Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

3DD!3

To samé jako minule. Originalita se ztratila, ale o to je všechno naspeedovanější a přiznejme si to Bangkok je o hodně zajímavější lokace než Vegas. Všichni do svých rolí parádně zapadli a Paul Giamatti byl super. Opice pobavila. ()

Spiker01

Hangover II se (jak český název přímo napovídá) odehrává v Bangkoku, tedy ve zcela odlišném městě než Las Vegas. To však neznamená, že se v něm nedá pořádně střískat. Tentokrát se žení Phil a ačkoli si to nechce připustit, napodruhé to bude ještě mnohem horší. Snímek opět zachází až do hranic neuvěřitelnosti a absurdity, což ale zahrnuje spoustu legrace. Nejedná se o špatný film (hlavní čtveřice je opět skvělá partička), ale má jeden hlavní problém, na který si musí stěžovat snad všichni, kteří viděli jedničku (hlavně ti, co viděli oba díly po sobě :D). Tím problémem je fakt, že se jedná úplně o to samé!!. Samozřejmě se dějí odlišné věci, ale hlavní mustr je prakticky nezměněný. Což hodně kazí atmošku celého filmu...70% ()

Falko

Je to takmer kopia jednotky a kedze som sa bavil rovnako, nemozem hodnotit inak. Najoblubenejsi komik je v poslednej dobe u mna Zach Galifianakis a som zvedavy, v akom filme ho uvidim nabuduce. ________ Bradley Cooper - (Phil) +++ Ed Helms - (Stu) +++ Zach Galifianakis - (Alan) +++ Justin Bartha - (Doug) +++ Ken Jeong - (Mr. Chow) +++ Paul Giamatti - (Kingsley) +++ Mike Tyson - (Hrá sám seba) +++ Produkcia: Todd Phillips +++ (Videl v kine 14.06.2011) ()

viperblade

Nebudu a nehodlám se vézt na vlně "fujky fujky, je to stejné jako jednička, čekal jsem od toho originalitu, ještě jednou fujky fujky autorům”… Pánové, dámy a osoby neurčitého pohlaví, pokud jste na tento film viděli alespoň jeden trailer nebo TV upoutávku, tak opravdu nechápu, jak tohle můžete napsat, speciálně když trailer ani upoutávky tenhle fakt nepopírají… do prkna, i sami tvůrci si z tohoto faktu utahují ("Stalo se to zase…” -"Co to s váma je, chlapi?") The Hangover Part II mě překvapil spíše tím, že to není už taková sranda, jako jednička (opravdový výbuch smíchu jsem měl jen v závěru, kdy na pódium vstoupil Alanův dárek a začal zpívat) ale o to více příběh funguje v té vážnější, pátrací rovině. Za mnicha, opici, sadu fotek na konci a další noc, na kterou (ne)zapomenu, dávám 80 %. P. S. Jamie Chung je opravdu absolutní zlatíčko! ()

castor

Slabší, utahané, minimálně vtipné.. prostě druhé!! Je to, přiznejme si, zvláštní pocit, když se člověk dívá na komedii a za celou stopáž se mu třikrát lehce rozkmitá koutek. Jinak nic. Je pravda, že Pařba v Bangkoku nějak zásadně nevadí, ale divákovi je po několika desítkách minut jedno, kde je Teddyho prst, proč má Alan oholenou hlavu nebo Stu potetovanej ksicht. Dvojka je prostě okatě nastavovaná kaše, která postrádá svěžest a nápad a hraje až moc na jistotu. Ústřední trojice mi už v jedničce nepřišla zvlášť přitažlivá a vtipná, bavily spíš situace, do kterých se dostala. Zach Galifianakis byl v jedničce fajn, v Na doraz už otravný, tady je pouze trapným obtloustlým idiotem. Bacha by si příště měl dávat i samotný režisér Todd Phillips – aby neskončil stejně!! ()

freddy

Bylo nebylo, jednoho krásného dne se čtveřice kamarádů, která kdysi nezapomenutelně zapařila v Las Vegas, vydala do Thajska na svatbu jednoho z těchto kamarádů. A ono se to stalo znovu! A tak se naše oblíbená trojice (v každé partě by měl být aspoň jeden slušňák, který ví, kdy má přestat, a v téhle partě je to Doug) Phil, Stu a Alan probouzí v Bangkoku, aniž by věděli, jak se tam dostali a co se minulou noc událo. A k tomu se jim povedlo ztratit bratra nevěsty, kterého musí najít, pokud se má svatba uskutečnit. Toto pokračování pokračuje v naprosto stejných kolejích jako první film, přičemž je to stejně atraktivní, stejně zábavné a stejně originální a milé jako první díl. A tvůrci navíc dokázali překvapit svou nápaditostí, vůbec by mě totiž nenapadlo, že bratr nevěsty bude nalezen tam, kde ho hlavní hrdinové našli, a stejným překvapením pak byla i opětovná účast Mikea Tysona. Celkově jsem si film užil a musím řict, že oproti prvního dílu neztratil vůbec nic ze svých kvalit a předností a já se jen těším, co nám hlavní hrdinové předvedou v dalším díle. Nemám nad čím váhat a uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy. ()

Hild

Naprosto přesná kopie prvního dílu, jen o hodně méně vtipná. Jak se říká, opakovaný vtip už není vtipem. První díl byl neotřelý, originální a hlavně velmi zábavný, tady se tvůrci pokusili zopakovat naprosto všechno z předchozího dílu, jen místo Vegas tady máme pro mě už ne tak atraktivní Bangkok. Vyskytuje se zde také už až moc absurdit. Na jedno podívání dobrý, ale kdybych chtěla znovu vidět tuto trojici v akci, raději si zopakuji tu jejich pařbu ve Vegas. ()

Ded@M@tes

Legendární partička Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis a Justin Bartha jsou zpět tentokrát v Bangkoku. Nemalé zklamání oproti senzační Pařbě ve Vegas, co dodat, prostě jsem se nebavil. Jedině mě pobavila opice a závěrečné fotografie z celého dění. Z vylouhovaného sáčku se udělá těžko vynikající čaj. ( Hodnocení: 4/10 ) ()

Spooner

Ano, první díl to vykrádá místy opravdu až moc a Alan v podání Zacha Galifianakise se už místy pohybuje na hraně snesitelnosti. I tak je to ale stále výtečná zábava plná situací, ze kterých se budete popadat za břicho. Scénaristé mají prostě stále v rukávu dost humorných scének a Todd Phillips má komedie zkrátka v malíku. Navíc je tu výborně sehrané ústřední trio, které to zachraňuje i v těch slabších scénách. A když by vám náhodou ani oni nestačili, tak je tu navíc ještě čím dál geniálnější Ken Jeong a Paul Giamatti ve výborné vedlejší roli. Takže opravdu vše při starém, stále ta stejná spokojenost. ()

MMR

Aby doma neřekli, že se pořád každý den po práci dívám na filmy na notebooku, tak jsem odjel do města. Lépe řečeno do kina. Počítal jsem s velkou porcí humoru. A Todd Philips mě nezklamal. Dost podobné prvnímu dílu, přesto v lecčems malinko jiné. Možná o malinko slabší, ale pořád úžasné. A fotky na konec - opět super :-) I když tedy nevím, zda bych se smál mít useknutý prst... ()

petero

Rovnako uletené ako jednotka. Nie je čo riešiť. Zach Galifianakis vytvoril asi neprekonateľnú postavu debila, ktorá sa stane kultovou a je jedno v čom ju hrá, či je to Hangover, Due Date či Operation: Endgame. ()

Davies182

Lepší než "jednička"! Více Phillipsovské = více crazy! Sex, drogy, a ostřejší nadávky - přesně to charakterizuje novou nálož nezapomenutelné filmové pařby s nadmíru sympatickými charaktery (v čele s Cooperem, pochopitelně). Scénka s kotvou to celé pozvedá na nepředstavitelně vyšší úroveň - Galifianakis je bezesporu absolutně nejdebilnější postavou hollywoodského průmyslu! Na tohle mi prostě nestačí superlativy... smál jsem se od začátku (!) do konce, jízda to byla parádní a hlavně: NEZAPOMENUTELNÁ! P.S. Viděno za střízlivého stavu bez užití drog. ()

gogo76

Hovorí sa, že nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky. Tvorcovia to skúsili a čuduj sa svete, neutopili sa. Pokračovanie je citeľne slabšie, humor už nie je taký úderný a účinný ako na prvý krát, ale stále sa dá slušne zabaviť. Najvtipnejšia postava je medzinárodný zločinec- 40-kilový číňan, ktorý ma najviac rozosmial v Las Vegas a bavil ma aj v Bangkoku. "Hello bitches !" jeho debilný , ale chytľavý smiech ma vždy rozosmial. Na druhej strane zubár v mnohých scénach herecky prehráva, čo občas miesto úsmevu prináša trápny úškrn. Tento druh komédií ma baví a keď som pri výlete v Las Vegas váhal medzi štyroma a piatimi hviezdičkami, tu som váhal medzi troma a štyroma. Dávam slabšie štyri z niekoľkých dôvodov. Zažil som niekoľkokrát "okno", takže viem presne o čo tu beží. Poteší príbeh s postavami, ktoré vám vždy dokážu pripraviť nečakané prekvapenie no a zviera, ktoré to vždy okorení. Či už tiger, či opica, nabudúce kľudne aj divá sviňa.70%. ()

FlyBoy

(SPOILERS) Živió, zohratá banda z klubu Ostudiantes je zas raz pokope, sila kolektívu viťazí nad krásou z hry a ako tak pozerám, zopár mnou obľubených komentátorov tuším (ne)chcene plaší, zbytočne sa nasiera, vrásky im raší. Rozjebávka č.2 prúserom rozhodne neni, chlapci opäť pozdvihujú čašu-pivovú fľašu, marshmallowska sa na ohni smaží a čože sa to vlastne robí (?), slávnostne sa pripíja, zubár sa žení. Dosť dorasteneckých rýmov, viac dospelého textu! Zhovadilo hovadské hovadá…sa zobúdzajú v neklimatizovanom bytíku somewhere in Bangkok, v štádiu smradľavej upotenosti, kožnej poškodenosti i mozgovej dutosti. Po jemne zahladených stopách pátrajú po následkoch svojej prehýrenej noci a postupne dochádzajú k potvorskému poznaniu, je to zase v prdeli…a propo nie v tej správnej. Ako nástojčivý opozicionár sezónneho (potrebného) tovaru (cvične) zvaného commercial fizzer musím poznamenať, že Todd po kanáloch chodiť nemusí. Jeho druhý "Hangover" bez debaty trpí nedúhami druhých pokračovaní a uhrančivosť púšte žiaľ tiež nemá. Upútava však odviazaným duchom a chuťou napodobiť jednu z najuvoľnenejších/najzábavnejších komédii za rok 2009 na pôde amerického kontinentu. Slúžia mu k tomu hanbaté/vulgárne príhody, obstojná akcia, pretrvávajúca chémia obávanej štvorice, opičák-dealer a takisto zosílený/koncetrovaný idiotizmus Zacha Galifianakisa. Netešia trapáci Tyson/Chow, tie ich nemotorné/hysterické skopičiny, nevybalancovaný pomer medzi pálčivou nevkusnosťou a veselou neslušnosťou + omíňavá obava - ísť do trojky by mohlo byť skutočne riskantné. V dvojke to ale - aj napriek krpatým nedorozumeniam - naďalej klape a s tým naším zblúdilým cyklistom je to za veľmi pekné 3*. ()

Xmilden

Druhý díl začíná ve stejném duchu jako většina pokračování. Po nějaké době se setkáváme znovu s našimi hrdiny a sledujeme jejich mírné proměny. Jediným kdo se nezměnil vůbec zůstává opět ještě dementnější Alan, mimochodem asi životní role pro Zacha Galifianakise. Bohužel atmosféra se ztrácí po 25 minutách kdy se naši hrdinové opět probouzejí v neznámém pokoji a opět si nic nepamatují. Takže druhý díl je vlastně jen trošku jiná variace na jedničku. Ve které Doug vlastně půlku filmu proječí. Dojem moc nenapravují ani Giamatti s Cassavetesem. Závěrečné fototitulky to je ovšem teprve ta správná podívaná. 60% ()

Real Tom Hardy

Exotické Thajsko je dejiskom druhého dobrodružstva trojice nerozlučných vlkov jednej svorky, ktorého najväčšia chyba spočíva v tom, že sa až príliš okato snaží ísť v šľapajach prvého dielu, počnúc "identickou" otváracou sekvenciou (x / x), kostrou, štruktúrou, postupovaním príbehu a jeho vnútornosťami až po zvuk a štýl soundtracku, aj keď pokojne mohol ísť svojou vlastnou cestou, čoho príkladom je práve záverečná trojka. Tiež ale kľudne mohlo ísť o zámer, takže vyčítanie je zbytočné. Level absurdnosti udalostí je nadhodený o značný kus, ba až tak, že sa z prvotne neuveriteľnej jednotky stal vlastne príbeh rutinný, ktorý sa môže stať kadekomu. Nové postavy nezaujmú, nemajú ani dôvod. Zaujme len Phillipsova réžia, ústredná trojka, Bangkok a jeho pod sukňami skryté penisy. --- ♪♫ (1.6.2017) (23.8.2017) (13.11.2018) (17.9.2021) ()

Ampi

Není dobré naražet do překažek, není dobré se jim vyhýbat, protože narazíte na jiné. Je dobré mezi nimi proplouvat a počítat s nimi. ()

Hrabka

Dvojka není o moc horší než jednička. I když je to dost podobné, tak se opět jedná o velmi povedenou komedii s pikatními momenty, které dokáží dost dobře pobavit. 75% ()

balone

Pařba v Bangkoku je špatný název, správně je to Pařba v Krungthepmahanakhon Amornrattanakosin Mahintharayutthaya Mahadilokphop Noppharat Ratchathaniburirom Udomratchaniwetmahasathan Amonphiman Awatansathit Sakkathattiyawitsanukamprasit (To je celé jméno pro Bangkok) 75% ()

juta

Další super jízda. O něco úchylnější než jednička, ale to mě vůbec nevadilo. První půlhodina nebyla vůbec vtipná, už jsem se bál, že to tak bude až dokonce, pak se to konečně rozjelo podobným stylem jako ve Vegas. Takže celková spokojenost. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)