Policajt z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zistil, že do mesta má doraziť zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbskej mafie tentokrát osobne dohliada na obchod s ľuďmi. Počas policajného zásahu dôjde ku krvavej prestrelke a Nick v sebaobrane zastrelí Dragovičovho syna. Mafián sa chce pomstiť, a tak nechá zavraždiť Nickovu manželku aj dcéru. Nick prežije a na vlastnú päsť prenasleduje Dragoviča do Bangkoku. Stretne sa tu s miestnym detektívom Tonym, ktorému priekupníci s ľuďmi práve zabili kolegu. Po počiatočnom nedorozumení a nezhodách Nick a Tony spoja sily. Rozhodnú sa zaútočiť na hlavnú základňu nebezpečnej medzinárodnej mafie, potrestať smrť blízkych, prekaziť obchod s „bielym mäsom“ a zničiť všetkých, ktorí sa na ňom podieľajú. (TV Markíza)

Phietros

Musím souhlasit s komentářem: Flipnic ! Dolph je ve formě a konečně zas ukázal svoje herectví po těch strašných béčkách co poslední dobou natáčel! Tony skvělej jako vždy a dokonce si střihnul milostnou scénu. White se moc neukázal a alespon si dal s Tonym souboj! Mě se ale více líbil souboj Dolpha a Tonyho. Více těhle filmů a akční nadšenci budou spokojeni! 80% ()

Trustme

Je to celkom podpriemerný akčný film... Dolph Lundgren je OBROVSKEJ, Ron Perlman o něco menší, Michael Jai White je velký jako Ron Perlman a Tony Jaa je o polovinu menší než Dolph Lundgren a Peter 'RoboCop' Weller povýšil na kapitána. To je vcelku zásadní pro pochopení zápletky a orientaci v ději. Další využití tito pánové bohužel nedostali. Přesto někteří pětadvacetiletí "pamětníci staré školy akčního filmu" budou spokojeni. ()

JohnSmith

Fakt pěkný béčko, který má spád a není úplně hloupý. Předností jsou samozřejmě akční scény, kterých je požehnaně a souboje Tonyho Jaa s Lundgrenem a Whitem patří k tomu nejlepšímu, co jsem za poslední dobu viděl. ()

zdenny

Myslím si, že to nebylo nejhorší. Lundgren vypadal celkem cool a líbilo se mi, že věci řešil rychle bez nějakých blbých keců. Samozřejmě, že se jedná o v poslední době populární téma únosů mladých dívek. Takže originalitou film určitě neoplývá. Každopádně ale na "lundgrenovku" určitě slušné. ()

VanTom

Koprodukční krimi / revenge béčko samozřejmě neoslní standardním, adekvátním scénářem (postačí, že závažný problém "obchodu s bílým masem" nepodává úplně nablble), ale v tempu se často blýskne zdařilou akcí (spíš než přestřelky bitky, aby také ne, s materiálem jako Tony Jaa a Michael Jai White, i ten Dolph se snaží). Režijně i produkčně též vypadá nadprůměrně (tedy vzhledem k tomu, v čem se zmínění pánové většinou pohybují). ()

m.a.t.o.

„Ako môžete v noci spať? Ako to môžete robiť? Kupovať a predávať ľudské životy." – „Opýtajte sa mojich zákazníkov. Keď prestanú kupovať, ja prestanem predávať." Veľký blondín zasahuje alebo 96 hodín Dolpha Lundgrena. Dolfinátor natočil film, ktorý mu môžu JCVD, Seagal a spol. iba závidieť. A čo k tomu potreboval? 1.) Dobrých sedem rokov pilovať scenár, ktorý mu nakoniec aj tak prepísal John Hyams. 2.) Zohnať režiséra, ktorý nie je úplný magor a nekamaráti sa s nafetovaným strihačom. 3.) Spomedzi všetkých priateľov na Facebooku nájsť toho najškaredšieho ksichta a obsadiť ho do úlohy hlavného záporaka. 4.) Prebehnúť si telefónny zoznam, obvolať všetkých starých kamošov, čo sa kedysi v 80. alebo 90. rokoch objavili v nejakom akčáku a ak boli ochotní zahrať si vo filme za fajku dymu, obsadiť ich do vedľajších úloh. 5.) Hotovo. Geniálne to nebolo, ale v rámci DVD filmov je to jednoducho ojedinelý zjav (v dobrom slova zmysle) a cítiť z toho snahu všetkých zúčastnených neodbiť natáčanie za dva týždne a zhrabnúť honoráre, ale ponúknuť divákovi plnohodnotný akčný film. Preto je aj moje hodnotenie možno trochu neobjektívne :) 70 % ()

Pedross800

"MYSLÍTE, ŽE ZASTAVÍTE OBCHOD S BÍLÝM MASEM JEN PROTO, ŽE TU BUDETE POBÍHAT JAKO ZASRANÝ SKAUTÍCI?" Tak to se jistě hrdinům tohoto akčního béčka nepodaří, ale jinak Dolphík a spol pobíhaj sakra povedeně a drsně. V šikmookém světě jsem už jako doma, takže vizuálek potěšil, atmosféra se taky dala no a souboje byly výborný. Obrovskej Lundgren proti hbitému Tonymu, to byla pochoutka servírovaná na zlatém podnose.... nekompromisní, krvavá a úderná, k tomu pár stříleček, honiček a jak vidno i něžné pohlaví si na konci mohlo přijít na své. Akčňák na pohodu a s nepřepálenou stopáží, takže bezduchost děje nebila tak do očí, tudíž budu shovívavější než u pokračování Zátahu. U mě dobrý. ()

KASUGI

Na Tonyho Jaa je to slabota, na Lundgrena lehký nadprůměr, alespoň v kontextu toho, co v poslední době točí za céčka. Některé věci zklamali, jiné vyloženě potěšili, zvlášť dvě zbořená klišé. Takže za tři. ()

herr_carter

Průměrná béčková podívaná s řadou nadstandardních bojových soubojů, ovšem se značně tristními hereckými výkony...ale těch tlam se tu tedy sešlo :-)................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

sedm.1

Film, kde se kurva sejde Dolph Lundgren, Tony Jaa a Michael Jai White, to musí být do prdele tak neuvěřitelnej sekec, mazec a předem jasný maximální zážitek a pětihvězdičkové hodnocení, že vlastně ani nevím, o čem víc pochybovat. A přece se tak ani zdaleka nestalo. Ano, pro Lundgrena jde sice po XY letech o jasně nejvýraznější filmový zářez, a to i díky své nečekané svěžesti, nasranosti a sympatičnosti, a ani Michael Jai White si tímto snímkem rozhodně neudělal ve své tragické a svého dokonalého bojového umění naprosto nevyužívající filmografii až takovou ostudu, ale pro Tonyho Jaa je to zatraceně výrazný krok zpět a já se jen modlím k ďáblu, aby neskončil v těchto zabahněných béčkových vodách, protože to by bylo pro tohoto největšího filmového bojovníka všech dob vážně nehorázně smutné a ostudné, takže jen doufám, že se k němu Hollywood nepostaví tak, jako právě třeba k Jai Whitovi, či Scottu Adkinsonovi, což jsou sice též bozi akčního žánru, ale neustále se jen topí v žumpových filmech a mě hlava nebere sakra proč. Každopádně, Skin Trade mě nasral nejvíc právě tím, že zde tvůrci vůbec nevyužili právě tyto borce. A přitom ty dva souboje, a to Lundgren vs Jaa a Jaa vs White, byli naprosto delikatesní, famózní, strhující, choreograficky dokonalé, přehledně natočené, dynamické, prostě akční nebe. Ale krom těchto dvou soubojů fakt jinak nic. Kurva, jak to??? Zbytek tvoří jen nezáživná vata, s pár trapnýma přestřelkama a hromadou keců. Nechápu! Zápletka pak samozřejmě stála také za prd, ale kdyby zde fungovala ta akce, tak může být nějaká připitomělá zápletka každému ukradená a může sloužit jen jako spojovatel mezi vrcholnými akčními scénami. Ale na kdyby se nehraje, a tak působila jen jako další hřebíček do nudou přeplněné rakve. Nicméně, konec dal jasně najevo, že by mohlo přijít i pokračování, takže kdyby se tak opravdu stalo, já jen budu doufat, že schopnosti všech zúčastněných borců budou využity už v mnohem, ale opravdu mnohem větší míře, protože bez toho by to dopadlo stejně jako nyní, tedy jako film s dvěma exkluzivními souboji a zbytkovými 90 minutami mdlého průjmu. Jsem smutný. Vážně smutný. ()

KoRner

Kvôli veľkému počtu akčných hviezd asi nevyšlo na trochu logiky. Dolph sa tam prechádza ako na dovolenke, morduje plno Pearlmanových a Tagawových ľudí a jediného, koho to serie je Peter Weller a tak po ňom vyšle MJ Whitea a Tonyho. Ostatný akoby nič nevedeli ani nevideli. Nie je tam jediná poriadna prestrelka a Tony pri bitkách akoby sa zdržiaval. Námet to bol dobrý, ale chýba tomu proste napätie. Inak Tonyho dialógy pripomínajú Arnieho začiatky. Iba počúva a odpovie jedným-dvoma naučenými slovami s megasilným akcentom. ()

radecacek

Natočit to v devadesátkách, určitě z toho je kult :) Bohužel v téhle době už chceme něco víc. Akčním scénám by pomohl lepší střih a kamera, příběhu trochu lepší scénář a hercům trochu herecké školy. Ale každopádně mě film víc překvapil než zklamal. ()

AdamesWWE

[7.5/10] Dolphovi sa tento projekt podaril. Už od začiatku som mal z neho celkom dobré pocity a musím povedať že oprávnené. Skin Trade má príbeh o pomste prepojený so smrťou blízkych, s obchodom s bielym mäsom, so srbskými mafiánmi - samozrejme základné aspekty každého akčného filmu, ktoré sa nie každému budú páčiť, ale v jednoduchosti je krása a Dolph nám servíruje dobre napísaný príbeh v kvalitnom a svižnom prevedení. Žiadné extrémné béčko toto nieje, je to naozaj celkom dobrý film čo sa týka réžia, strihu filmu, kamery, výberu prostredia. Musím povedať že som bol milo prekvapený. Dolph v skvelej úlohe, Tony Jaa je tiež dosť dobrý a záporáci nesklamú. Akciu zvládli aj aktéri aj režisér velmi dobre, veľa súbojov, kopancov, pastných úderov, streľby, krv a veľa zabitých. Film sa rozbehne dobre, celý čas má dobré tempo, ja som spokojný. Tento akčný film sa vydaril, s klasickým príbehom, dobre podaným, kvalitným obsadením a slušnou akciou. ()

Petr.Kocfeld

Akce a napětí je zde spousty a soubojů je zde také hodně.Dávám 3 hvězdy a 60 procent.Lundgren je zde celkem dobrý a děj taky není špatný.Akce na motorce je taky dobrá.Tento film je celkem dobrý a sekundující herci jsou dobří.Non-stop akce může začít... ()

Lefty86

Je to lepších 70% , vypadalo to ze začátku luxusně a kdyby šlo o hledání dcery jak je v popisku a ne jen o pomstu bylo by to lepší. Obchod s bílým masem je pro tyhle filmy vděčné téma a po 96 hodinách zažil boom. Ale v Akčním filmu rád vidím, mstu, hledání unesených dětí nebo manželek, hlášky, nasranýho obra v hlavní roli a to všechno jsem tu dostal. ()

TERRORDROME

Tri alebo štyri? Výlet do Thajska je určite lepší nápad než tradičné zaprdené Bulharsko kde starnúce akčné hviezdy končia svoju kariéru chrlením nezáživného lacného braku. Ale začnem radšej zápormi, režíroval to akýsi Gothamtrombón a to dosť nešikovne, respektíve sa kŕčovito snaží o nejaké drámo, ale aj vďaka dosť obmedzenému priestoru je výsledok skôr hysterický. Zápletka sa točí v začarovanom kruhu, hrdina zabije zloduchovi syna, ten sa chce pomstiť tak hrdinovi zabije ženu, no a ten sa chce... pomstiť! No hej, pomsta v akčnom žánri funguje stále, ale ja už to Dolphovi nejako neverím, darmo hádže zúfalo pokrčené ksichty. Scéna úteku z nemocnice mi prišla až komicky zbrklo odfláknutá a také sú vlastne všetky zásadné zvraty v deji. Tak fajn, s príbehom poďme do riti, zaujíma nás akcia. Prvá, teda rozjazdová polovica filmu neponúkne nič extra zaujímavé, aj keď sa stále niečo deje a krvavo zabíja. Po príchode do Thajska sa to značne zlepší a to hlavne vďaka Tonnymu Jaa. Charizmatický golem Dolph býva obvykle sám ťahákom či dokonca jediným svetlým prvkom svojich filmov, ale tentoraz ho opičiak Tony mohutne prešťal. Síce nežmýka svoje schopnosti až na doraz, ale za to by som ho nerád hneď káral, lebo jeho rotujúce kolená drvia spoľahlivo a efektne. Najlepšie scény filmu sú bitky Tony vs Dolph ( kde si obaja dávajú strašne do tela ) a Tony Vs Michael jay White. Keď dôjde na prestrelky je to opäť tak trochu komédia, lebo Dolph tam stojí ako menhir za galskou dedinou, dementný gangsteri stoja oproti a hádajte že kto koho odbachne. Poteší aj pár väčších výbuchov a pekná scéna s havarujúcou helikoptérou, vďaka čomu to budí dojem vyššieho rozpočtu. Ron Perlman ako zločinecký boss je štandardný slizúň ( ale vedel by to aj lepšie, v Pacific Rim bol skvelý ), Peter Weller po chvíli zmizne z očí aj mysle a Cary-Hriroyuki Tagawa sa mihne asi dvakrát obrazom než skape. Ten komentár pôsobí negatívnejšie než som chcel, ale vážne to nebolo zlé, dokonca som sa nevedel rozhodnúť medzi tromi či styrmi hviezdami. ()

agass

Tony Jaa si zakřičí , vyskočí do vzduchu, udělá salto se třema vrutama a nakopne Michaela Jai Whitea do držky, až se z toho skácí. Spolu s Dolphem rozbijou srbskej gang obchodující s bílým masem, kterej vede Ron Perlman. Inu, překvapení se nekonalo, dvě hvězdy jsou až až. ()

Zombi

Na béčkový akční výplach jak z osmdesátek je to velice slušný. Potěší parádní obsazení a exotické prostředí, fighty slušné. ()

mira007

Řekl bych mírně smysluplnější akční béčko než Dolph točí posledních patnáct let. Tady hraje americkýho policajta, který jde po bulharském mafiánovi v podání jako vždy skvělého Rona Pearlmana, kterého nahání až v Thajsku, kde kšeftuje s bílým masem. Trocha Thajska, trocha nočního života, pár asijských hezkých děvčat, něco málo akce. ()

Antaeus

Asi takto.. Keď počas úmorného pracovného dňa ide človek na obed, obyčajne nemá náladu, chuť a (ako v mojom prípade) ani dostatočné množstvo straveniek na nejaké šaškovanie s bažantom na víne s ananásovou majonézou a kaviárovou prílohou. A tak si objedná hovädziu s rezancami a šnicel. A pokiaľ táto zmes nijak exkluzívnych surovín nechutí ako zostatok po vyvarených plienkach trojmesačného kojenca a vyprážaný vecheť, človek bude spokojný. Takže pokiaľ niekto nečaká, že vyššie spomínané menu (v tomto prípade zložené z Dolfíka, Toníka, Roníka a Mišíka) za tri padesát bude chutiť ako posledná večera anglickej kráľovny (rozumej: blokbástr), bude (zrejme) taktiež spokojný.. ()