K malému americkému městu se blíží bouře, která přeroste v tornádo. Dan Hatch je dospívající kluk, který žije se svou matkou, nevlastním otcem a malým bratrem. Tornádo ale zastihne každého na jiném místě... (oficiálny text distribútora)

Hakha odpad!

Ježiši, tak to byla komedie. Polovinu filmu jsem jen kroutil hlavou nad neskutečně trapnými scénkami, směšně vypadajícími tornády, a o hercích ani nemluvně. Po téhle podívané mě nenapadá nic pěkného, co bych o téhle céčkové katastrofě mohl napsat.... ()

Le_Chuck odpad!

Ďalší z potomkov špičkového Twistera, ktorý spolu s brachom Asteroidom a ďalšími kumpánmi vytvoril novú kategóriu filmov, tzv. katastrofická telenovela. Zväčša problémová rodina (zväčša nevlastný otec) je vystavená prírodnej katastrofe, ale čo je oveľa strašnejšie (minimálne s pohľadu tvorcov) je práve ich nie práve najpevnejší vzťah (rodinná idyla sucks), ktorý utuží jedine nejaké veľké dobrodružstvo. Tornádo! A toto dobrodružstvo sa vo svojej plnej CGI kvalite objaví prvý krát až v 40-tej(!) minúte filmu v okne domu, na celé 3 sekundy! A tak ďaľej a tak ďalej a mne ja chce grcať a tornádo mam v hlave. Finále je vyslovene smiešne a trápne rovnako, ako celý tento odpadkový žáner. ()

Deimos

TV/// Obszazení 4/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +Davon Sawa, John Schneider a mladičká Laura Bertram, bylo radost je vidět, záverečné resumé se mi líbilo (to vyprávění co bylo potom na konci) -efekty, triky, hudba, děj, námět, réžie.../// Hmm tak tohle je fakt výbornej snímek. Když to vezmu kolem a kolem, tak i v céčkové produkci stojí někde hodně nízko. Nepřináší nic zajímavého, snad jen kromě pár postav a herců. Ale s nimi mohli natočit cokoliv jiného, klidně film o tom jak venku prší a do toho fouká vítr (i když vlastně o tom to tak trochu asi bylo). No nic du se projít./// Celkem 21%/// ()

choze

Viděl jsem jen pět minut z finále (a tak nebudu hodnotit) a málem jsem se pochcal smíchy. I na naší silně zrnící Primě jsem si nemohl nevšimnout té dementní zadní projekce, nemluvě o směšně počítačových tornádech. Proč proboha někdo točí takové věci, když na to nemá prachy? Není nic horšího než když si televize usmyslí zkopírovat hollywoodský katastrofický velkofilm stojící na zvláštních efektech. Speciálně TWISTER zaznamenal slušný počet takových vykrádačských slátanin (TORNÁDO!, TWISTER SE VRACÍ, ATOMOVÉ TORNÁDO, ÚDER TORNÁDA), jednu horší než druhou. Myslím, že za vše mluví už totálně béčkový název filmu NOC TORNÁD. ()

• Natáčelo se ve městě Kleinburg v Kanadě. (willy1)