Prichádza búrka, ktorá môže ovplyvniť celý svet. Naviac je tu hrozba teroristov, ktorí sa vyhrážajú, že celá vec bude ešte horšia, ako sa zdá. Je možné, aby búrka zničila pyramídy v Gize, Effelovu vežu v Paríži alebo Sochu slobody v New Yorku? Tím troch ľudí sa pokúša nájsť centrum búrky a preskúmať okolnosti jej vzniku. Príroda sa zrejme pomiatla, alebo sa niekto pokúša simulovať globálnu poveternostnú katastrofu? (oficiálny text distribútora)

Hellknight12

Nedávno pozreté po rokoch. Priame pokračovanie prvého filmu, ktoré sa režisér snažil natiahnuť ešte viac ale hlavne pridať viac bordelu počas katastrofy. Očividne sa riadia pravidlom. Spravím pokračovanie tak to musí byť mega bordel. Ono to nie je len bordel vo filme ale aj bordel na obraze ak už príde akcia tak pomaly človek nevie čo sa deje. Čo sa týka príbehu je to logické pokračovanie ale prečo tam pridaly jeden príbeh, ktorý mi žral nervy? ( Náboženských fanatikov ). Ono by to bolo celkom fajn ale zo stopáže 2x96 min ťa náboženská časť je asi 50% času. Pekne mi to pokazilo film. Celkové hodnotenie za mňa je 45%. ()

blackrain

Klimatické změny způsobující bouře po celém světě. Příroda se asi pomátla. Banda teroristů, která vyhrožuje. Zajímavá kombinace. Na dva díly to bylo moc roztahané, stačil by jeden. Ujíždím na katastrofických filmech, pořád mě přitahujou. Řekněme, že jsem znovu objevila Ginu Gershon, kterou jsem na čas ztratila z dohledu. ()

Rodriguez

Hold někdo další se vždycky najde a jako bl*ec opakuje furt stejný děj dokola jako mlýnské kolo. Jenže ono se toho člověk nasytí a pak už mu to nechutná. Některé scény si tu tvůrci mohli odpustit, scénář mohl být daleko lepší, herecké výkony ucházející a efekty v průměru. Bohužel tohle k úspěchu filmu nestačí... ()

The_God

Klasický béčkový (možná dokonce céčkový) katastrofický film, kdy můžete zpochybnit všechno od prvního záběru po konečný titulky (včetně) a budete mít klidné svědomí, protože jste měli pravdu. Někdy se divím, že někdo vůbec vyhazuje peníze na takovýhle braky. Kdyby mi ty prachy radši dali. Aspoň by nadělali méně škody. ()

profeek05 odpad!

Další z filmů, pro které může být hodnocení "odpad" stále lichotivé. Tohle je totální hnus. Filmů o "katastrofách" je už takhle dost a ve všech vidíte stále to samé - namátkou: bývalí manželé, které svede varování před možnou katastrofou znovu dohromady ; jejich či cizí ratolesti, které nedbají rad rodičů a ženou se přímo do středu tornáda či kdejaké další hovadiny, stejně tak ignorují apokalypsu za nejbližsím kopcem hlavouni měst, organizací apod. ; zničení nejznámějších světových staveb, měst a turistických atrakcí ; a hlavně - až na pár výjimek přímo úchylně HNUSNÉ a UMĚLÉ efekty a Himaláje nelogických děr v prostředí i scénáři.. V tomto případě bych ještě přidal příliš rychlé přeskakování z místa na místo, celý děj působí jako dort pejska a kočičky. Ze všeho, ale na nic. USA a Německo spojily svou tvorbu a vznikl přímo výjimečně špatný rádobykatastrofický film, kde Vám stihnou během prvních pěti minut násilně vysvětlit, že je polovina světa již v troskách (rozumějte USA a Německo, ale kde se tu k čertu vzala Francie?) a na druhou polovinu (zbytek USA, Německa a ty další nepodstatné země světa) se to řítí. FUJ, fuj a ještě jednou fuj. Jdu si spravit chuť trochou fernetu, nebo se televize nedožije rána :-D (P.S.: a to jsem to ani neviděl celé, nejsem sebevrah!) ()

• Natáčelo se ve městech Winnipeg a Selkirk v Kanadě. (willy1)