Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

lofa

Co byste udělali, kdyby jste se dostali k pilulce, která Vás může udělat bohatými a mocnými? Já bych ji ted potřeboval jako sůl, at uz se jmenuje NZT či jinak :-) Zajímavý námět s vynikajícím Bradley Cooperem v hlavní roli,..ještě, ze Shia LaBeouf byl indisponován. ()

Liqid

Lehce nadprůměrný smínek díky uměnjí Coopera. Plvodní myšlenka ilmu byla velice zajímavá, ale bohužel se mi úplně nezalíbila. Chyběla tomu nějak poita a stále se to tam nějak točilo dokola. Nebýt akčních scén, tak je to o prdu. ()

jenik71

Samotný námět špatný není, ale nějak zvlášť mě to nezaujalo. Uvítal bych vypilovanější scénář a větší dávku napětí - tedy přesně to, co jsem očekával. Bradley Cooper asi zahrál jak nejlépe uměl a jediný z herců, kdo ještě stojí za povšimnutí, je Andrew Howard. Jsem přesvědčený, že se každému divákovi v hlavě zrodí myšlenka, jestli by nějakou takovou zázračnou pilulku sezobnul a jak by se to dalo využít. Všemocný je mírně nadprůměrnou záležitostí, takže dávám 60%. ()

TonySad

Filmů s různými léky jsme tu už párkrát měli, ale většinou se jednalo o komedie. V tomto pojetí se mi Všemocný líbil. Je mi docela líto, že NZT neexistuje, protože bych ho určitě párkrát v životě potřeboval. ()

jefff

Povedený thriller s dobrým námětem a herci, ale celkově se jedná spíše o velmi kvalitní jednohubku. Všemocného, i přes své nesporné kvality, bych už podruhé vidět nemusel. Ke všemu mě zklamal konec. Čekal jsem něco působivějšího. ()

Wlck

Když máte postavu naprostého génia, tak ho jednoduše musíte stavět jako génia! Takže když týpek napíše přes noc knihu, je to ok. Když mu ale dochází hezkých pár dnů, že jeho superopička poskakující mu za očnímu důlky dělá neplechu kvůli pilulkám, tak si říkáte, jak je hloupoučký! A když mu to dojte, tak vám zase přijde, že mu strašně dlouho trvá, než si dá vyrábět vlastní kousky. Když si domů pořídí superpancíř, proč si nepořídí superbouchačku, když ji má v Americe každý idiot a ví, že mu jdou po krku. Hlavní je, že má bodyguardy, které by beztak ani moc nepotřeboval, protože dokáže rozsekat několik chlapíků v pěstním souboji. Proč? Proč? Proč? Nejhorší je, že ten původní nápad fakt válcuje, ale... TEN FILM NEMÁ DUŠI! ()

giovanni3

Zajímavý film, který má ve své podstatě triviální děj, kdy superdroga změní nulu v pana dokonalého a jak to tak bývá, tak s úspěchem přichází i komplikace a jde zde i o život. Závěrečná část, od návštěvy Carla Van Loona u Eddieho po titulky, mi přišla jako taková "rychlokvaška". Co mne, ale uchvátilo bylo celkové zpracování při kterém se člověk jednoduše nenudí, hltá film a kochá se efekty v kombinaci s exteriéry (a to USA moc nemusím). 4z5 ()

BloodMax

Film mě fakt dostal a musel jsem ho sjet asi 3x za sebou :-) Člověk doopravdy touží po tom co nemá nebo nemůže mít! Kde se dá k čertu sehnat NZT? :-D Na takové filmy bych se neměl moc dívat, protože mě celkem často odtrhávají od reality :-D Musel jsem dát 5 hvězd jinak to nešlo!!! :-) ()

Ironfood

Vzhledem ke zdejšímu vysokému hodnocení jsem čekal nějakou bombu se skvěle promyšleným dějem a filosofickým přesahem, ale bohužel je to spíš jen taková lehce zábavná hříčka plná nelogičností. Trochu mi to připomnělo film "Po čem ženy touží". Všemocný se sice aspoň nezvrtl v trapnou romantickou komedii, ale bohužel ani v jeho případě slibná základní myšlenka neutáhne celý film, který tak postupem času působí čím dál bezradněji. ()

Chater

Nevím jak vy, ale s tou pilulkou bych šel hrát šachy :o) Protože ať byste udělali cokoli, vždy bych byl 50 tahů před vámi :o) Palec nahoru za přetahovačku mezi B. Cooperem a R.D.Niro ()

BMAJTZ

Jak to říct, takový nenápadný snímek a tak hodně bavil. Je sice fakt, že je to prakticky o tom, že drogy udělají z člověka superstar, ale bylo to sakra zábavné. ()

Kleki-Petra

Film s originálním námětem, dobrou kamerou a místy slušnými efekty, který mi přišel, po zajímavém a poutavém začátku, až do úplného konce poměrně neměnný a bez výraznější zápletky. Konec se opravdu příliš nepovedl. Přestože jsem čekal víc, za shlédnutí tento snímek ale asi stojí. ()

Šakalík

Opravdu skvěle natočená záležitost, jejíž některá režisérská kouzla probouzí v divákovi až dětské nadšení. Příběh je docela zajímavý a dynamický způsob vyprávění nedovolí ani na okamžik odvrátit zrak. Hlavní hrdina je sympatický bohém, jehož počáteční bezradnost a neschopnost vypořádat se s vlastním životem je svým způsobem úsměvná, pač se v něm asi kdekdo pozná. A tak na pomoc přijde záhadná droga NZT, která neúspěšného spisovatele přemění ve všemocného génia. V těchto pasážích je film opravdu skvostný, protože způsob, jakým Eddie rozpoznává úžasnou moc enzetéčka, je nesmírně chytlavý. Jenomže pak se do toho zamotá ruský mafián, který si drogy taky zobne – a zápletka je nasnadě. Od té doby bohužel už děj tak zajímavý není, byť finální vyvrcholení, při kterém – pozor SPOILER – utře i samotný Robert De Niro, v sobě nese motiv škodolibého zadostiučinění. Hlavní role sedla Bradley Cooperovi perfektně. Tenhle film je zkrátka povedená záležitost, která kdyby byla malinko temnější a méně uhlazená, byla by to opravdová pecka. ()

ZkuKol

Velmi agresivně vyprávěný příběh o závislosti a posedlosti úspěchem nám nabízí Bradleyho ve výborné roli i formě, vizuál na pomezí snů a halucinací a Nira po dlouhé době v kvalitním snímku. Film velmi nápaditě vypráví poměrně jednoduchý příběh, který má ke své škodě dost nepovedený konec (minimálně u mě ho připravil o pátou hvězdu), ale kamera je prostě úžasná a Jo Willems potvrzuje, že umí za malé peníze divákovi doslova rozdrtit panenky návalem vjemů. Soundtrack je cool, Neil vypráví rychle, jednoduše, vyhýbá se ukecaným scénám a daří se mu míchat zajímavou stránku se zábavnou tak, že divák odchází naprosto spokojen. Představte si, že byste mohli být geniální jen díky jedné pilulce a představte si, co byste potom byli ochotní udělat proto, abyste ji měli zas... 80% ()

Cejny

Nadprůměrný, mysteriózní thriller se sci-fi prvky, který je na oddych jako dělaný. Tento film zaujme především velmi poutavým dějem, který by se na první pohled mohl zdát obyčejným, ovšem v podání dvojice Cooper a De Niro se stává neobyčejným. Výborný nápad, který byl skvostně přenesen na filmová plátna. 80 % ()

LuciusWlk

Tady záleží na pohledu, jakým se budete na film dívat. S kritického pohledu je občas cítit nějaká ta nedomyšlenost a polemizování možné situace. Vyvažuje to ale bravurní kamera, dobré obsazení a určitě svižně nastavené tempo. Dobrý námět neopomínaje. Nebo, se jednoduše usadíte v kině, vypnete a necháte film plynout, působit. Já byl spokojený a dlouho jsem si takto nic neužil. ()

PF 2017

PF 2017