Ružový panter

• Česko Růžový panter (viac)

Inšpektor Jacques Clouseau má len jeden cieľ - dolapiť zločinca svetového formátu Fantóma. Osudným sa mu má stať Ružový panter, jeden z najslávnejších diamantov na svete. Keď neodolá možnosti zmocniť sa tohto klenotu, bude mať Clouseau možnosť pristihnúť ho priamo pri čine... (STV)

Tomulka

Beru to jako rozjezd a je dosti poznat, že s to rozjíždí pomalu. Spousta nudných scén, které osvětlí jen Komisař Clouseau, který se pomalinku dostává do té roviny , aby Vás v dalších dílech roztrhal smíchy na kusy. ()

Otan

Myslel jsem,že budu hodnotit z nostalgie,ale dnes jsme si to pustili celá rodina a bylo to pro mne docela zklamání.Neuvěřitelně utahaný film,tedy určitě dvě třetiny.A po celou tu dobu se opravdu nic nedělo.Snad závěr,ale tento film je z celé série nejslabší. ()

ssarka

není geniálnější scény než ta skoro poslední - noc a děda jde z hospody a kolem na náměstí probíhá honička aut a probíhá zebra - to je opravdu nejlepší komediální scéna ever.. ()

Kamil111

Klasika všech klasik. Nedávno jsem to počítal, a viděl jsem ho asi dvacetkrát. Shame on všechny české distributory, kteří nejsou schopni dovézt blu-ray existující od roku 2011 s českými titulky i dabingem. Je velký rozdíl koukat se na film stažený z nějakého webu, jedno jestli legálního nebo nelegálního, a na plnohodnotné BD s 25 GB dat. ()

evangelik

Další pokračování je lepší a to ještě další úplně nejlepší. Obvykle bývají druhé a třetí díly lepší... C.C. mi v té roli princezny moc neseděla. ()

Nataniel73

Rúžový panter ma zrovna nenadchol. Nudný a zdĺhavý film plný nudných dialógov a nesympatických postáv. Humor je taktiež biedny až zastaralý. Ani raz som sa nezasmial, len párkrát pousmial. Za jediný svetlý bod tohto filmu považujem scénku na hotelovej izbe (manžel + dvaja nápadníci v bizarnej situácii). Hra na schovávačku sa mi celkom páčila, ale film z rozpakov nevytrhla. Pre mňa je to na jedno až dve pozretie a spomínať budem asi len na tie dve gorily. Slabé tri hviezdy za tých pár vtipných momentov a ústrednú pieseň. 55% ()

soukyd33

První film ze slavné série Růžového pantera. Je to tu spíše o hvězdném obsazení a hereckých výkonech, než o vtipu a humoru. Vtipnější filmy přijdou až později. Poznámka: Tento film neberu jako komedii, ale spíše krimi a drama. U filmu jsem se spíše nudil. 🙄 Poznámka: Jen inspektor Clouseau je zde vtipná postava. 🤔 To ale na dobrou komedii nestačí. 🥱 Hvězdiček 3 ()

JB001

Vláčná Claudia Cardinale a Cortina d'Ampezzo o tom jsem dlouhá léta jenom snil. A sním pořád... Navíc ještě sním o zasněžených horách. To už taky není čo bolo ()

Mangix

Inspektor Jacques Clouseau je prvotridni idiot, za coz velky potlesk..mozna by film dostal 5hvezdicek, kdyby Peter dostal vetsi prostor..Claudia Cardinale, ktera vam zlepsi oci..David Niven jako gentleman lupic..a povedenej vecirek na konci filmu. ()

vitrouš

Vyjimka, kde prvni dil je nejhorsi z cele serie. Beru v potaz filmy kde hraje Peter Sellers. Pokracovani a napodobenina se S. Martinem je fakt traparna. To uz neni ten pravej Ruzovej panter. ()

macour

První ze série filmů s potrhlým komisařem v podání P. Sellerse. Tento snímek je zatím ochuzen o bláznivého šéfinspektora Dreyfuse (skvěle ztvárněný Herbertem Lomem - nar. v Praze 1917), který je nadřízeným komisaře Jacquese Clouseaua, takže děj filmu nemá ještě ty správné grády. Ale i tak je zde mnoho perfektních gagů a film stojí za shlédnutí. ()

NickSloterSG

Tenhle humor musíte mít rádi a v tom případě budete tento první díl série (i následující díly) zbožňovat. Neříkám, že to nemá své hluché místa, to ne. Ale náladu vám to zvedne zaručeně. ()

Sao Saoi

Prekvapivé, že Peter Sellers v tomto filme nastupuje až od prvej polovice filmu. Dovtedy je to skôr príprava k nejakej akcii. V samotnom filme stojí za povčimnutie prekrásna CLAUDIA CARDINALE. Na druhej strane to Peter Sellers pojal ešte uveriteľne vtipne. Ale na filme je vidno, že bol točený pred 50 rokmi :) A hudba v spojení s Cardinale je veľmi ľúbivá kombinácia. Celý film ale spočiatku ako prvé filmy Jamesa Bonda, aby sa záver zmenil skôr vo frašku :( Celkové skóre: 46% ()

jan152

Trochu překombinované. Až po půlce filmu mě napadlo, že to měla být původně více krimi než komedie a hlavním hrdinou fantom David Niven. ()

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

18.05.2023

Před časem jsme zde psali zprávu o tom, že studio MGM nyní spadající pod Amazon pracuje na rebootu několika svých slavných značek. Patří mezi ně i Růžový panter, a právě tento projekt se nyní začíná… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Růžový panter se vrátí

Růžový panter se vrátí

21.11.2020

Režisér Jeff Fowler, jehož Ježek Sonic byl jedním z nemnoha filmů, které jsme v letošním roce mohli ještě vidět v kinech, a Chris Bremner, scenárista úspěšného letošního akčňáku Mizerové navždy,… (viac)

10. ročník Festivalu krátkých filmů Praha

10. ročník Festivalu krátkých filmů Praha

11.01.2015

Horor čtrnáctiletého českého režiséra, drama sestříhané Dolanem či ztracené kraťasy s Peterem Sellersem. Jubilejní 10. ročník Festivalu krátkých filmů bude bilancovat svoji historii i hledět vpřed… (viac)