Túžba po dobrodružstve privedie mladého D´Artagnana do nebezpečných situácií a súbojov na život a na smrť. Našťastie, nebude sám, po jeho boku stoja aj traja ostrieľaní mušketieri, Athos, Porthos a Aramis. Štyria hrdinovia bez bázne a hany sa spoločne rozhodnú prekaziť úklady intrigánskeho kardinála Richelieua, zradného vojvodu z Buckinghamu a dvojitej agentky Milady de Winter, aby zachránili česť a trón francúzskeho kráľa Ľudovíta XIII. (TV JOJ)

Kopřivák odpad!

Alexander Dumas se musí v hrobě tak otáčet, že by mohl fungovat jako turbína v Airbusu... jako ten film není úplně blbej, ale ta předloha je tam fakt volně - spíš to připomíná nějaké zpracování komiksu ()

demovka

No, člověk ani neví jak to hodnotit. Rozpačité! Na jednu stanu americká nadsázka francouzského klasického díla, na druhé straně paskvil a komedie s pěknou výpravou. Opět dílko natočené převážně pro zábavu samotných herců. Pokud zůstanete, pobavíte se. Pokud odejdete, nic se nestane. Kde jinde byste viděli, že se děly z lodě (alias vzducholodě) bombarduje a ničí anglický Tower - ano ta pevnost, kde se stínali vězni a královny v anglické historii. To asi stojí za to. Za úžasnou výpravu plus, za výborné herce - Orlando Bloom (vévoda), Mila Jovovich (Milady), Freddie Fox (králíček, co řeší zelenou, modrou či červenou), Juno Temple (královna), James Corden (Planchet) velké plus. Horší výkony jsou ale vidět u Logana Lermana a Gabrielly Wilde (D'artanan a Constance). Ostatní nemají, co hrát, nebo je to opět sestřihané na tu nejkratší verzi. Doufám, že když na videu přidají vystříhané záběry, budou postavy tří mušketýrů "nějaké". ()

ronyyy

Někdo měl asi říct Jovovichové, že není na natáčení dalšího residenta, protože to, co tam de Winter předváděla, tak dost vypadalo. Celkově prostě volovina. To, že film naprosto ignoruje předlohu, ještě zvládnu, ale co sakra bylo toto, stále netuším. ()

sangiovese

Tak na tehle film jsem se těšila, už proto, že jsem viděla natáčení, které bylo v rodném Bavorsku:)Bohužel jsem na něj později většinou slyšela jen negativní názory. A pak jsem přišla do kina a odcházela jsem z něj naprosto spokojená. Téměř dvouhodinový film, u kterého jsem se ani chvilku nenudila a pořád měl svůj spád. Kdo bude přicházet do kina s představou starších verzí Tří mušketýrů bude zklamaný, kdo se od toho odprostí ,bude nadšený. Anderson si to udělal po svém a vznikl dobrý film. ()

EricNor

Kdybych neseděl v první lajně, tak by mi přišlo 3D na místě, takhle jsem dospěl k tomu, že budu dávat přednost 2D. Když se mluvilo, tak to nudilo, když byla akce, tak to bylo fajnový. Je to blockbuster s hluchýma místama, ale jde to. No a taky jsme viděl Martu Ondráčkovou se znakem kardinálovy stráže live. Pro mě top všech dob verze z Michaelem Yorkem - tam nikdy nezapomenu na scénu s vypuštěnou kádí a na způsob, jakým otvírali portské(alespoň v knížce, to portské bylo). ()

PhobiaCZ

Spíše jak na samotný film jsem se těšil na svoji první předprojekci ve 3D. Moc efektů hodných 3D jsem nečekal a 3 mušketýry jsem dříve nevyhledával, ale musím uznat, že když pominu některé až moc přehnané nápady (vzducholodě a bulet-time v soubojích) to bylo dobrý, a dokonce mi ani nevadil dabing, ale pouze jedna postava a móda - metrosexuální král a límce co vypadaly jako trychtýře, jaké se dávají psům po zranění, aby si to neokusovali :-D ()

Skruzka odpad!

Na vrub tohodle filmu (jestli to vůbec můžeme tak nazvat) jde snad vše, na co si vzpomenu! Opravdu jeden z nejhořších výtvorů poslední dekády. Kdyby však v záhlaví tohoto filmečku bylo "Žhavé výstřely 3 - Mušketýři vrací úder, aneb jak to skutečně bylo!", dávám 100%. Jednoznačně jedna z nejlepších parodií na všechny možné akční trháky poslední čtvrt století. Jmenovitě se mi vybavují tyto (Batman, Matrix, Mission Impossible, Piráti z Karibiku). Dodat se dá snad jen to, že je děj místy opravdu stupidní. Akční scény přehnané a herecké obsazení opravdu nepovedené. Co dodat? Tohle musíte jednoznačně vidět! Pokud zapomenete na A. Dumas a jeho příběh Tří mušketýrů, vezmete těch 110 minut jako skvělý relax a chvilku k zasmání, můžeme prožít smíchy naplněný večer, na který budete dlouho vzpomínat. Kdo nesouhlasí s "odpadem", ať nesouhlasí, ale nezařadit tenhle film do parodie/komedie je opravdu zločin :-D ! ()

derris

Moc jsem se na tento film těšil a i přes nižší hodnocení jsem doufal, že to bude stát za to . . . Nestálo! V případě posledních tří mušketýrů totiž provedení silně pokulhává za slibným nápadem. Začátek by ještě ušel, i když neustálé dějové skoky z místa na místo v divákovi moc důvěry nevzbuzují. Největším zklamáním je pak druhá polovina filmu, která proběhne jakoby nic. Najednou jsou tu vzducholodě, najednou souboj s Rochefortem a najednou závěrečné titulky. Další smutnou zprávou je, že hvězdné herecké obsazení nedokáže vyjít ze stínu digitálních triků a odkazů na PC hry. Výjimkou jsou podle mého názoru pouze Matthew MacFadyen a Orlando Buckingham Bloom, který si svou narcistickou roli patřičně užívá. Nezbývá, než doufat, že dvojka (která v případě slušných tržeb pravděpodobně přijde) si ponechá akční provedení z jedničky, ale navíc nabídne propracovanější příběh a kvalitnější dialogy. P.S. Pokud nemáte čas podívat se na celý film, stačí zhlédnout trailer a z 80% budete v obraze . . . ()

kidQ10

2 Hvězdy za herce které nenechali hrát. Režie, scénář, souboje ... to je průšvih. Ale jako parodie by to možná i prošlo, ale bohužel to někdo asi myslel vážně. ()

Emik87

No některé scény byly vytrženy z Martixu (hlavně ty na začátku) a působily trochu moc uměle. Ale byly proloženy celkem vtipnými hláškami a povedenými scénami. Souhlasím s Werichovkou s názorem na herecké obsazení. Ještě bych zmínila Aramise a D´Artagnana. Takže tři. ()

pegas10

Anderson by si konečně mohl vybrat v jakém žánru se vzhlédne. Zatím pádluje mezi dobrodružstvím, hororem, sci-fi, dramatem atd. Není to dobře. Kdo čekal mušketýry tak jak je znal z knižní předlohy bude velice zklamaný. Divák bez jakéhokoliv předpokladu nebude ani potěšen, ani pohoršen. Je to jen jeden z dalších filmů, které by alespoň podle mého názorů měli upadnout v zapomnění po jednom shlédnutí. Jedním z mála světlých momentů byl herecký výkon Orlanda Blooma, kteérmu sem to fakt žral! 55% ()

Listey

Tak nějak mi uniká důvod, proč je tu na tento film tolik negativních recenzí a také proč, má tento film tak špatné hodnocení. Rozhodoval jsem se jestli jít na tento film nebo na Johnny English 2 který má skoro o 15% lepší hodnocení. Nakonec jsem šel na toto a myslím, že jsem udělal sakra dobře. Jasně, ten film respektuje předlohu ale asi jen do té míry jmen hlavních postav a států. Ale nikdo přeci nemohl čekat, že když to bude točit Paul W. S. Anderson, že to bude nějaký román. Co se týče mě, já jsem se u toho filmu velice bavil a klidně bych šel na něj i znovu do kina, neboť já mu nemám co vytknout. Milla byla skvělá a i ostatní herci si to jaksepatří užívali. A až to bude na bluray nebo dvd, tak si jej rád přidám do své filmotéky. ()

mistrpropr

takovou zhovadělost jsem dlouho neviděl. myslim, že co dokáže jovovich, za to by se nestyděl ani neo z matrixu. sice jí to moc sluší ale...a pak ty vzducholodě a já nevim co ještě...no prostě blbý. viděno ve 3D ()

danihelka

Ulevilo se mi. Nečekal jsem sice, že může být něco horšího než Herekův výplach z roku 1993, ale trochu jsem měl obavy co z toho Anderson udělá. Zaplať Bůh to dopadlo podle mého očekávání. Žádný moc velký drámo, jednoduchost, vizualita a účel hlavně pobavit. Mě u toho neděsí nic, jelikož jsem přesvědčenej, že pan Dumas se v hrobě neobrací. Je to totiž ze stejnýho ranku jako předloha - pobavit širokou sortu lidi!! Když budu chtít přemýšlet, dojímat se a meditovat nad závažností sdělení, podívám se na něco jinýho. Jsou věci na které se prostě nedívám, protože to není můj šálek čaje. Ale pak to ani nekritizuju. Prostě mi to nepříjde fér. (stejný jako když nemám rád svíčkovou, ale ochutnám ji a pak řeknu, že stála za hovno a že ten kuchař určitě dříve vařil v zoologický). Já se prostě pobavil a bez slz, deprese a přehřátejch neuronů, šel spát. (pravda, dal bych 3,5, ale to zatím nejde. Třeba příště). ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

14.02.2021

Klasiku Alexandra Dumase Tři mušketýři už jsme tady měli na mnoho způsobů. Mezi poslední adaptace se řadí například britský seriál od BBC, v němž si zahrála Emily Beecham nebo Peter Capaldi, a ještě… (viac)

Tak kdo si pochutná na člověčině?

Tak kdo si pochutná na člověčině?

06.06.2012

Hannibal Lecter má novou tvář, k tomu konec Spartaka a seriálový Vřískot. Ale popořadě: seriál Hannibal, který na motivy thrillerů Thomase Harrise, zejména pak Červeného draka, připravuje stanice NBC… (viac)

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (viac)