Pětadvacetiletý Adam žije obyčejným životem se svou přítelkyní a prací. To ovšem jen do chvíle, než ho zasáhne zpráva, že má rakovinu. Nečekejte však dojemné drama, ale komedii o tom, jak se hlavní hrdina a jeho okolí s osudnou zprávou vypořádá a o tom, jak se svou zákeřnou nemocí bojuje. (oficiálny text distribútora)

Brooks

S citom a vtipom nakrútené dojenie sĺz, ktorému nejde odolať. Plné dôstojne podaných životných právd a skvelých hereckých výkonov v podaní vychádzajúcich hereckých hviezdičiek. Telefonát v aute je najromantickejšou scénou roku. ()

Milda003

Film se mi líbil, ale "nejlepší komedii" jak jsem někde četl bych to teda nenazýval. Musím však podotknout že Seth Rogen celou tu atmosféru filmu zábavně pozvedl filmu ode mne vysloužil tři hvězdičky. ()

winnita

To jako vážně? No jistě, každému pacošovi dáme psychologa, nejlíp nějakou mladou, milou, chápavou, atd slečnu. A nevadí že chemo nezabírá, a nevadí že máte obrovskej nádor u páteře, no tak budeme operovat. A samozřejmě, že vám hned po operaci řekneme, že jste z toho venku a všechno je v pořádku. Obávám se, že k drama a komedie zapomněli napsat ještě sci-fi. Tak jsme se chvilku báli, trošku jsme se zasmáli, trošku poplakali a můžeme žít šťastně až do.. ()

Bounded

Komické drama, které místo zbytečného uvrhování do deprese sází na uvěřitelnost. Podařený casting s pěknou Annou Kendrick, subtilně a popsaným přátelství a se songem Yellow Ledbetter, který to v závěru vše jistí. ()

Colchack

Krásny film, ktorý ma doslova pohltil...film v ktorom sa cez prekonávanie vážnej choroby dostávame k podstate toho pravého chlapského priateľstva :) dojímavé scény sa striedajú s tými humornými (niektoré hlášky fakt bomba), pekný romantický záver. Klamal by som, keby som tvrdil, že nevyšla ani jedna slza :) 50/50 = 5*/5*. ()

JeanMarthan

Skvělý film s takovým tím příjemně nepříjemným dojezdem po shlédnutí. Josephovi věřím každičký gesto, zahrál to náááramně. A velmi příjemná byla postava Anny Kendrick - moc milá a sympatická slečna! Film jako celek se dle mého názoru podařilo režisérovi ukočírovat, přičemž se dokázal vyhnout citovému vydírání. Hlavní hrdina má rakovinu, ale nesnaží se vám každou grimasou vhrknout slzy do tváří. Bojuje a je na vás, jestli se k němu otočíte zády, nebo s ním vydržíte až do konce. Já vydržel...a film se mi za to odměnil silným zážitkem (především scéna, kdy se loučí s matkou před odjezdem na sál). Doporučuji! ()

Conducteir

Příjemná smutná komedie o rakovině, přátelství a mezilidských vztazích. O rakovině která nekončí tak, jak jsme ve většině případů zvyklí což jsem skutečně neočekával. Jen mám pocit, že bez Seth Rogena by šlo asi jen o drama byť co se mě týče nějak zvlášť neohromil. ()

departed

Nebyl to jen prvotřídní Levittův výkon, ale i příjemné herecké obsazení, scénář, který vás v jednu chvíli dokázal hlasitě rozesmát, aby vás následně emočně naprosto vyždímal, byly to i songy, ačkoli nebyly jakkoli výrazné, padly do atmosféry dané situace a taky měly svou účast ve filmu. Třeba u takové scény při čekání na odvoz na sál jsem jen čuměl jak neuvěřitelně to Levitt dokázal zahrát - ten strach, co když už se neprobudí, nebo co když se probudí během operace. ()

Judy24

Silné, hořké a pro mě bohužel jen dost těžko pochopitelné. Nejsem si vůbec jistá, jak mám film hodnotit. Líbil se mi, ale pořád ve mně hlodá pochybnost, jestli to ve skutečném životě může vážně takhle probíhat. Na tuhle otázku si neumím odpovědět a (naštěstí) to neumí ani nikdo v mém okolí. Takže svoje hodnocení musím brát pouze podle pocitů, které mě přepadaly po a během shlédnutí. A ty byly vesměs úlevné, úsměvné, skleslé a chvílemi i skoro depresivní. Takový přesně ten film je, takový je pravděpodobně i život mladého člověka s rakovinou. Takže já nevím...60%? ()

syphoon

Předvídatelný scénář, výborné herecké výkony stále v mé oblibě stoupajícího Josepha G.L., kvalitní doprovodný soundtrack dělá z toho filmu skvělý film. Pokud máte vedle sebe drahou polovičku, pak si připravte alespoň dvě balení papírových kapesníků. Na jejich obranu však musím říci, že ani mé oko nezůstalo úplně suché :) 80% ()

Lilien

takéto filmy pôsobia na človeka trochu depresívne až začne uvažovať ako by sa správal on, jeho rodina a priatelia v takejto neľahkej situácii. Verím že by reagovali dosť podobne ako u hlavného hrdinu a svojou láskou a vtipom, niekedy teda poriadne vulgárnym by mi pomohli zvíťaziť nad zákernou chorobou. Svojim spôsobom veľmi príjemný malý filmík. ()

error17

Perfektní vyprávění příběhu který se pomalinku rozvíjel a byl dávkován přesně s citem a špetkou humoru. K tomu ještě dobrá hudba na pozadí u které jsem si říkal odkud ji znám a hele přesně jsem si myslel že je to skladatel hudby k seriálu Lost a byla to právě perfektní hudba která mě na příběh navnadila. Možná trošku Michael Giacchino vykrádal sám sebe jelikož tam byla jasně znát poslední skladba - Moving On ze soundtracku Lost, která mě stále chytá za srdce jelikož je geniální :-). Každopádně zatím 85%... ()

speedy7929

Rakovina je hrozná vec, ale ako to natočil Jonathan Levine v tomto filme bolo priam geniálne. Ukázali nám silné aj slabé dni, osoby ktorá sa dozvie, že ma vzácny druh rakoviny na chrbtici k tomu všetkému ho podvádza priateľka a jeho najlepší kamarát myslí len na jedno.... Niekedy zábavné, niekedy smutné, no u mňa to malo úspech!! ()

Oudee33

Škoda že neumím anglicky, protože dabing, ač ho máme slušný tak u tohohle filmu dost pokulhával.. Jinak vychytané charakterové rysy osobností, bylo to hodně při zemi, pěkně se to drželo reality. Žádné bůhví jak vychytané dialogy, zkrátka jako ze života a tím mi to bylo blízko. Těch pár silnějších momentů mi to vyneslo na slušných 70% ()

Falco.araea

A zase nějaký mladý optimista, co má rakovinu v americké romantické komedii. A Mia Wasikowska v Neklidu se mi zamlouvala o poznání více, než tajtrlíkující asiat (JGL, kdybyste náhodou nepochopili, tak ho nazývá můj nezaujatý bratr) a vedlejší postava ze Stmívání. V tom Neklidu to aspoň dopadlo nějak realisticky, ale tady? Hm, jak by to asi mohlo skončit, naprosto nejasná otázka už od začátku filmu. ()

stan87

Povedený vhled, alespoň částečně do pocitů a života s rakovinou! Takže drama až do konce, komické scény spíše odlehčují situaci! ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

01.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

15.12.2011

Asociace zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby, které jsou tradičně považovány za oscarové předskokany. Letos se nejvíc těší George Clooney… (viac)