Upírske denníky

• Česko Upíří deníky (viac)
Dráma / Horor / Romantický / Fantasy / Mysteriózny / Thriller
USA, (2009–2017), 120 h 1 min (Minutáž: 40–43 min)

Predloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino, Matthew Davis, Sara Canning (viac)

Příběh dvou upířích bratrů, kteří jsou posedlí krásnou dívkou z městečka, mezi jehož obyvateli žijí nadpřirozené bytosti. Na začátku seriálu se Stefan a Damon Salvatorovi vracejí do rodného města Mystic Falls ve Virginii, oba z velmi odlišných důvodů. (HBO Max)

Lucasoff

Taková roztomilá volovina, kde jsou všichni mimořádně fešní a vůbec je to takové fajnové a dobře se na to kouká. Popravdě řečeno nechápu, že tomu dávám čtyři hvězdy. Asi jakási skrytá úchylka. 70% ()

senoritar

Dlouho jsem se tomuto seriálu bránila, ale musím říct že po shlédnutí prvních pár dílů jsem svůj názor velmi přehodnotila. Rozhodně to není žádný vrchol kinematografie, ale příběh je zajímavý a poutavý, herci jsou pohlední a sympatičtí a celkově nepovažuji čas strávený před obrazovkou za promarněný. Jen čekám až se další série budou vysílat v TV. Tolik kritizovaný dabing nepovažuji za tak strašný, aby se na to nedalo dívat, a jelikož patřím mezi ty, kteří dávají dabingu přednost (jsem prostě líná číst titulky), tak doufám, že se další série dočkám brzy.....Doplněno po nějaké době: původně jsem dala 5 hvězdiček, ale nyní musím říct, že to bylo poněkud nadhodnocené. Seriálu s postupem času rapidně klesá kvalita (od 4. série nahoru se řeší pouze zda bude Elena s Stefanem nebo Damonem) a když to porovnám se spin offem The Originals, který svého předchůdce překonal, nemohu dát plné hodnocení. ()

Sabril

Istotne 5* jedna je hlavne kvôli hereckému obsadeniu hlavných postáv: Ian, Nina a Paul. No a zvyšné štyri... 3 sú za dej pretože je to napínavé v každom diele. A tá jedna je kvôli strašidelným momentov. Vždy sa stane niečo čo človek nečaká buď niekoho zabijú zo zadu alebo niečo podobné a jednoducho sa človek trocha zľakne. Mnohí si myslia že je to veľmi podobné Twilightu má to len jednu jedinú podobnosť: upíri. Nič viac... Jednoducho super :) vždy si rada pozriem každý diel. TEAM STELENA aj DELENA oboch mám jednoducho rada :) ()

Kongu odpad!

,, Ej, Marcos Siega, jebnem po tebe voľačo!´´ Ako by povedal Maestro Cibuľa (Ladislav Meliško). Kravina s otrasným dabingom a debilným strihom! // 0% // ()

Jennifer600

Aaaa na tomhle seriálu nejvíc miluju Iana, kterej má naprosto dokonalej úsměv, kterým okouzlí snad všechny. Ze začátku jsem se od seriálu nemohla odtrhnout, napínavé scény, díl vždy skončí tak, aby jste toužily po dalším a dalším.. (koneckonců tak by to mělo být).. Dost mě štve nevinná sladká Elena, která za nic nikdy nemůže a všichni jí chtějí pomáhat.. Už mi to lezlo na nervy!Ale bylo dost předvídatelné že Elena nakonec taky skončí jako upír. Stefana jsem od začátku moc nemusela, spíš sem to přála páru Delena... Uvidíme co přinese pátá serie, jestli mě to opět chytí a budu se těšit na každý díl jako dřív.. ()

PetulQa_Zzz

Miluju tenhle seriál! Když jsem ho nesledovala tak jsem si z něho dělala srandu,ale už jsem viděla všechny série 2x a sjedu to i po třetí :D. Nemůžu se dočkat 5.série :) ()

sasazu

3 hvězdičky za dějovou linku a ta čtvrtá je za Josepha Morgana, který hraje Klause tak skvěle, že i když je to největší padouch, přistihnete se, že je vám ho líto, když se mu stane něco zlého. Fandíte mu a přejete mu tu zatracenou holku o kterou stojí... Ve čtvrté řadě si mě získal tolik, že jsem se dívala jen kvůli němu a nekonečný milostný trojúhelník hlavních postav mě vlastně vůbec nezajímal. A zdá se, že si Morgana oblíbilo tolik lidí, že si vysloužil svůj vlastní seriál (spin off Upířích deníků) The Originals. ()

Ejdel

Během pár dní jsem zhlédla celkem dost dílů. A ano vtáhlo mě to a nechce pustit! Ať si říká kdo chce co chce, mě se to zkrátka líbí. Poslední díly jsou lepší a lepší :) ()

Lujna

Většinu fanynek uspokojí pouze pohled na Damona a kvalita dílů se obvykle měří podle množství času, který stráví na obrazovce. A nepřímo úměrně také podle toho jak moc se Elena potřebuje projevovat jako naivní dobračka a jak moc se právě pokouší se nechat nesmyslně zabít aby "ochránila" ostatní. Už si nepamatuji u které sezóny to s dějem začalo být špatné... ()

marky.04

První dvě série jsou skvělé, třetí a čtvrtá série ujde, ale dalšími díly to úplně zkazili. Pořád někdo umírá a pak zase ožije a už je to dost nudné. ()

penelopa

Příjemně romanticko-strašidelné.Viděla jsem zatím jen do 3 serie ale jiskření mezi hlavní hrdinkou a oběma bratry mě zatím neomrzelo.Též oceňuji dabing,zejména Filip Švarc namluvil Damona přesvědčivě a taky sexy. ()

CZmaggieCZ

Seriál o nerozhodnosti mezi dvěma muži..Už dosti ohrané téma, které je doplněno neméně ohranými upíry. Ovšem nemůžu tvrdit, že bych se do něj nezakoukala, to určitě ano, ale co se týče toho, že by vám měl seriál něco dát, tak o tom se nedá ani uvažovat.. ()

Herrydos

Jako alternativa Twilight to ujde je to temnější a pro mě jako pro kluka lépe stravitelný ale je to jako na horský dráze jeden díl je příšerná slaďárna a druhý zase horor i přesto tento seriál stojí aspoň za zkoušku puď vám to sedne a nebo ne ()

Batwoman míří do televize

Batwoman míří do televize

18.07.2018

Bývalá producentka Upířích deníků Caroline Dries chystá ve spolupráci s televizním magnátem Gregem Berlantim (Arrow, The Flash, Supergirl) nový komiksový seriál od DC, tentokrát zaměřující se na… (viac)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (viac)