Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

Googooplexer

Už to nenakopáva prdele ako jednotka. Tá bola vtipne šokujúca, toto je už len vtipné, vlastne sa to všetko opakuje, len na príbehovom letáku je "2". Ale aj tak to stojí za jedno rýchle pozretie. Prísľub trojky sa už dúfam nenaplní, to by bolo ako vytláčať minuté vlákna zo spídermana. ()

xxxblade

První díl byl něco výjimečného, ale tenhle díl neříkám ,že je špatný ale míří uplně jiným směrem než jednička. Na jednu stranu zklamaní a na jednu stranu pekna podívaná. Škoda , že Jim umře tak brzy. Prostě chtěl sem si pustit komedii a viděl sem akční nářez. ()

EricNor

Ne, že bych se nudil, ale herci hrají špatně a jsou nudní včetně hlavního padoucha. Byla to vlastně komedie nebo sociální drama nebo co? Pro mě moc zbytečnýho násilí a humor šel trochu mimo mě. ()

beaverkiller

Jestli jednička byla blbá, tak dvojka je naprosto debilní. Hafo sračkoidních keců, spousta nudy, pár hezkejch holek, Tarantinovský krvácení.... Tenhle film bych přirovnal k retardovi, co prvně vidí kozy. ()

DoktorkoKlat

Už viem ako sa budem volat :motherfucker :D ,celkom dobre podarená komédia s dost' est'e dobrým Jim Carrey.Miestami pritiahnute až až (ta scéna na streche auta pocas jazdy???? trošku moc aj na psa.. ) ale inak slušný film. videl v kine a pekne sa bavil 70% ()

Michalinkaa

Rozhodně slabší než jednička, ale svojí šťávu to pořád má..Některý scény mi teda přišly hodně hodně brutální, ale i to patří k pointě filmu. Má to emoce, dokonce i slza mi ukápla, má to spád a má to vtip. Přesto mi to nějakým způsobem přišlo jako kopie jedničky, jako kdyby se tomu za každou cenu chtěli vyrovnat a dávat tam hodně podobné věci, což mi přišlo zbytečné. Pro mě chyběla určitá originalita, ale je to určitě koukatelný film pro zpestření =) ()

Bertramm

Na první díl dvojka nemá ani hovno. Ne vážně. Navlíct pár teenagerů do kostýmů nechat je zahlásit občas "some good line", podtrhnout to krví a nějakou tou kulkou v hlavě není všecko pane Wadlow. Tam kde Matthew Vaughn smečuje tam Jeff zbrkle mává raketou. Možná jste si toho nevšimli ale pan Wadlow nám opět podstrčil pičovinku Never Back Down a oblíkl ji do Kick Ass stylu abychom si toho nevšimli hned napoprvé a myslí si, že se teď může plácat po rameni a natočit si trojku. Ne eee. ()

Isognomostom

Pobavila jsem se, ale bylo to jako hledat jehličky vtipu ve velké kopě všeho toho, čeho bylo přespříliš... Po prvním díle, který sršel nápady, je dvojka výrazné zklamání. "Přesně ten druh filmu, u kterého si nejste jisti, jestli ho tvůrci mysleli vážně nebo jako legraci, a jestli (nezávisle na řešení prvního dilematu) nad tím máte brečet nebo se smát..." - lehce upravená citace komentáře slyšeného chvíli po skončení projekce. Nejvíc mě rušil hlavní záporák - opakovaná sprosťárna přestává být vtipná a je s podivem, že si někdo usmyslí založit byť jen kousek filmu na rádobyvtipném vulgárním jméně jakékoli postavy. Například Focker (alias Yebal) z fotro-lotrovské série byl dle mého vtipný při prvním představení, ale pak už ne... a to nejsem extra puritán... holt proti gustu... Mimochodem - Jima Carreyho jsem nepoznala, protože jsem čekala na obličej z TrumanShow, já bláhová... jo, a přeložit Stars and Stripes jako Pravdoláska - to jako vážně? ()

Alairik

Obrovské zklamání. Ten film mě nebavil skoro vůbec. Jedničku jsem si užil krásně stylvě, s občasným vcítěním do hrdinů a představoval si, jak by to vlastně mohlo být. Zde? Hah výsměch do oko pozorovatele. Fóry tupé, nesmyslné. Spousta načatých dobrých myšlenek, nikam nerozvedených Z mého pohledu nedotáhle a nedokončené, přišlo mi to spíš jako pilotní díl seriálu. Bohužel nebyl. ()

Mablis

Jednička perfektní, těšila sem se na pokračování. Ukázky z filmu mě celkem nadchly, ale to bylo asi tak vše. Skoro bez vtipu, akčních scén celkem málo a chvilkama mi to připomínalo spíče pubertální akční rádoby komedii. Některé filmy mají úspěšné pokračování o Kick-Ass 2 se to říci nedá. ()

Aselhaz

Tak tak Verbal má pravdu, ale jestli je Fatherfucker tak chci vidět že se tu ukáže i zářez 4 hvězd za to že hlavní hrdina neustále dostává do držky a HitGirl už dorůstá do věku kdy Blowjob je nikoliv jen povinností, ale i velkou radostí pro každou ženu ()

Jessiefox

Bavil jsem se od začátku do konce. Možná by se nějaká ta moucha či připomínka našla (podrazácký žluťas byl vzat na milost), ale v objektivně nemám připomínek. ()

Bassko

Nebolo to zlé, ale taktiež to už nebol prvý diel. Bolo tam "všetkého viac" ale načo prosím vás, pridali na akcii a na humore či kvalite to stratilo. Škoda tešil som sa na tento film a oni to tak pokazili. P.S: Dúfal som, že tam nebude žiadna fekálne nechutná scéna ako to mnohokrát býva, ale šeredne som sa zmýlil. Pre Boha živého tá scéna v jedálni mala čo znamenať?! Ak niekto nevie prísť na nejakú humornú scénku nech ju tam nedá vôbec a nie že tak hodí hektolitre fekálií. Chcel som dať tri hviezdy, ale táto scéna ma prinútila ešte jednu stiahnuť ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)