Túžba po dobrodružstve privedie mladého D´Artagnana do nebezpečných situácií a súbojov na život a na smrť. Našťastie, nebude sám, po jeho boku stoja aj traja ostrieľaní mušketieri, Athos, Porthos a Aramis. Štyria hrdinovia bez bázne a hany sa spoločne rozhodnú prekaziť úklady intrigánskeho kardinála Richelieua, zradného vojvodu z Buckinghamu a dvojitej agentky Milady de Winter, aby zachránili česť a trón francúzskeho kráľa Ľudovíta XIII. (TV JOJ)

pratoriax

Už mě docela přestává bavit strkání dnešních moderních vymožeností do starověku, středověku apod. Tady to byl potapěčský oblek, "samokuše", vzducholoď a já nevim co všechno ještě. Ale nejek kvůli tomu mě film kdo ví jak nenadchl. S podobností s předlohou je na tom film asi jako 300 se skutečnou bitvou u Thermopyl, s nějakou reálnosti je to stejně (pád Jovovich bez nejmenšího následku, Tower rozstřílí, všichni padají mrtví, ale přesládlý D´arthanan nema ani škrábnutí) a o dalších chybách by se dalo psát ještě hodně řádků. ()

Willy38

Vyzeralo to na milé a prekvapivé spracovanie mušketierov. Film je zaujímavý a dosť odlišný novými nápadmi na rozdiel od predchadzajucich "jeden za všetkých, všetci za jedného". No niekedy je menej viac a to platí v prípade postavy Milady.... Bolo dosť komické pozerať ako sem zapracovali moderné kúsky a v historickom filme nechať zahrať Milu Jovovič úlohu agentky z Resident evil-u....a tým pokašlali celý dojem z filmu !!!!!! ()

mina_harker

Nemám slov. Ho-va-di-na. D´Artagnan je nesympatický už od pohledu a vypadá jako žena, král Ludvík je ještě nesympatičtější a vypadá jako žena, naopak ženy, které mají být krásné a sympatické (královna Anna, Constance) jsou naprosto unylé, s čestnou výjimkou Milady de Winter, titulní trojice královských mušketýrů je hrozně nezajímavá a o nějakém herectví se tu nedá mluvit (cože? Ray Stevenson, který se mi líbil v Říme?! cože? Matthew MacFadyen, kterého jsem zbožňovala v Pýše a předsudku?!), kardinál Richelieu taky nic moc a proč v tomto paskvilu hraje skvělý herec Mads Mikkelsen (Po svatbě), to mi hlava nebere (asi splácí obří hypotéku :-) ). Netušila jsem, že to někdy řeknu, ale jediný, kdo tu předvádí jakýs takýs pokus o herectví je Orlando Bloom a to je hodně smutné. Dvě hvězdičky za pěknou vizuální stránku a za to, že jsem se docela všem těm nelogičnostem nasmála. ()

Pafel_340

I když jsem se před sledováním snažil vypnout mozek, až příliš to připomínalo předchozí americkou verzi a ta pro mě měla větší kouzlo ()

misiacik odpad!

Nechce sa mi veriť, že tento somrák má na svedomí Horizont Udalosti. To bolo niečo príšerné, tak odpudivé a mrmlavé ako faldy mojej susedy. Ten uhľadený mladý mušt, hrajúci štvrtého parťáka do honby bol tak nesympatický, ako roztiahnuté rektum uslzaveného pštrosa práve kadiaceho na hrob W.S. Andersona. Milla po 37-mom diely Residenta bude obsadzovaná aj do Telenoviel a Orlando Chevrolet Blivajz trtkajúci Kerr-ku nech radšej zostane pri plotni a dokazuje jej svoje cock schopnosti, bo jeho zvláštny prejav pri prednesení dákej "hlášky" je decimujúci a trapný ako mračná pre slniacu sa mladú devu. Pán Waltz ma už po druhý krát sklamal. Tento rok mu vôbec nepraje. ()

Jean_Calid

Když jsem viděl trailer, bál jsem se, že to bude strašlivá hollywoodská kravina. Pozor - SPOILERY! Naštěstí jsem se mýlil. Alespoň trochu. Základní zápletky s náhrdelníkem se tvůrci drželi, což je fajn, fajn je taky to, že královna opravdu nepodváděla, Buckhingham je opravdu zápornou postavou a mladý D´Artagnan nelozí za vdanou ženou. V traileru byla podivná vzducholoď (no, Zeppelin to není), což bylo jakžtakž vysvětleno tím, že jsou to návrhy Da Vinciho. Budiž. Ale flotila lodí a vzducholodí na konci, která je nejspíše přípravou na případné pokračovaní, ta mi moc nesedla. Jedna loď se ztratí, flotila vzducholodí na obou stranách kanálu mi ale drásá cit pro historii. Christoph Waltz v roli kardinála vyloženě potěšil. Nakonec tomu všemu dávám 4*, přestože si to možná nezaslouží, ale bavil jsem se, sice jsem věděl, jak musí příběh skončit, ale natočit Tři mušketýry lze i hůře, jak už jsem se v minulosti přesvědčil. ()

PurpleMonkey

Ano, je to šílené, ale když se oprostíte od porovnávání filmu s knižní klasikou a přijmete fakt, že jde o akční blockbuster, ve kterém se postavy pouhou shodou náhod jmenují stejně jako v Dumasově románu, určitě si to užijete. Hlavní je o tom, co se děje na plátně moc nepřemýšlet a jenom se bavit. ()

yarca

I když si odmyslím předlohu a mimořádně povedenou verzi z roku 1973, tak tenhle prazvláštní paskvil nepatří k mým šálečkům čaje, eufemisticky řečeno..a xakru - dejte už někdo madsovi a tilovi slušnou roli!!! - tila jsem si aspoň užila v "hanebných panchartech".. ()

Norri

Zpočátku to vypadalo slibně. Postupně ve mě ale narůstalo jediné ohodnocení - navoněn hovno... Neuvěřitelný guláš nesmyslů, nelogičností a hvězdného hereckého obsazení. Na druhou stranu je pravda, že jsem se vydržel dívat do konce a mému sedmiletému synovi se to líbilo :-) ()

killerko13

Áno, je to temnejšie, napínavejšie, akčnejšie, prehnanejšie, prepracovanejšie, modernejšie, novšie, občas nejaký dobrý vtip a neviem čo ešte. Netešil som sa na to, moc totiž neobľubujem re-make ale "i mistr tesař se nekdy utne". Áno mýlil som sa, je to viac ako dobré a čo sa mi ešte páči je ako postava D'Artagnana vystihuje moju maličkosť. ()

Verounek98

Nic horšího už ani nemohli vymyslet. Naprosto hloupý film, skoro se nedrží knižní předlohy. Přišlo mi to jako spatlání dohromady několika krátkých videí, která na sebe maličko navazují. A když se objeví vzducholoď, jen zůstávám ohromeně koukat. Ta film podrthla, jak nejhůř mohla. Čekala jsem od toho mnohem víc, bohužel. Myslím, že dobrovolně si ho už nikdy nepustím. ()

Constanza

V jednoduchosti je krása a někdy méně, znamená více. V případe tohoto filmu se toho tvůrci měli držet. Totální přeplácana slátanina. Ani herci zvučných jmen neměli šanci tuhle slátaninu zachránit. ()

Shameeka

Když si člověk odmyslí že jde o klasiku a že se režisér evidentně vykašlal na předlohu, tak super film, docela vtipné pasáže, oddechovka. Trošku trapné že Anderson chce evidentně ukázat, že Milla je ještě kus (což je, ne že ne). MacFadyen fešák, jak jinak, na toho se mi koukalo moc pěkně. A překvapivě i na Orlanda, kterému role sedla. Jen jsem nevěděla že d´Artagnan byl vlastně slečna :) ten týpek mi prostě nesedl, pardon. ()

mark.benford odpad!

od tejto verzie svetoznámeho príbehu som nečakala veľa a vôbec som nepredpokladala, že sa bude presne držať predlohy. bola som pripravená na hollywoodske pojatie s fantastickými prvkami, pokojne aj gýč. ale keď sa konečne spustili titulky a mohla som odísť z kina, ohromne sa mi uľavilo. toto spracovanie pre moju útlocitnú lásku k dumasovmu románu bolo príliš silnou šálkou kávy. od začiatku ma iritoval nesympatický hlavný hrdina. ani ostatní herci, hoci niektorých z nich mám veľmi rada, ma nepresvedčili. jediný, kto sa mi ako-tak páčil, bol orlando bloom v úlohe buckinghama, ale aj to asi najmä kvôli efektným kostýmom, do ktorých bol navlečený. k scenáru sa vyjadrovať radšej nebudem. keby som mala dvanásť rokov, zrejme by sa mi tento film páčil. bolo tam niekoľko celkom fajn akčných scén a po vizálnej stránke sa mi film celkom pozdával, no také sklamanie z kina som už dlho nezažila. myslím, že tento film nezvolím ani ako podmaz k žehleniu. ()

Mischak

U tohoto filmu jsem své hodnocení změnila na vyšší. Podívala jsem se po dlouhé době znova a příjde mi, že je film skvělý. Je to zpracování současnosti s moderními technologiemi filmového průmyslu. Film baví, zasmějete se a máte se na co koukat. Takže za nějakou dobu si ho dám znova, myslím, že "dozraje" ještě na vyšší hodnocení. ()

Nellie odpad!

Zlé, zlé, zlé, zlé, never again. Najviac mi je ale ľúto tej kopy sympatických hercov, tí sa zrejme len škaredou nepriazňou osudu ocitli v tomto filme. A ešte mi je ľúto Dumasa. ()

mpet

Je to podle mě docela správná bejkárna, která stojí za zhlédnutí. Moc se mi líbí, že se vykašlali na předlohu (toho už jsme totiž viděli dost) a také se mi líbí dost nekonvenční pojetí. Je to film založený na hláškách, které ovšem trochu ztratili s českým dabingem. Je pravda, že jsou zde občas nelogické scény, ale to mi absolutně nekazí filmový zážitek. Rozhodně skvělí film pro relaxaci a pohodu. Dávám 85% ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

14.02.2021

Klasiku Alexandra Dumase Tři mušketýři už jsme tady měli na mnoho způsobů. Mezi poslední adaptace se řadí například britský seriál od BBC, v němž si zahrála Emily Beecham nebo Peter Capaldi, a ještě… (viac)

Tak kdo si pochutná na člověčině?

Tak kdo si pochutná na člověčině?

06.06.2012

Hannibal Lecter má novou tvář, k tomu konec Spartaka a seriálový Vřískot. Ale popořadě: seriál Hannibal, který na motivy thrillerů Thomase Harrise, zejména pak Červeného draka, připravuje stanice NBC… (viac)

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (viac)