Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiálny text distribútora)

Nellie Lovett

Možná by se na ten děj mohli vykašlat úplně a jenom postupně pustit ty taneční čísla (mělo by to samé výhody - kratší, levnější, lépe by to odsýpalo). ;) ()

soukyd33

Všechny filmy Let's dance kromě prvního dílu jsou propojené, a mají podobný příběh, se stejným koncem. Podobné písničky, podobný tanec, opakující se herci, a vždy je to pecka na sledování pro diváka, ale jinak nic víc. Proto dávám všem dílům stejné hodnocení. Herecké výkony super. Herecké obsazení super. Jiné snad ani být nemůže. (Tohle neumí každý.) Soundtrack dobrý. Prostorový zvuk výborný, pokud je k dispozici. Příběh průměrný. Poznámka: Vždy je tam romantický nádech. Hvězdiček 3 ()

JohnyBlaxx odpad!

Proč nám to zase servírují? Trapný film s koncem, který je jasný už od začátku a hozený do moderního 3-D kabátu. 4 hvězdičky tomu může dát jedině gay, nebo 15 letá holka. ()

Smoldo56

Stále je to o tom istom. Naivná rozprávka jak sa chlapec snaží niečo zachrániť (tentokrát budovu) a jediným spôsobom ako to dosiahnúť je poraziť nepriateľa. Do toho stretne dievčas svojich snov a ihneď je z toho láska na tri ďalšie Titanicy. Problém týchto filmov ani tak nieje v naivite, ale v tom, že vždy sa skončia dobre. Ani 3D kabát tomu nepomohol. Je to len komerčná vykopávka, ktorá bez by bez dobrého soundtracku nestála ani za spomenutie. ()

Heated

Má očekávání od tohohle filmu byla opravdu velká. Snad už jen proto, že na jedničku se můžu kukat pořád dokola a nikdy mě neomrzí... Děj je na celkem slušné úrovni a skvěle doplňuje to hlavní, tanec. Choreografie jsou naprosto senzační a všechno do sebe krásně zapadá. Také se tu najde pár velmi originálních osobností, které dodají trochu toho vtipu. Pokud vás alespoň maličko baví tanec a obdivujete lidi, kteří se dokáží pohybovat jako z jiný planety, pak nemůžete dát méně než 4*. Na závěr si nemůžu odpustit poznámku, že tohle je první 3D film, který mě tou 3D technologií opravdu nadchnul. Od filmů tohoto tipu jsem vždycky čekal, že mi budou předměty létat kolem hlavy, ale až Let's Dance splnil má očekávání. Tvůrci tu zkrátka této vymoženosti moderní doby využili téměř naplno... ()

BorecBorachio

Něco je fakt přes čáru, něco je docela dost dobré. Zkrátka v některých scénách jsem se vlastně i styděl a skoro až cítil trapně, že se na to vůbec dívám. Tolik kýče a okázalého schématu a některé nadbytečné dějové a překomplikované dějové linie... A taky ne úplně mnoho tance, ne tolik jako ve Step up 2. Ale na druhou stranu - některé taneční scény jsou vážně povedené, muzikálové číslo na ulici je extratřída, je tam několik vynikajících tanečníků (např. dvojčata - mě osobně bavili). Pro ty co nemají rádi tanec, hvězdičku dolů, možná i dvě, pro ty které baví, hvězdu nahoru. ()

JuRoot

Rozmýšľal som, či ísť alebo neísť do kina, no partia trochu zaúradovala a nakoniec som vytiahol peniaze za lístky. Už to neurobím :) (Teda pri tomto filme nie.) Jedenkrát, to je presne počet pozerateľných opakovaní filmu. Scenár a dej bol priehľadný ako sklo. Kto čaká nejaké prekvapenie - neunúvajte sa. Kto tam ide kvôli hudbe či tancu, nebude sklamaný. Iba ak z 3D prevedenia. Umelé, zbytočné, miestami škodlivé. A ak ešte niečo uškodilo, tak priam drzý product placement - jedna z hlavných postáv túžiaca po teniskách Nike... Okolo parketov logá ďalších firiem a odteraz všetci domáci filmári nezabudnite strihať svoje záznamy výlučne na zostavách HP... (Počas písania komentára som si premyslel pôvodné 3*, keďže som si vlastne zaplatil hodinu a pol reklamy.) Ale hudba fajn a battles vyzerali aspoň trochu efektne. ()

Killy

Taneční scény jsou pro mě za 4*, choreografie má nápad, celkem mě mrzelo že ostatní crew měly lepší choreografii než hlavní hrdinové a přesto prohrály ale budiž...příběh filmu je ale o ničem, od začátku nuda nuda nuda a konec opět nuda a ještě navíc průhledná. 3* teda jenom za taneční scény. Hlavní hrdina je tanečník nic moc stejně jako jeho taneční partnerka. ()

07matto07

Povedal by som film pre jednu kultúru = hip-hop-ovú (moju), tanečné choreografie, hudba a kostými sú na najvyššej úrovni, no dej je slabý, v podstate viete čo sa tam udeje. Hodnotenie: 69% ()

barapatty

Taneční scény perfektní, ovšem příběh jako vždy velmi předvídatelný a silně pokulhává. Ale ten tanec si ty hvězdy prostě zaslouží ()

Jirka19320

Podle mého je třetí díl nejslabší oproti předchozím,ale i přes to dávám 4*,protože tenhle druh filmů se mi líbí.Kdo má rád taneční filmy,tak vřele doporučuji.Určitě se nebude nudit. ()

JARDAHONDA

Teenagerovský snímek Let´s Dance mě osobně mile překvapil.. Předně bych chtěl ohodnotit skvělé taneční kousky : street a break dance,, dynamickou hudbu, choreografii tanečních skupin.. Svižný, jednoduše pojatý příběh si zaslouží 4 hvězdy.. ()

shagisson

Nebýt naproto, ale naprosto luxusních kreací, které fakt nejdou pochopit a oku lahodí stejně, jako postava hlavní sexy kočky, tak je to neskutečná sra*ka, protože ty bezduché výměny slov (protože tomuto se nedá ani říkat dialogy) hyzdí celé povědomí celé série, u které se stoupajícím číslem přibývá famózní tanec, ale ubývá na dějovost. ()

Bblondie

Hodně slabý odvar předchozích dvou dílů, dokonce i ten tanec mě nudil. Bohužel to nezachránil ani Adam Sevani, který konečně dostal větší prostor. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (viac)