Diskusia

Ampapa

Ampapa (hodnotenie, recenzie)

hele, jednička není obecně brána jako nějakej masterpiece, ale mě se dost líbila (teda až na to že to, že používáme deset procent mozku je jakejsi nepodloženej hovnocanc ale stejně je to příjemná podívaná) ale jak může být pokračování filmu co skončil takhle? shrňme si to, film LUCY končí tím, že postava LUCY se změní v kosmickou flešku či co. druhej díl by mohl být zajímavej, ale už to snad nebude LUCY, ne? to je vše co k tomu mám, já se těším a v kině budu rozhodně mezi prvníma

Uživateľ Sethlans zmazal svoj príspevok.

Mukade

Mukade (hodnotenie, recenzie)

mokki5

wikipedia: "In October 2017, it was rumored that Besson had completed the script,[85] but, on October 5, he announced on his Facebook page that he is not working on a sequel for Lucy."

škoda

na príspevok reagoval Sethlans

Majo.evans

Majo.evans (hodnotenie, recenzie)

Script

to co si zadrel?nikto jej nijaku drogu nedal,ona to bola droga pre europskych studentov a mala ho prepasovat v bruchu z azie do europy ale pocas toho ju napadli ti aziati,kopli ju do brucha a jej sa to vrecusko vo vnutri tela roztrhlo a cely obsah sa jej dostal do krvi...potom nasledovala to,ze sa jej prudko zvysovala kapacita mozgu,inteligencia az do urcitej miery a potom si tiez musela dat intravenozne tu ''drogu'',aby sa dostala na uroven 100 %.

Uživateľ Benymm zmazal svoj príspevok.

Script

Script (hodnotenie, recenzie)

Crux

No on ten film nestál moc za nic. Když to tak vezměš tak Lucy nedávala vůbec smysl. Scarlett dali drogu, která není droga. Je to prášek na vývin kostí, ale z ničeho nic měla Scarlett asi zažívací trable a ty kosti se jí dostali asi do mozku, že se začala chovat jak nelogický robot.

Tohle je celkové shrnutí příběhu. Doslova je v tom vše co bylo ve filmu. Když to takhle napíšu nezdá se ti, že ten scénárista užíval při psaní drogy? Na filmu je možná dobré obsazení a filmové efekty, ale vysvětli mi scénu v letadle jak se Scarlett začala rozpadat, když jí měli jen zhřídnout kosti? Ten film byl celkově nelogický. Souhlasím, že méně je lepší, protože tohle je věc, kterou Michael Bay nedodržel u Transformerů a teď to totálně dosral. Takže máš pravdu, ale chci říct, že tento film stejně stojí už za prd. Jestli chcete inteligentnější film, kde příběh dává smysl a stojí za to tak si pusťte film "Všemocný". To je pecka o proti Lucy. Lucy je jen nevydařený experiment :)

na príspevok reagoval Benymm, Majo.evans

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnotenie, recenzie)

aj keď by film pokračovanie určite nepotreboval aj tak som veľmi zvedavý čo by mohlo ponúknuť ..ak to teda vznikne snáď to nebude recyklácia jednotky v snahe predviesť rôzne vizuálne cool vychytávky (ktoré to tak či tak ponúkne) ale snáď to posunie hranice niekde ďalej ..zaujímalo by ma čo sa s ňou stalo, k čomu to čo spravila bolo dobré a čo vlastne spravila a ako s tým vynaložili vedci ..ak sa s tým tvorcovia pohrajú môžu ponúknuť veľmi zaujímavú sci-fi

Crux

Crux (hodnotenie, recenzie)

První film byl super, ale někdy je méně více... trochu se bojím aby si to pokračováním nezkazili

na príspevok reagoval Popelka93, Script

Mukade

Mukade (hodnotenie, recenzie)

LOL a to som si bol taký istý že pokračovanie nebude. Ešte som sa tu hádal o tom dokonca xD. Ale som rád že som nemal pravdu. Aj keď neviem si predstaviť o čom to tak môže byť :)

HallaDita

HallaDita (hodnotenie, recenzie)

Lucy byl dobrý, krátký film s uzavřeným koncem. Co chtějí vymyslet za pokračování??? Aj ajaj....