Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

Hnedoocko

Zach Galifianakis opět nezklamal svými humornými výstupy, ale tento film byl pro mě velmi slabým odvarem v porovnání s Pařbou v Las Vegas. Scény mi přišly ohrané, nezajímavé, ničím mě zkrátka nenadchly. Proto mé hodnocení ** (oproti Pařbě ve Vegas ****). ()

Barvoj

Koukatelné.. lidem, kteří neviděli jedničku, by se to snad mohlo i líbit.. Doufal jsem, že tvůrci opět přijdou s něčím novým, s nějakým zajímavým nápadem.. a i když jsem nevěřil, že se to jedničce kvalitou dokáže vůbec přiblížit, to co jsem viděl bylo ještě o dost horší, než jsem si dokázal představit. V podstatě pouze udělali klon jedničky.. ale bohužel lidstvo ještě klonovací technologie nemá úplně zmáknuté a tak stejně jako první naklonovaná ovce, Dolly, i tento film trpí nedokonalostmi. Na první pohled se vše tváří v pořádku, ale stačí se podívat detailněji (v tomto případě nepotřebujete ani mikroskop) a zjistíte, že to prostě nefunguje... Scény z toho filmu neodpovídají jeho skutečnému stáří ale spíše věku jeho genetického předchůdce. A tak i když Hangover II možná bude chvíli životaschopný, je nasnadě uvažovat o jeho utracení a tím i zmírnění jeho (nebo v tomto případě spíše našeho) trápení. ()

tnp101

Pařba v Bangkoku se silnou příchutí Vegas. Dějová linka se nemění, ale stále zůstává docela zábavná, napotřetí to už však bude chtít zapracovat na originálnějším námětu, jinak film nezachrání ani to obsazení. Z Alana (Zach Galifianakis) se nám vyklubala spíše tragická postavička, což mi moc nesedlo, naproti tomu mě vcelku potěšil o něco stravitelnější hudební doprovod, který mě u první pařby dost často iritoval - stále hodně komerčního popu, ale tentokrát do konkrétních scén mnohem lépe zapadá. Klasické epičtější pokračování, což ovšem nutně neznamená, že lepší, ale pokud se vám líbilo ve Vegas, Bangkok neurazí. RECENZE ČESKÉHO BLU-RAY: Vysokodefiniční vydání první pařby moc nenadchlo a to jak po stránce technické, tak bonusové. Tentokrát se podíváme na pokračování a začneme klasicky obrazovou složkou disku. Ten je prezentován technicky dokonalým přepisem s poměrem stran 2,39:1 a vypadá fantasticky! Výtečnou ostrost i drobnokresbu doplňuje nepatrná vrstva příjemného zrna. Barvy jsou výrazně přesaturované a to vedro na člověka z obrazovky přímo sálá. Jejich podání tak není příliš realistické, což je nejvíce patrné především u pleti, ale přepis je kreslí s naprostým přehledem. Vysoký kontrast nijak neznehodnocuje výtečnou černou a po kompresy, či jiných artefaktech podobného charakteru není ani památky. Výborně zní i zvuková složka, která je u originálního anglického zvuku zastoupen DTS-HD 5.1 MASTER stopou. Na rozdíl od prvního dílu nás čeká pořádně dynamická a prostorová stopa plná velkolepých i drobných efektů. Projev subwooferu je velice agresivní především u hudby, jež je reprodukována s naprostým přehledem napříč všemi kanály a slyšitelně o sobě dává samozřejmě vědět i u akčnějších scén. Jak jsem již naznačil, výtečné je i začlenění zadních kanálů s hromadou ruchů okolí a čisté a hlasité dialogy jsou již samozřejmostí. Česká stopa v DD 5.1 zní také velmi dobře, ale dabing je opravdu špatný. Nejenže se hlasy k postavám vůbec nehodí, ona ani jejich synchronizace s pohybem pusy není ideální a hlavně zní (ono tomu tak nejspíš i bylo), že se všichni hrozně nudí. Opravdu nedoporučuji! Nyní se dostáváme k bonusové výbavě, která nebyla u modrého disku předcházejícího filmu nijak bohatá. Tentokrát nás nečeká žádný komentář, ale nahrazuje jej povedený a vtipný 25 minutový pseudo-dokument o temné osobnosti režiséra Todda Phillipse, příliš vysokém sebevědomí herců v hlavních rolích i o údajné šokující videonahrávce z místa činu. To vše za hostování J.J. Abramse, Morgana Spurlocka a dalších. Následuje kolekce krátkých videí - 7 minutový „making of…“, který ukazuje především míru improvizace a dvě 3 minutovky, jedna o opičce a druhá s Chowem jakožto ne moc vtipným (myšleno negativně) průvodcem po Bangkoku. Následuje spíše průměrný 5 minutový sestřih pokažených scén a nakonec ještě naprosto zbytečný 46 sekundový sestřih akčních scén. Všechny bonusy jsou prezentovány v plném HD rozlišení, vybaveny českými titulky a ve výsledku nijak zásadně nepřekonávají přídavné materiály „Pařby ve Vegas“. Jde tedy o audiovizuálně výtečný titul s nijak zásadními bonusy, a tak mu uděluji slabších 70%. () (menej) (viac)

venison

Dá se úplně obsahově i úrovňově srovnat s jedničkou ve Vegas.. Vtípky se opakovaly, ale nijak zvlášť to nevadí.. Fajn relax film pro zasmání.. Perfektní je Zach Galifianakis jako "syn v domácnosti" :-D ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Musím uznat, že druhá Pařba má překvapivě vysokou rewatch hodnotu. Wolfpack oplývá stále chemií na vysoké úrovni a s trochu podhodnoceným očekáváním už ani ten deja vu faktor toliko nebije do očí. Přiznejme si, že zápletka prvního dílu byla také primitivně "comedy driven" a odpustili jsme jí to, tak proč hned povolávat hněv boží na dítko poctivě kráčející ve stopách předchůdce? Rewatch 70 % ()

Bobik9

Oproti Las Vegas to ztratilo tu originalitu a vtip. Nebo, neztratilo to vtip úplně. Bylo tam spousta povedených "džouků" a gegů, ale zkrátka podruhé to samé nemůže mít takový úspěch. Galifianakis sice znovu totálně kraluje všem postavám zde a Cooper, Helms a Jeong také nejsou k zahození, jenže švih jedničky je zkrátka pryč. Bojím se, že trojka nepřijde ani se špetkou něčeho nového. ()

MikyAff

Že to má stejnou kostru jako předešlý díl, by mi nevadilo, ale to že nám na ní tvůrci dali poloviční maso, to už je těžší skousnout. Oproti jedničce, kde jsem se opravdu od srdce nenuceně zasmála, je dvojka v hodně ohledech slabší a místy až nepochopitelná. On nikdo není na větvi z toho, že ten kluk už nemá prst? Já přijít o prst, tak z toho tak vysmátá teda nejsem. Z Alana natvrdlého telete, se stává Alan případ pro doktory. První díl byl rozhodně o něco silnější. Tenhle už není na takové úrovni, ale furt nestojí za úplné zadupání do země. ()

Dreaker.24

Úplně to samé jako v prvním případě, jen v jiném prostředí, místo tygra byla opice a  Kalifianakis s holou kebulí. Originalita prvního dílu je docela pryč jelikož je to prostě to samé, už od toho probuzení mi bylo jasné kam to směřuje a tolik už mě to nebralo. Parta je ale pořád stejně sympatická, takže ještě jen tak tak zůstanu na 3/5. ()

drake31

.:Opakovaný vtip nie je vtipom ... alebo ?:. Tak na návrat starej známej partie som sa tešil a s výsledkom som veľmi spokojný. Samozrejme je to všetko o tom istom, originalita chýba ... ale čo sa týka humoru, vtipných scén, postáv stále to má svoje grády, a niekdy sa proste nedalo prestať smiať. Čo na tom záleží že pri sledovaní som si pár krát povedal "Toto som už niekde videl" keď sa pri tom rehotal ako zmyslov zbavený. Niet čo vytknúť. P.S. Jamie Chung a Sasha Barrese neskutočne krásne. ()

Mishqo

Musím povedať že po originalite m to veľmi sklamalo ale keďže aspoň humor bol výrazný tak tie 4 im dám, avšak výrazne horšie ako prvý diel ()

VasaX

Hangover II aneb Pařba v Bankoku nic moc jako celek. Ale zábava tam je, ta dvojka je taková jednička přes kopírák. Po úspěchu jedničky se člověk nemůže divit že producenti chtěli zopakovat ty pěkné tržby a pro jistotu s tím moc neexperimentovali. Záporem je tedy minimální originalita vůči jedničce, plusem jsou odkazy na jedničku a další nové "úlety", jejichž kvalita je poměrně střídavá, ale ve výsledku dosáhnou nadprůměru. Jako člověk se pobaví, ale přijde mi, že pozvolný rozjezd filmu a hluchá místa v průběhu mohla být lépe podchycena a posunout kvalitu a hlavně zábavu o kousek dál. Ale do kina s partou je to v pohodě a dobrá volba. Další věcí je "Woflpack" - tahle parta prostě válí a snadno si dokáži představit další, opět značně zkopírovaný díl, který prostě tahle sestava a zdařilé vedlejší role potáhnou i přes proklínanou neoriginalitu. Hangover II si sám o sobě zaslouží na chlup stejné hodnocení jako její první díl. Proč tedy ten hvězdičkový rozdíl? Protože sama o sobě. V kontextu svého, zkopírovaného, předchůdce je to už jen a pouze prosté a duplikované pokračování v jiných kulisách._____________ PS: Titulky v českých kinech pravděpodobně vytvářel někdo, kdo si myslel, že je velmi "cool" a takové budou i jeho přepálené titulky. Nejsou. A tudíž díky bohu za srozumitelnou angličtinu hlavních i vedlejších protagonistů. ()

hroubek

Jednička byla takový malý komediální zázrak a dvojka teď dokazuje, že to nebyla náhoda. Film splňuje to co trailery slibovaly a to, že naší starý známí budou mít ještě větší kocovinu než ve Vegas. Tvůrcům se velmi dobře povedlo ztvárnit Bangkok, protože oproti Las Vegas působí špinavě, hnusně a pěkně noirově. Hlavní hrdinově znovu předvádí jak jsou sehraný a díky ním film nemá skoro žádná nudná místa. Je vidět, že tvůrci trochu tlačili na pilu a to hlavně na postavě Alana, který má nejlepší hlášky i scény, ale někdy je toho prostě moc. Jinak jednotlivé epizody pobaví zvláště ta v klášteru nebo v bordelu. Hlavní trojici zdatně sekunduje Ken Jeong i Paul Giamatti. Phil,Stu a Alan nezklamali a už teď se těším na jejich výlet do Evropy. A závěrečné fotky nakonec filmu rozesmějí určitě každého, protože nemají chybu. ()

ivo333

Po najlepšej komédii posledných rokov som sa veľmi tešil na druhú časť, ktorá však nebola až taká dobrá ako jednotka. Aj tak som sa smial viac krát ako pri priemernej komédii, preto dávam 4/5 aj za úžasnú opicu a chudáka Stuea, ktorý si to vždy zlizne najviac. Zach ma s tými vlasmi prekvapil, musím si na to ešte chvíľu zvykať. Ešteže tam boli na konci tie fotky, lebo inak by bol film v podstate nedokončený. 80 percent ()

Nyck

Nebylo to tak dobré jako první díl. Jak se to říká: Opakovaný vtip není vtipem? Jo, to bude ono. Tvůrci měli skončit v nejlepším, tedy na konci prvního dílu. Ten byl vynikající. ()

Master19

* Part I jsem (zatím) neviděl * Super vzpomínky na Bangkok * Super odlehčená zábava * Bezchybný Zach. Takže hvězdičky jsem rozdal a z kina jsem se vrátil spokojený. Pravdou je, že na tento film jsme šli hlavně kvůli kouzelnému slůvku "Bangkok", ale rozhodně mám náladu se podívat i na jedničku, i když počítám, že budu zklamán. Za tuhle megajízdu ale dávám rozhodně palec nahoru a díky bohu, že jsem nikdy neměl důvod ani dost sil pátrat, co jsem asi tak celou noc dělal, že mě všechno bolí... :-) ()

Petr23

Ne tak dobré jako první díl. V principu jde ve stopách svého předchůdce, ale oproti němu je zde docela velká spousta hluchých míst a ne zas tak vydařených vtipů. Už proto, že vás příběh nemá čím novým překvapit, je to celkem pochopitelné. Na druhou stranu byl film svižný a zábavný. Celková stopáž tomu rozhodně prospěla. PS : Závěrečná prezentace fotek opět nezklamala :) ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)