Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

Pája=)

To samé jako jako jednička jen s jinými kulisami a tvrdším humorem. Hlavní problém je asi ten, že tam kde jednička působí věrohodně tak dvojika už jde do nereálného extrému, který vrcholí WTF koncem. PS: České titulky se protentokrát opravdu vyznamenaly. Co je sakra "štando"? ()

ivet.ka

Že to bude zkopírovaný první díl se dalo očekávat. Trailer ani nenaznačoval nic jiného. Jenže jsem netušila, že se bude kopírovat tak nestydatě. Prakticky totožná šablona, pouze vyplněná jinými obrázky. A Zach Galifianakis mě taky nepotěšil. Chová se už pouze jako rozmazlené harantě, přetloustlé a nevyspělé. Úplně z něj vyprchal onen sarkasmus, kterým oplýval v prvním díle. Kluci, asi už se s vámi na třetí Pařbu nevydám.. Přečtěte si celou recenzi. ()

medusaB

Jak už to tak bývá, druhý díl nam přinese horší, v tomhle případě, okopírovanou jedničku. Přesto se jedná stále o kvalitní komedii, ve které dominuje, můj stále více oblíbený, Zach Galifianakis. Trošku mě mrzí, že v tomto díle trošku zapomněli na Justina Barthu, o to víc mě iritoval rádoby „Génius“ Manson Lee. ()

okkac

Podruhé to samé, ale už né tak vtipně jako poprvé, i když některé fóry byly smrtící (mužatka) a závěrečné fotky opět tím nejlepší. A opička ruluje (i s těmi ksichty na fotkách :-) ()

bartias

Todd Phillips dřív nebo později zrecykluje všechny atrakce z prvního filmu, situace jsou divočejší a děsivější, ale ne zábavnější. Dokonce ani ne zábavné. Opakovaný vtip není vtipem. ()

sir-dave

Naštěstí si z jedničky, kromě hrubé osnovy, už moc nepamatuji, takže opakující se situace mi nijak zvlášť nevadily. Zasmál jsem se (opička kousající mnichovi nastavený penis) a co víc, mrknul bych někdy zase na nějakou pařbu. ()

tomeek

Némlich to samé, jak první díl, ale míň vtipné, překvapivé, zábavné a míň úplně všechno. Zasmál jsem se asi jedenkrát, vážně. V půlce jsem měl skoro chuť to vypnout, protože mi to bylo dějově TAK ukradené, že jsem se dodíval opravdu jenom ze "slušnosti". Ani ty finální fotky už nejsou tak vtipné, jako v jedničce. A začínám nesnášet Galifianakise. Buď to tak dokonale hraje, nebo je to fakt kokot par excellence. A tu zkurvenou opici si taky mohli odpustit. Ta chystaná trojka se bude muset setsakramentsky snažit, aby to bylo o něčem. Tady totiž nebylo proti prvnímu dílu šokujícího nic. Až na striptérku! Skoro mám chuť dát jen jednu hvězdu. ()

URBAN

Říká se opakovaný vtip není vtipem, jenže protentokrát to neplatí opakovaný vtip je mnohem zábavnějším a to po všech stránkách a to at jde o soundtrack , prostředí Bangkoku nebo třeba injekční dávku vtipu která až překypovala navíc pan Chau tomu dodal opravdovou štávu . Můžu s klidem říct že jsem viděl jednu z nejlepších komedií a to že jednička je lepší si nechte prosebe a jo vím že to v podstatě je to samé , ale v podstatě taky není : ) ( 18.4.12/PC , 19.5.13/MAC ) ( 13.3.18/TV ) ( 21.4.20/TV) ()

panMartin

Jako přes kopírák se opět trojice chlápku probere po akci někde ve měste a snaží se přijít co se stalo. Dvojka je horší na vtipy a jen kopíruje totožné situace ze jedničky. Druhá pařba je průměrný film, který neurazí, ale ani nenadchne. A doporučuju vydržet až do konce poněvadž fotky u závěrečných titulků jsou asi nejlepším momenten filmu. Co snad ještě pobavilo, tak byl poněkud falešný zpěv Mika Tysona. Bojím se, že trojka nepřijde ani se špetkou něčeho nového. ()

Radiq

Jak kdybych viděl už jednou viděné... ale horší. Takže klasickej problém dvojek. Dost věcí z jedničky se tam opakuje v podobnym duchu, ale už to tak nevyzní. Násilné použití toho šikmookýho minigangstera a Mika Tysona vyznívá dost zoufale. Jo, má to pár dobrejch momentů a nápadů, ale většina z nich stojí za prd. Hlavně Alan (Zach Galifianakis) tady není v podstatě vůbec vtipnej, což je oproti jedničce úplnej obrat. Tenhle film mi byl v podstatě úplně jedno... a taky tak zůstane... Nechci se totiž už u komedie zase skoro nesmát. ()

ing.Frosty

Hodně vyčpělé a vyvařené pokračování, které ze mě vyprchalo dřív než sem vůbec stihl opustit kino. Zatímco u jedničky sem se smál od začátku do konce a to hodně nahlas, tady sem "jen" příjemně pousmíval. Celý film doplácí nejen na to, že kopíruje koncept jedničky. To by zas tak moc nevadilo a docela to i funguje, ale do puntíku kopíruje snad všechny události z prvního dílu. Scénář navíc nedrží moc pohromadě. Dialogy jsou sice vtipně napsané, ale postupné sestavování skládačky, narozdíl od jedničky, působí opravdu hodně nevěrohodně až blbě. Pokaždé, když je to potřeba, tak hrdinové uprostřed Bangkoku narazí zčista jasna na další stopu nebo někoho, kdo umí perfektně anglicky a navede je kam dál. Na druhé shlédnutí ani náhodou. ()

TheBalrog

Jednička byla famozní o tom není pochyb. Od dvojky už jsem logicky tedy tolik nečekal, ale i přesto mne nezklamala. Od začátku až do konce jsem se bavil, a to by u komedií mělo být. Zcela zasloužených 80% ()

Doudis19

Po povinném odříkání počátečního "je to tu zase" se partička opět rozjíždí. Sice už bez lehkosti a nenucenosti prvního dílu, pořád ale zatraceně vtipně. V mezihře to někdy lehce zaskřípe, když má ovšem přijít na legraci nebo akci, znovu se boduje na plné čáře. Na pobavení výborné, sportovně se ale musí uznat, že bez starých, známých a hlavně pověstné foto prezentace by se jednalo "jen" o průměrnou komedii. ()

ladyDOOM

Pařit v Bangkoku mě bavilo víc než ve Vegas.. Možná to bylo tím, že po Vegas mám dost hangover a moc už si ty všechny neuvěřitelný a dozajista velice zábavný historky nepamatuju :) Hysterický ječení Eda Helmse a dealující opice byla legrace a jsem zvědavá, copak se pánům stane příště... ()

vadic

O chlup horší než jednička, ale zase s nesrovnatelně lepším soundtrackem. I když měl film slabší místa, čtvrtou hvězdu přidávám za neskutečně geniální gag s bangkogskou kurvou a honící opicí. Obraz vyvolaný v mé hlavě byl zároveň strašně nechutný a neuvěřitelně zábavný. Jen je husté, že vůbec neřešili HIV. ()

Cedr

Tak moc totožné s prvním dílem, že očividně nemůže jít o nedostatek invence ale o záměr a sázku na jistotu. Proč měnit recept, který publiku tak chutnal? Těžko něco vyčítat. Bohužel zatímco první díl působil jako (nečekaně) zábavné dobrodružství, druhý působí jako jeho přesné převyprávění a ona "dobrodružnost" je ta tam. Hangoveru však kromě cool obsazení nahrává fakt, že na poli filmových komedií nemá konkurenci co by stála za zmínku. I kdyby tvůrci do třetice opět tupě zopakovali stejný scénář, tentokrát třeba... dejme tomu v Evropě, byl by to stále a s přehledem nadprůměr. Hangover je prostě jednooký mezi slepými. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)