To, co chvíli vypadalo jako zvláštnost, se nečekaně mění v drama! Malé víry nad New Yorkem se spojí v tornádo a rozmary počasí nabírají stále děsivějších rozměrů. Meteoroložka Nicole de Boer je jediná, kdo může zachránit město před katastrofou - pokud včas odhalí tajemství podivných přírodních úkazů... (oficiálny text distribútora)

Haymar

Nejsem meteorolog, ani fyzik (ani nic podobného), ale vsadím se že všem zaměstnancům ČHMÚ se při sledování tohoto paskvilu musela chodidla kroutit v pěsti... Stejně jako mě! Samotný námět dokonale korespondoval s celkovým provedením filmu (vč. všech (ne)hereckých výkonů) ()

Crackonosc odpad!

Skupinka cca šesti lidí pomalu postupuje chodbou v jednom z vysších pater mrakodrapu, když tu se proti nim náhle vynoří kulový blesk, což jeden -zřejmě náčelník party snů- komentuje slovy "Najde si to cestu dovnitř!", načež všichni zkamení na místě. Poletující prskající koule si to klidným tempem přištráduje až ke skupince dobrodruhů, ladně obkrouží nejpomalejší kus stáda, švihem ji odpálí od smečky a zmizí. Naši kreté- pardon hrdinové se SAMOZŘEJMĚ rozhodnou, že si ohořelou mrtvolu prohlédnou zblízka, aby měli nějakou tu šokézní vzpomínku na trauma toho dne. A to ja ta chvíle, na kterou všemi mastmi mazaný blesk čekal! Ve chvíli kdy jsou zvědaví tupouni u ohořelé hromádky nejblíž, vyskočí prohnaný kuláč zpoza rohu a dá se do pronásledování roje po lobotomii. Hlavní trubec však navede vystrašené ovečky do kanclu a drze zabouchne dveře dřív, než se k mim stihne přidat i elekřinou zářící pronásledovatel. Tomu pak nezbývá nic, než číhat za dveřmi. - Takže asi tak! Tohle mimochodem je scéna, která ve filmu FAKT je! :-) ()

Echelon1 odpad!

No, zo začiatku to vypadalo na celkom dobrú 1*. Ale ako to išlo ďalej a ďalej...Nakoniec sa z toho stal odpad! Čo je škoda. Efekty, to hádam nemusím ani pripomínať, samozrejme klišovité, smiešne dialógy- "Je to svetový problém."__"A toto je svetové mesto." A tých blbostí...Ľudia zamrzli (žeby Deň po tom?), ale tu sa to stalo len tak, bez zmyslu, samozrejme nezlomnosť a hrdosť amerického národa (tu to len umocňuje hroznú stránku filmu), mini-tornáda (vždy bola pri nich zima, museli byť veľmi silné, keď stiahli chladný vzduch z hornej atmosféry, pri tom ich ale naháňali deti), koniec filmu a mnoho krádeží z iných filmov... Strašné. ()

Luqi

Ďalšia zmotanina cez kopirák o nejakej katastrofe, ktorá sa snaží byť realistická ............ ale potom napríklad príde do kancelárie tá elektrická guľa a zničí aj tie miniatúrne náznaky reality .............a na záver zaklincované neuveriteľné tupým záberom na pudlíka, dovidenia............... Ale napriek tomu, do kategórie "odpad" by som to nehádzal, sú stovky oveľa horších filmov. ()

hEROic

dalsi z katastrofickych slatanin... opravdu nic noveho, nicmene kdyz je clovek ve stavu, kdy vicemene jen cumi do zdi, tak i tenhle filmek najde sve uplatneni :) ()

Ydrosten odpad!

Tady v tom, nebyly ani ty hezký holky, který se občas v takových hnojích vyskytují. Sem tam slušný komický výstup ( zřejmně autory myšlen vážně ) nemůže zachránit odpadní vyznění celé této katastrofy. Ve Vancoveru zřejmně po natáčení litovaly že je nechaly točit právě u nich. ()

MickeyStuma odpad!

Televizní snímek se nepřekvapivě honosí ohromnou plností různých nelogičností a absurdit. A přitom námět nebyl zase až tak špatný. Ani speciální efekty nebyli na TV nejhorší. Tvůrci si to buď chtěli zjednodušit, nebo prostě o toho vůbec nepřemýšleli. Ano, od TV se nedají očekávat nějaké velkorozpočtové katastrofické snímky, ale přeci jen by nějaká logika měla být předností. Atmosféru snímek má a i o napětí místy nouze není, jen se nesmí u toho moc přemýšlet a divit se nad chybami. ()

savage3303

No čo dodať. Nízkorozpočtový filmík, kt. sa snaží zaujať. Celé to bolo na otrasnej úrovni, efekty boli príšerné. Bolo tam vidiet pár svetlích momentov, kt. ma zaujali. 1*. ()

Kaucuk odpad!

Bože ten závěr vypadal fakt na pokračování...teda byl bych rád, kdyby si některé filmy tvůrci nejdřív sami pustili, než to vypustěj do koloběhu filmového průmyslu. Takhle chabý triky a milionkrát přehrávaný scény mě opravdu uzemňovaly. I když místama sem se od srdce zasmál, ale to v danou situaci neměl bejt diváckej projev, kterej by pachatelé tohohle filmu očekávali. Dávám odpad, protože díky tomu filmu na mě došla divná nálada...jdu to spravit něčím lepším....třeba televizníma zprávama, počasím nebo reklamama...Jééé sladké reklamy. ()

nula87

Tenhle "film" je opravdu katastrofický, ale ve smyslu, že je to jedna velká katastrofa. Nemá moc smysl k tomu cokoliv dodávat, snad jen že logika byla skvělá, příběh propracovaný a triky naprosto úžasné :-). A podle závěru nás asi čeká dvojka, ale ta už bude určitě beze mě. ()

Stejšn

Chtěl jsem dát aspoň jednu, za scénu s obojky. Ale ne, nejde to. Je to typický kanadský televizní katastrofák. Film padlý na palici, s debilním dějem i námětem, strašnou režijí a nulovými hereckými výkony. O tricích nemluvě, to ja kapitolka sama pro sebe. Otázka je, jestli nám naše televize tyhle sračky vybírají záměrně, podle nějakého děsivého tajného plánu na likvidaci divákova IQ, nebo jestli prostě Kanada natáčí jenom sračky. ()

janahorova

Ano, je to hovadina. Nicméně dokoukala jsem do konce a docela se bavila. Jasně že je to parodie sama na sebe plná klišé, ale takových filmů vychází ročně 80 procent a mají zde na CSFD 60 a více procent... Efekty docela otřesné :D spíš pro zasmání. Jsou i horší filmy. ()

SKA

Tohle sem neměl vidět a doufám že na to brzy zapomenu. Herecký výkony byly trapný a ty takzvaný speciální efekty stály taky za houby. Ani to nebylo napínavý, nebo jinak zajímavý. Jednu hvězdu dám, že to je nízkorozpočtový film a víc s tim asi udělat nešlo a je to z Kanady. 15% (první komentář 17.7.2009) ()