny film, kterej muzete smele preskocit. Celkem 2,8* ()

Moredogs

Ako tu už niekto napisal naozaj mi to pride ako uvodny film ku serialu,ale to neznamena že je to zle . Dobra akcia aj humor, pre mna za 5. ()

flouny8

A pak že nejde z už tak solidní hovadiny udělat ještě větší. V Americe je přece možné všechno...Nuda, nuda, blbý kecy, nuda nuda, spousta krve, blbý kecy. To bylo stručné shrnutí děje. ()

ragtime

Úboho priemerné, nemajúc nič spoločné s prvým, hutnou atmosférou komiksu, nabitým prvým dielom. A nech mi niekto, prosím Vás, vysvetlí význam postavy hranej Jimom Carreym. Ďakujem. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)