Túžba po dobrodružstve privedie mladého D´Artagnana do nebezpečných situácií a súbojov na život a na smrť. Našťastie, nebude sám, po jeho boku stoja aj traja ostrieľaní mušketieri, Athos, Porthos a Aramis. Štyria hrdinovia bez bázne a hany sa spoločne rozhodnú prekaziť úklady intrigánskeho kardinála Richelieua, zradného vojvodu z Buckinghamu a dvojitej agentky Milady de Winter, aby zachránili česť a trón francúzskeho kráľa Ľudovíta XIII. (TV JOJ)

Mexican82

Chinesse movie theatre complex, Hollywood, CA.. vseho vsudy 4 ludia na predstaveni 3D verzie o 21.00. Myslim, ze to staci ako vysvetlenie.. podpriemer.. a hviezda navyse za Milu, ktora mala intenciu z toho urobit nieco vyrazne lepsie ()

Nefarie

Atos, Portos, Aramis a Dumas :-) , no kto by toto nepoznal. Pan Boh zatrat Ameriku za to, ze si mysli, ze ked tam hodi vytlstnuty rozpocet, plnu rit hviezd a specialne efekty ma pravo sfilmovat vsetko. Strach a hroza. Dej mi prisiel nemastny neslany, strielalo sa, vybuchovalo a spomalovalo na moj vkus viac nez treba, niekedy som mala dojem, ze sledujem Matrix ako si ho predstavovali v 17.storoci, uz som len cakala, ze sa tam niekde na kabloch spusti Tom Cruise. Obsadenie je velmi fajn, Mikkelsen rulezz a musketieri sa daju prezit. Gay komunita ma v Orlandovej roli boha o tom nieje pochyb :-D ...bohuzial nas moncicak s Milady prehrava..ako vzdy. Kohutik D´Artagnan mi tam skor prisiel zbytocny. Vecna skoda toho, ze z takej uzasnej predlohy nedokazali dostat viac. ()

JanniV odpad!

Hnus bez jakéhokoliv respektu k předloze, na němž vidět, jací jsou Amíci tupí ignoranti. Pokusil jsem se na tom najít něco... Debilové! Kreténi! Hovada! A ne, opravdu ne, mušketýři nebyli něco jako šaolíni. A Mylady taky ne! Až mě mrzí, že jí hraje moje oblíbená herečka. Opravdu ne. Kardinál nebyl zločinec a král taky nebyl naprostý idiot. A néééééééééééééé, opravdu nééééééééééééé Versailles, postavil až syn Ludvíka XIII. !!! Přitom je vidět, že původně se někdo ten scénář snažil napsat jinak. Dumas musí v hrobě plakat. Prostě... Jak se americká produkce někam přisere, je konec. Vše je v pytli. Hnát je karabáčem. Nemluvě o těch dementních kostýmech. A co ta přiblblá vzducholoď? Řečeno slovy verbala níže: "Tak to bychom měli další veleúspěšný příspěvek do celosvětové soutěže s názvem Kdo udělá z Dumase největšího ocase?!" Ať jdou do prdele, dementi! Sorry za ty sprostý slova, ale u tohohle... to snad ani jinak nejde. :-( A navíc: Buckingham d´Artagnanovi VĚŘIL, mylady poslal do šeredy, ta tam zblbla náboženskýho fanatika, co jí hlídal a ten pak vévodu zavraždil. Nemá cenu to dál rozebírat. Je to srajda všech sraček. Howg! ()

Terul

Nevadilo mi, že to má s předlohou jen málo společného. Docela jsem se na to i těšila... ale výsledek.... dalo by se říct, že mě úrážel. Jakoby režisér počítal s tím, že divákova inteligence je na mnohem nižší úrovni a nepozastaví se nad nelogičností některých věcí. Veliké zklamání. ()

Vampira

No dobře, je to ptákovina, ale zábavná. Původně jsem si myslela, že vzducholoď a podobné věci na mě budou moc, ale kupodivu nejsou. Ano, logické to zrovna není, ale celý je to tak přepálený, že mě to ani nevadilo. ()

Jeykob

Alexander Dumas na LSD.Nevěřil jsem že uvidím letající vzducholoď rychlopalné zbraně,plamenomet a souboje ve stylu matrixu. Jako oddychovka dobre takže 3 a 1/2 hvězdičky. ()

Darriel

Odpočinkové, nenáročné. Chybělo mi větší pachtění za náhrdelníkem, na druhou stranu řešení bylo tak na očích, že jej nevyužit by zavdalo ke komentu, že mělo být využito. Snad tedy až příliš jednoduché, ale zároveň ne laciné. ()

Sodan Molotov

Na celém filmu je jediná věc špatně a to, že se jmenuje Tři mušketýři. Už jsem viděl jeden dosti podobný film a jmenuje se Hvězdný Prach a je zatraceně dobrý. Tohle je docela podobně postavený film, jen je na něm špatně to, že doslava devastuje klasiku. To Hvězdný Prach udělat nemohl, protože byl od nuly vymyšlený. Takhle tito tři mušketýři vypadají jen jako béčkový snímek, kterému dali hudební podklad Sherlocka Holmese, hrdinku Resident Evilu v krásných šatech a Da Vinciho nikdy nezrealizované nápady. A nejvíce se obávám druhého pokračování!! Filmu dávám dvě hvězdy, ale minimálně jedna celá hvězda patří Gabrielle Wilde, jejíž modré oči a rozkošný úsměv byly ty nejlepší chvilky ve filmu. ()

dogzila odpad!

Skoro si tento film zaslúžil 1*za nádherné kostými, ale hnusná znásilňovačka 3 mušketierov všetko prehlušila. Nechápem tento film a hlavne nechápem prečo v ňom hralo toľko dobrých hercov. Som síce milovník gýčov a nezmyslov, ale pri pohľade na hopsajúcich halapartníkov, pochodujúcich bukvičákov, v spodnej bielizni sa strapňujúcej M.J., nezmyselnému Planchetovi s debilnými poznámkami som fakt nevedel čo mám robiť skôr (stláčať vyp alebo nemo a s úžasom čumieť). V tomto Céčkovom filme napratanom Ačkovými hercami bolo toľko nezmyslov a blbostí, že prekonal aj horor s útočiacimi zabijáckymi paradajkami na kolieskach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Citronnek

V první polovině filmu jsem si opravdu myslel, že odejdu .. I když jsem to nakonec vydržel, výsledek pro mě byl katastrofický .. Někomu se možná může líbit, ale létající lodě napichující se na historické budovy ? Proboha, kde to jsme ? ()

Pavliable

Proč, proboha, udělali z klasiky takovou šarádu? Už tam chybí jenom Petr Novotný a bude to ideál pro pupkatou rodinku k pátečnímu večeru. Chybí jenom hambáger a studené pivko! Některé momenty byly k pousmání, ale to je tak všechno. Rozhodně nedoporučuju, pokud máte v hlavě víc než dva závity, tj. nechlemtáte vodu z kýble při mytí schodů. ()

Telchar

Tři mušketýry mám rád - myslím tím knihu. Od začátku mi bylo jasné, že Anderson těžko natočí něco, co má s předlohou společného víc než jen název a postavy. Takže jsem se šel podívat na film na motivy Tří mušketýrů, ne na Tři mušketýry. V tomhle ohledu jsem zklamán nebyl. Co mě ale zklamalo hodně, je klasické americké dělání idiotů z publika. Jasně, je to akčňák, ale v tomhle filmu to vypadá, že meč umí používat pět šest lidí na v Evropě. Ale budiž. Co mě ale dostalo nejvíce, byly scény z Versailles - které postavil až Ludvík XIV. a děj se odehrává za Ludvíka XIII. Prostě mi tyhle hlouposti dost zkazily dojem z celého filmu. Plus pokud zrovna někdo nekosil bezhlavě nabíhající protivníky po desítkách, tak byl film hrozně předvídatelný. Takže tři a ani ránu víc... ()

Fikovec odpad!

Paul W. S. Anderson ve své moderní interpretaci ctí reálie příběhu a své novodobé ztvárnění hodlá přiblížit výpravnosti původního literárního díla. CO PROSÍM? Oficiální text distributora? Buď je to špatně přeložený (přiznávám, nedohledával jsem to), nebo je na místě otázka: "a neděláte si z nás prdel?". Lituji tý trochy peněz, co sem dal za lístek do kina. Zatímco doteď si A. Dumas podle mě v klidu hověl v hrobě, teď jeho duch určitě nedojde klidu, dokud se na tenhle film nezapomene. Jsem moc zmlsanej tím, jak se tato tématika natočila v historii? Nemyslím si! Chci toho moc, když žádám, aby filmy podle knižní předlohy šly právě podle knižní předlohy? Nemyslím si! Mladý, necharismatický D'Artagnan "mistr světa amoleta" porazí naprosto suveréně nejlepšího evropského šermíře, který je zákeřný až na půdu, ale když má možnost probodnout puvertálního smrada, který mu dělá problémy, tak radši kouká jak tam meč dělá ve vzduchu piruetky? A je to tu znova: "děláte si prdel?". Milady (ano, vážení tvůrci titulků a vy, kteří to pouštíte v kině k filmu, skutečně je to dohromady - ani titulky.com, což byl poslední titulek k filmu, to nezachránily) jako Ironman a Elastička dohromady - gumový boj s neprůrazným tělem a myslím, že když padala dolu do moře ze vzducholodě, tak roztáhla záda jako padák á'la Úžasňákovi, protože jinak si neumím vysvětlit, jak ten pád přežila. Nechutné provedení jedné z mých oblíbených tématik, výslednou známku nevylepší ani boj vzducholodí (naopak - samy o sobě to jen zhoršují), ani efekty. Pokřivený pohled na všechny tři mušketýry to nakonec srazil na 0% i přesto, že vévoda Buckingham i král Ludvík byli velmi solidně zpracovaní a snad i zábavní. ()

Montmorency

Vzducholodě, 14-letý d'Artagnan, martial bojovnice Milady...připadalo mi to, že film si vymyslela skupinka puberťáků a toho nejstřízlivějšího to poslali natočit:-), bohužel dobrého výkonu Ch.Walze a M.Mikkelsena zůstalo nevyužito, zato M.Jovovich byla naprosto všude (není nad to být manželkou režiséra:-)....tato verze rozhodně není můj šálek kávy ()

Kinley odpad!

Miluji staré mušketýry, ať už ty z roku 73 nebo 93. Proto nemohu dát jiné hodnocení, než odpad. Chápu, že Milla Jovovich umí zahrát pouze vraždící monstrum nebo "debilní" mimozemšťanku, ale tohle je opravdu hodně. Neuveřitelné zklamání. ()

Korra

Jistě to není nejvěrnější převyprávění Dumasova románu, ale určitě je jedno z nejzábavnějších. Dumasova kniha taky není žádná velká literatura.Je tak na úrovni povídek s Sherlockem Holmesem, jen ukečanější. Takže snad bych to jen uzavřela takto: Pokračování! Brzy! Prosím!!!! ()

Isfio

Honba za vizuálnymi efektmi a ignorovanie všetkých ostatných atribútov zabila tento film. Nie je problém ak niekto vezme klasiku a urobí svoju verziu, ale toto je jednoducho paškvil. Z mladého Dartanana urobili 16-ročné holobriadka, ktorému tečie mlieko po brade, z lady de Winter urobili agentku z Mission Imposible. Z čoho ešte kopírovali? Sherlock Holmes, Piráti z Karibiku. Výprava a kostýmy sú také vyumelkované, krikľavo purpurové kostými muškatierov pôsobia smiešne a samotné prostredie pôsobí umelo a digitálne. Akčné scény, ktoré mali byť sami ťahúňom filmu sú v rozpore s akoukoľvek logikou a fyzikou, režisér si robí z divákom stádo debilov a korunou všetkého sú boje Francúzsko vs Anglicko na vzducholodiach. 4 muškatieri proti 100 členom kardinálovej stráže? Žiadny problém. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

14.02.2021

Klasiku Alexandra Dumase Tři mušketýři už jsme tady měli na mnoho způsobů. Mezi poslední adaptace se řadí například britský seriál od BBC, v němž si zahrála Emily Beecham nebo Peter Capaldi, a ještě… (viac)

Tak kdo si pochutná na člověčině?

Tak kdo si pochutná na člověčině?

06.06.2012

Hannibal Lecter má novou tvář, k tomu konec Spartaka a seriálový Vřískot. Ale popořadě: seriál Hannibal, který na motivy thrillerů Thomase Harrise, zejména pak Červeného draka, připravuje stanice NBC… (viac)

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (viac)